Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Tavuk, Süt ve Yoğurt Alırken Dikkat Edilecekler ” ile “Duyu Bütünleme Terapisi” konuları ele alınacak.

 “Doktorum
“Tavuk, Süt ve Yoğurt Alırken Dikkat Edilecekler ”
“Duyu Bütünleme Terapisi”
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Tavuk, Süt ve Yoğurt Alırken Dikkat Edilecekler ” ile  “Duyu Bütünleme Terapisi”  konuları ele alınacak.
İstanbul Tıp Fakültesi Onkoloji Enstitüsü Öğretim Görevlisi Uzman  Dr. Yavuz Dizdar, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta ve Fizyoterapist Sedef Tezer Doktorum ’un uzman konukları.
Tavuklar artık neredeyse tavaya koyar koymaz pişer hale geldi. Işık almayan kapalı alanlarda beslenen tavukların büyümesini daha da hızlandırmak için bazı işlemler yapıldığı ileri sürülüyor. Tavuk tüketicilerini dikkatli olmaya çağıran Prof. Dr. Yavuz Dizdar, Doktorum’da önemli açıklamalarda bulunacak.  Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta ise alerji-gıda ilişkisine ve sütle ilgili tartışmalara ışık tutacak.
Çocuklarda artık daha sık gözlenen duyu gelişme bozukluklarının nedenleri, belirtileri ve tedavi yöntemleri de Doktorum’da ele alınacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47685/doktorum.html