Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dr.Feridun Kunak Show

Dr.Feridun Kunak Show
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da bugün stres azaltıcı yöntemler ve bel ağrıları için uygulanacak tedavi konularında bilgiler anlatılacak.

BEL AĞRILARINA EGZERSİZLE TEDAVİ
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da bugün stres azaltıcı yöntemler ve bel ağrıları için uygulanacak tedavi konularında bilgiler anlatılacak.
Dr. Feridun Kunak canlı yayına stüdyodaki izleyicilerin de katılımıyla güne enerji katan sabah sporuyla başlıyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün günümüzün en sık rastlanan rahatsızlıklarından stresi azaltıcı hipnoz yöntemleri ve stresi önleyici bitkisel tarifler ekrana gelecek. Dr. Kunak canlı yayında bel ağrıları için özel tedavi yöntemleri ve ağrıların tedavisi için yapılacak bel egzersizlerini uygulamalı olarak anlatacak. Serap Kunak ise pırasa çorbasının yapılışını izleyenlere ayrıntılı şekilde aktaracak.
Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif tedavi yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.
Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgiler ekrana geliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09:50’de Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47975/drferidun-kunak-show.html