Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gerçek Dedikodu

Gerçek Dedikodu
Rob Reiner’ın filmi Rumor Has It...’in üzerine kurulu olduğu rivayet de Mrs. Robinson’la ilgili. Genç Sarah Huttinger (Jennifer Aniston), ailesinin The Graduate kitabına ve filmine ilham kaynağı olduğundan şüpheleniyor.

Cuma Suare Kuşağı
“Gerçek Dedikodu”
Jennifer Aniston, ailesinin The Graduate adlı kitap ve filme ilham kaynağı olduğunu öğrenen Sarah olarak karşımızda.
Rob Reiner’ın filmi Rumor Has It...’in üzerine kurulu olduğu rivayet de Mrs. Robinson’la ilgili. Genç Sarah Huttinger (Jennifer Aniston), ailesinin The Graduate kitabına ve filmine ilham kaynağı olduğundan şüpheleniyor. Bu durumda, büyükannesi (Shirley McLaine) bahsi geçen Mrs. Robinson olmalı. Yoksa, kendisinin ilgi duyduğu Beau da, büyükannesine tutulan kişi mi? Ölmüş annesinin eski sevgilisi, yoksa Charles Webb’in romanının ve elbette Mike Nichols’ın bundan yaptığı 1967 tarihli filmin kahramanına model mi alındı? Ya da kısaca, Dustin Hoffman yaşlanıp Kevin Costner oldu, Anne Bancroft da olgun bir Shirley MacLaine halini mi aldı? Kuşkuları, nişanlısı Jeff’le (The Manchurian Candidate’ten sonra bu ay ikinci kez karşımıza çıkan Mark Ruffalo) olan ilişkisini de olumsuz şekilde etkiliyor. Beau sahiden de Sarah’nın ailesinde üç kuşağı temsil eden kadınların sevgilisi miydi?
Rob Reiner, Rumor Has It...’te sadece The Graduate göndermeleri yapmakla kalmıyor, 2000’lerin başlarındaki romantik komedilerin izlerini taşıyan bir film de sunuyor.


Orijinal adı:“Rumor Has It...”
Yönetmen:  Rob Reiner
Oyuncular: Jennifer Aniston, Kevin Costner, Mark Ruffalo, Shirley Maclaine
Yapım Yılı: 2005Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48135/gercek-dedikodu.html