Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Erkan Tan’la Başkent’ten

Erkan Tan’la Başkent’ten
Erkan Tan’la Başkentten’e 6 Nisan Cuma günü Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz konuk oluyor…Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, tüm merak edilenleri ve ülke gündemine dair değerlendirmeleri canlı yayında Erkan Tan’a anlatacak.

Programa, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Konuk Oluyor…
ERKAN TAN’LA BAŞKENT’TEN
Tan, haftaiçi her sabah 08:30-10:30 saatleri arasında Ankara’dan canlı yayınlarla evlerinize konuk oluyor... Onu kimi zaman Kavaklıdere Caddesi’nde işlerine giden vatandaşları uğurlarken röportaj yaparken, kimi zaman konuk ettiği sanatçılarla birlikte şarkı söylerken, kimi zaman stüdyoda yabancı elçiliklerin eşleriyle o ülkenin otantik yemeklerini yaparken ya da yöresel kıyafetler içerisinde serenatlar yaparken izliyoruz...
Erkan Tan’ın sabahları tv8 ekranlarında sunduğu Erkan Tan’la Başkent’ten programında her gün konusunun uzmanları dertlerinize derman oluyor, sorunlarınıza çözüm önerileri sunuyor... Ayrıca Erkan Tan’ın doktor ve avukat konukları, sizlere bilmediğiniz ya da merak ettiğiniz konularda sağlık ve hukuk rehberi olacaklar... Moda, magazin, kültür, politika, spor kısacası hayatın her yönü, en renkli ve en gerçekçi halleriyle bu programda ele alınıyor…
Erkan Tan ile Başkent’ten sanattan siyasete, eğitimden siyasete her konuda merak ettiklerinizi ekranlarınızdan evlerinize taşımaya devam ediyor.
Erkan Tan’la Başkentten’e 6 Nisan Cuma günü Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz konuk oluyor…
Türkiye’de kalkınmanın ekonomik ve sosyal boyutları neler?
Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP), Konya Ovası Projesi, Doğu Anadolu Projesi, Doğu Karadeniz Projesi hangi aşamada?
Van ve çevresindeki illerin hızlı bir şekilde kalkınabilmesi için nasıl çalışmalar yapılıyor?
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, tüm merak edilenleri ve ülke gündemine dair değerlendirmeleri canlı yayında Erkan Tan’a anlatacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48228/erkan-tanla-baskentten.html