Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Beni Affet

Beni Affet
Berat Bahar’ın gidişine engel olmak için Bahar’ın askerdeki ikiz kardeşi Umut’a olan biteni haber verir. Bahar’ın peşine düşen Umut, Bahar’ı gitmekten alıkoyar. Bahar’ın gitme nedenini öğrenen Umut, Berat’ın da kışkırtmasıyla Kemal’in düşmanıdır artık.

Bir aile hikâyesi:
"Beni Affet"
Yeni Bölümleri ile STAR’da
Beni Affet, yeni bölümleri ile hafta içi 17.15’da Star’da.
Ana haber öncesi yayınlanan ve tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” dizisi artık Star’da yayınlanacak.   Ankara’da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi  başarılı  tiyatroculardan oluşuyor. 
İnternette dinlenme rekorları kıran dizinin müziklerini  Şevval Sam seslendiriyor.
125. BÖLÜM
Berat Bahar’ın gidişine engel olmak için Bahar’ın askerdeki ikiz kardeşi Umut’a olan biteni haber verir. Bahar’ın peşine düşen Umut, Bahar’ı gitmekten alıkoyar. Bahar’ın gitme nedenini öğrenen Umut, Berat’ın da kışkırtmasıyla Kemal’in düşmanıdır artık. Diğer yandan oturduğu evi satın alan Kemal, Nazire’ye sorgusuz sualsiz bir kâğıt imzalatır.
Tunç’un etkisiyle kendine gelen Eylül, Osman Kozan’a olan kinini ve Kozan ailesine girme amacını yeniden anımsar. Eylül, Osman Kozan’ı nasıl köşeye sıkıştıracak?
Kendisine atılan iftiralar yüzünden Feride karşısında zor bir duruma düşen Cüneyt olanların sorumlusunun Oktay olduğunu anlamıştır. Cüneyt Oktay’ı köşeye sıkıştıracak bir hamle yapar. Cüneyt’in hamlesi onu Feride’nin gözünde aklamaya yetecek mi?
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48230/beni-affet.html