Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Uçurum

Uçurum
Şehrin karanlığı Arif’in masumu Şule’yi de içine almıştır. Şule, Yaman’a Eva hakkında kendince bildiği bazı gerçekleri anlatmaya karar verir. Bundan sonra Yaman için işler kolaylaşırken; Arif kaybolan kızının hesabını Adem ve Eva’dan soracaktır.

UÇURUM’DAYSAN, SEVDİKLERİNİ DE AŞAĞI ÇEKERSİN…
UÇURUM
(TEKRAR)
Uçurum, tekrar bölümü ile bu akşam 23.15’de atv ekranlarında!
7. Bölüm – “YAKLAŞAN KARANLIK’’
Şehrin karanlığı Arif’in masumu Şule’yi de içine almıştır. Şule, Yaman’a Eva hakkında kendince bildiği bazı gerçekleri anlatmaya karar verir. Bundan sonra Yaman için işler kolaylaşırken; Arif kaybolan kızının hesabını Adem ve Eva’dan soracaktır. Bir yanda kendi masumunun peşine düşen Arif, diğer yanda kendi masumu peşine düşülen Yaman’la karşı karşıya gelmek üzeredir. Eva, Felicia’nın söylediklerini unutmaya çalışırken,  Adem, Kutlu ile düşündüğünden çok daha önce karşılaşır. İsmail’in beklenmedik ziyareti Adem’in Felicia’ya doğru büyük bir adım atmasına sebep olurken, Adem artık Arif abisinin yanında değil, Tak Tak Arif’in karşısında bulacaktır kendini.


Yapımcı        : Süreç Film / Ali Gündoğdu
Yönetmen        : Cem Karcı
Senaryo        : Kerem Deren
Müzik            : Alp Yenier
Oyuncular        : Mehmet Ali Nuroğlu (Adem), Selçuk Yöntem (Arif), Lavinia Longhi (Eva), Denise Capezza (Felicia), Erdal Yıldız (Yaman), Esra Ronabar (Nur), Zuhal Gencer (Şükran), Enis Arıkan (Kutlu), Duygu Yetiş (Şule), Funda Eryiğit (Pınar), Alican Albayrak (Atıl), Akın Saatçi (Alex), Şükrü Özyıldız (Tolga), Zeynep Köse (Mika), Kaya Akkaya (Cem), Ozan Uygun (Mirza), Gözde Kaya (Masha), Merve Bulut (Bahar), Ceren Gündoğdu (İrina), Kübra Balcan (Maral), Ebru Saçar (Balım)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48232/ucurum.html