Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cuma Sohbetleri

Cuma Sohbetleri
Kanal 7’den Necmettin Nursaçan ile Cuma günlerine özel bir sohbet programı; Cuma Sohbetleri. Programda bu hafta dua etmenin önemi ve en güzel dua örnekleri anlatılacak.

EN GÜZEL DUA ÖRNEKLERİ CUMA SOHBETLERİ’NDE
Kanal 7’den Necmettin Nursaçan ile Cuma günlerine özel bir sohbet programı; Cuma Sohbetleri. Programda bu hafta dua etmenin önemi ve en güzel dua örnekleri anlatılacak.
Cuma sabahlarının manevi havasına hoş sohbetlerle katkı sağlayan Cuma Sohbetleri programında bugün Necmettin Nursaçan Hoca duaların kabulü için kişi nelere dikkat etmeli, dua etmenin insan yaşamına etkileri ve Müslümanların birbirlerine dua etmelerinin faydaları anlatılacak. Nursaçan Hoca ayrıca Hz. Muhammed’in günlük hayatta ettiği dualar, Kur’an-ı Kerim’den peygamberlerin özel duaları, sahabenin ve Veysel Karani’nin güzel duaları programda izleyicilerle paylaşılacak. Program sırasında canlı bağlantılarla izleyicilerden gelen dini sorulara da Necmettin Nursaçan cevap verecek.
Başarılı televizyoncu Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu programda Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan her hafta Kur’an ve sünnet ışığında dini hayata ilişkin soru ve sorunları yanıtlıyor. Programda Peygamber Efendimizin hayatı, eşler arasındaki sorunlar, çocuk terbiyesi, kul hakkı ve dualar konularında merak edilen sorulara cevaplar veriliyor. Programda ayrıca konuyla ilgili izleyicilerden gelen sorulara ve merak edilen konulara kaynağından bilgilerle aydınlatıcı cevaplar veriliyor.
Muhsin Bay ve Necmettin Nursaçan’ın sunumuyla ekrana gelen programla Cuma gününüz manevi bir havaya bürünüyor. Dini konulara ilişkin kafalardaki sorular programda cevap buluyor.
Necmettin Nursaçan’ın hoş sohbetiyle Cuma Sohbetleri her Cuma 09.15’te Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48234/cuma-sohbetleri.html