Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Hayatın Tadı

Hayatın Tadı
Mehmet Özer; her hafta sanat, spor ve televizyon dünyasından ünlü isimleri ağırladığı programına bu hafta; gazeteci ve sunucu Mirgün Cabas ile başarılı ve güzel oyuncu Aslı Tandoğan’ı konuk ediyor.

YENİ BÖLÜM
HAYATIN TADI
HAYATIN TADI BİRBİRİNDEN RENKLİ KONUKLARIYLA
CUMARTESİ GÜNÜ SHOW TV’DE !
Caner Erdem Yönetimindeki Show Tv İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan “Hayatın Tadı” yine tüm lezzetleriyle Show TV ekranlarında devam ediyor.
Halkla ilişkiler uzmanı olan ve uzun yıllar otel yöneticiliği yapan Mehmet Özer’in, yemek konusundaki  ustalığını gördüğümüz ve birbirinden lezzetli yemek tariflerinin verildiği programda, Türk ve dünya mutfağının daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız çok özel menüleri ve ilginç hikayeleri yer alıyor.
Mehmet Özer; her hafta sanat, spor ve televizyon dünyasından ünlü isimleri ağırladığı programına bu hafta;  gazeteci ve sunucu Mirgün Cabas ile başarılı ve güzel oyuncu Aslı Tandoğan’ı konuk ediyor.
Yapılacak yemek ve sohbetlerde  “Hayatın Tadı”nı bulacağınız, bu çok renkli ve lezzetli program 7 Nisan Cumartesi günü saat 12.45’te yeni bölümü ile Show TV’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48240/hayatin-tadi.html