Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lale Devri

Lale Devri
Necip’i uğurlayan Yeşim’in tek isteği, Sıtkı uyanmadan Çınar’ı da evden göndermektir. Ancak, Çınar’ın gitmeye niyeti yoktur… Necip, Yeşim’in Çınar’a olan aşkının farkındadır. Yeşim en sonunda Necip’e bunu itiraf eder.

LALE DEVRİ
Necip’i uğurlayan Yeşim’in tek isteği, Sıtkı uyanmadan Çınar’ı da evden göndermektir. Ancak, Çınar’ın gitmeye niyeti yoktur…
Necip, Yeşim’in Çınar’a olan aşkının farkındadır. Yeşim en sonunda Necip’e bunu itiraf eder. İkili, Çınar’ı Toprak’tan uzaklaştırmak için harekete geçer ama bu umdukları kadar kolay olmayacaktır.
Ahmet, Toprak’ın hamile olduğunu öğrenir ve ona yardım etmek ister. Ancak, gururundan ödün vermeyen Toprak için bunu kabul etmek çok zor olacaktır.
Zümrüt, Necip’in hamlesine karşı restini çeker ve evinden ayrılır. Yeşim’le yaşamaya başlayan Zümrüt, Necip’e karşı güçlü olduğuna eminken, aslında bütün kozlarının tükenmiş olduğunu çok yakında anlayacaktır.
Toprak işten atılınca, Çınar’ın Toprak’la olan bütün irtibatı kesilir. Kimseden bilgi alamayan Çınar’ın umutları tükenmek üzereyken, Aylin’den gelen bir bilgi Çınar’ı tekrar heyecanlandıracaktır.
Ahmet ve Toprak, bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için doktora giderler. O gün aynı hastaneye gelen sürpriz bir isim daha olacaktır…


YAPIM: AVŞAR FİLM
YAPIMCI: ŞÜKRÜ AVŞAR
YÖNETMEN: ÜMMÜ BURHAN
SENARYO: SEMA ERGENEKON-EYLEM CANPOLAT –BERFU SONER
GENEL KOORDİNATÖR: ERKAN AKIN
MÜZİK: CEM ERMAN

OYUNCULAR
ÇINAR ILGAZ- TOLGAN SAYIŞMAN
YEŞİM TAŞKIRAN- SERENAY SARIKAYA
ZÜMRÜT TAŞKIRAN- HATİCE ARSLAN
İKBAL- GÜL ONAT
NECİP- KENAN BAL
EKREM- HAKAN PİŞKİN
MERT- SERTAÇ TARTAN
KEREM- ALİ AYKUT YILMAZ
ŞEFİK- ERDAL BİLİNGEN
YUSUF- EGE ARDIÇ
MEHMET- GÖKHAN ATALAY
REYHAN- AYTEN SOYKÖK
ECE- AÇELYA ELMAS
BEHİYE- SERRA YILMAZ
ALİ- KAAN GİRGİNSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/48245/lale-devri.html