Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İffet

İffet
Babası, Cemil ve Ali İhsan… Hayatındaki bütün erkekler tarafından hırpalanan, sevgisiz kalan ve hor görülen İffet’in artık dayanacak gücü kalmamıştır. Yavaş yavaş ölüme yürüyen İffet tüm sevdikleriyle vedalaşıp onlara hiç söyleyemediği şeyleri söyler.

İffet
Cumartesi akşamlarının beğeniyle izlenen dizisi İffet’te sürprizler bitmiyor!
İffet için yolun sonu!
Babası, Cemil ve Ali İhsan… Hayatındaki bütün erkekler tarafından hırpalanan, sevgisiz kalan ve hor görülen İffet’in artık dayanacak gücü kalmamıştır. Yavaş yavaş ölüme yürüyen İffet tüm sevdikleriyle vedalaşıp onlara hiç söyleyemediği şeyleri söyler. Cemil İffet’teki değişimi fark etse de ilk başta bunu umursamaz. Ardından onu izlemeye başlar. Bir otel odasında kendini öldürmek üzere olan İffet, ve artık İffet’ten vazgeçmiş olan Cemil yan yana gelir. İkisi için de büyük bir son ve yepyeni bir başlangıç zamanıdır. Ali İhsan tüm bunlardan habersiz Cemil ve İffet’e acı çektirmek için yeni planlar yapar. Ama yaptığı her planın onu daha derin karanlıklara sürüklediğini bilmeden.


YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Faruk Teber
SENARYO SÜPERVİZÖR    : Zülküf Yücel
SENARİST    : Can Sinan
BÖLÜM    :     26
OYUNCULAR    : Deniz Çakır(İffet), İbrahim Çelikkol (Cemil), Mahir Günşiray (Ali İhsan), Mehmet Çevik( Ahmet), Esra İşgüzar(Nimet), Zuhal Olcay (Dilek) Melike Güner (Betül),  Cengiz Baykal (Salih), Birsen Dürülü (Asuman), Ayşen Barutçuoğlu (Münevver), Asu Maralman (Feride), Nil Banu Engindeniz (Kerime),Serkan Genç(Feyyaz), Gülden Güney(Serpil),Ayşe Tunaboylu(Saime),İsrafil Köse (Ersin),Selim Erdoğan( Erhan),Ecem Özkaya(Nil)Selen Uçar(Gülin),Levent Ünsal (Emre), İpek Elban(Emine),Ali Pınar (Roberto), Kaan Öztop (Balaban), Ercan Yazgan (Osman Efendi),Mine Çayıroğlu ( Yasemin),Burçin OraloğluSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/48248/iffet.html