Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yahşi Cazibe

Yahşi Cazibe
Kemal ve Cazibe’yi ayırmak için hain planlarına devam eden Simge ise Kemal’in içeceklerine şap atarak Cazibe’yle gece hayatlarını dinamitlemeye karar verir.

CAZİBE EVLİLİĞİNDEN MUTSUZ!
Yahşi Cazibe, kahkaha dolu yeni bölümü ile 7 Nisan Cumartesi saat 20.00’de atv’de…
“YAHŞİ CAZİBE”
(Yeni Bölüm)
83. Bölüm Özeti 
Cazibe, Kemal’in kendisine olan ilgisinin azaldığından şüphelenmekte ve evliliği hakkında endişe etmektedir.
Kemal ve Cazibe’yi ayırmak için hain planlarına devam eden Simge ise Kemal’in içeceklerine şap atarak Cazibe’yle gece hayatlarını dinamitlemeye karar verir.
Şapın etkisini göstermesiyle Kemal Cazibe’ye karşı zor durumda kalır. Durumu Cazibe’ye itiraf edemeyen Kemal yorgunum diyerek sırtını dönüp uyudukça Cazibe’nin endişesi daha da artar.
Öte yandan Hulusi, Almanca bildiğini düşündüğü Ziverbey’e yeni iş bağlantısı için tercümanlık etme görevi verir. Ne var ki Ziverbey’in Almancası liseden akılında kalan üçbeş kelimeyi geçmemektedir


Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         :Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Belma Canciğer (Makbule Geçer), Serhan Arslan (Erdoğan), Sinan Çalışkanoğlu (Ejder), Erdal Türkmen (Ziverbey), Ege Gökenli (Itır), İnci Pars (Tutkunaz), Bilgehan Sezer (Gökberk), Ali Ege Vurkır (Şeref), Bekir Aksoy (Gökşen)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48249/yahsi-cazibe.html