Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Eyvah Düşüyorum

Eyvah Düşüyorum
İlk kez İsrail’de yayınlanmaya başlayan, ardından İspanya, Macaristan, ve ABD’de de ilgiyle takip edilen yarışmada bilgisine ve hızına güvenen bir kişi stüdyoda bulunan on diğer yarışmacıya karşı teker teker mücadele edecek ve her düelloyu kazanmaya çalışacak.

Yeni Bölüm
 “EYVAH DÜŞÜYORUM”
Eser Yenenler’in sunduğu, bilgiyi, aksiyonu ve eğlenceyi bir araya getiren “Eyvah Düşüyorum” her Çarşamba 23.15’te ekrana geliyor.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’daki oyunculuğu ve hazır cevaplılığı ile çok sevilen Eser Yenenler’in sunduğu “Eyvah Düşüyorum” da yanlış cevaplar düşürürken, ayakta kalan 500.000 TL’yi kazanıyor. 
Programın bu haftaki yarışmacıları;
Gökhan Dumanlı ve Uğur Üççeşmeler
İlk kez İsrail’de yayınlanmaya başlayan, ardından İspanya, Macaristan,  ve ABD’de de ilgiyle takip edilen yarışmada bilgisine ve hızına güvenen bir kişi stüdyoda bulunan on diğer yarışmacıya karşı teker teker mücadele edecek ve her düelloyu kazanmaya çalışacak. Her biri yüksek bir çember platformun üzerinde duran yarışmacılar sorulara gereken yanıtı veremez yahut sürelerini aşarlarsa üzerinde durdukları kapaklar açılacak ve büyük ödülü kazanan ayakta kalan son kişi olacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48283/eyvah-dusuyorum.html