Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mahmut Tuncer Show

Mahmut Tuncer Show
Mahmut Tuncer Show’da bu hafta doğum günü sürprizi var. Doğum günü 5 Mayıs olan Mahmut Tuncer’e program ekibi çok özel doğum günü sürprizleri hazırladı. Bol sürprizli programın bu haftaki konuğu Karadeniz türkülerinin vazgeçilmez sesi Hülya Polat olacak.

MAHMUT TUNCER’E SÜRPRİZ
Mahmut Tuncer Show’da bu hafta doğum günü sürprizi var.  Doğum günü 5 Mayıs olan Mahmut Tuncer’e program ekibi çok özel doğum günü sürprizleri hazırladı. Bol sürprizli programın bu haftaki konuğu Karadeniz türkülerinin vazgeçilmez sesi Hülya Polat olacak.
Ekranların en uzun soluklu eğlence programı Mahmut Tuncer Show yine dopdolu… Mahmut Tuncer’e bu hafta Karadeniz şarkılarının usta yorumcusu Hülya Polat konuk olacak. Polat, yeni albümünden seslendireceği türkülerle izleyenleri Karadeniz ezgileriyle coşturacak.
Her hafta bir çifti hayallerine kavuşturan Mahmut Tuncer’e bu hafta büyük bir sürpriz var... Tuncer’in doğum günü dolayısıyla kendisine ekip arkadaşlarından muhteşem bir sürpriz hazırlandı. Programında sergilediği sempatik kişiliği ile izleyicilerin, cana yakın tavırlarıyla çalışma arkadaşlarının gönüllerini kazanan Mahmut Tuncer bu sürprizi nasıl karşılayacak? Stüdyoda neler yaşanacak? Hepsi Cumartesi 19.00’da Mahmut Tuncer Show’da.
Müziğin tüm renkleri, eğlenceli sohbetler ve sevenlerin kavuştuğu düğün törenleri Mahmut Tuncer’in kendine has sunumuyla Mahmut Tuncer Show’da Cumartesi akşamlarını şenlendirmeye devam ediyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48605/mahmut-tuncer-show.html