Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Süper Starlife

Süper Starlife
2 çocuk annesi Çağla Şıkel, formuna nasıl kavuştuğunun formülünü ilk kez açıkladı. Hepsi ve çok daha fazlası Simge Tertemiz’in sunumuyla Süper Starlife’ta.

Yeni Bölüm
SÜPER STAR LIFE
Yapımcılığını Tayfun Topal’ın üstlendiği, sunuculuğunu Simge Tertemiz’in yaptığı  Süper Starlife, bu hafta da birbirinden özel konu ve görüntülerle dopdolu.
Kral TV Ödül Töreni’nde yaşananlar...
Kral Tv Müzik Ödülleri Töreni’nde, öncesinde ve sonrasında yaşananlar Süper Star Life’da ekrana gelecek.
Haliç Kongre Merkezi, hem Kral Müzik Ödülleri’ne, hem de ünlü kadın ve erkeklerin şıklık yarışına sahne oldu, Ödül töreninde en dikkat çeken kıyafeti hangi ünlü giydi?
Törenden önce yaptığı bütün ödül tahminleri tutan ünlü kim? Kız arkadaşını kırmızı halıda kucağında taşıyan şarkıcı hangisi?
Metin Şentürk orkestra şefi oldu, ortalık şenlendi.
Murat Boz’u hiç böyle görmediniz.
Murat Boz’dan GQ Dergisi için çok özel pozlar. Çekimler için kılıktan kılığa giren Murat Boz’u hiç böyle görmediniz. Yılın En İyi Erkek Şarkıcısı seçilen Murat Boz hayranları ekran başına… Çok özel görüntüler ve çok özel bir röportaj sizleri bekliyor.
Murat Boz’un ‘O’nu çok geç tanıdığım için pişmanım’ dediği ünlü kim? Murat Boz’un özel şöförüne şöförlük yaptığı nasıl ortaya çıktı?
Nurgül Yeşilçay, yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik’le, liseli aşıklar gibi görüntülendi.
Sinan Akçıl, İbrahim Tatlıses için yazdığı ‘Yarım’ isimli şarkının sözlerini ilk kez okudu
2 çocuk annesi Çağla Şıkel, formuna nasıl kavuştuğunun formülünü ilk kez açıkladı. Hepsi ve çok daha fazlası Cumartesi saat 13:00’de, Simge Tertemiz’in sunumuyla Süper Starlife’ta.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48607/super-starlife.html