Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yahşi Cazibe

Yahşi Cazibe
Hulusi, ev işlerinden hiç anlamadığını, birkaç gün Cazibe’nin yanında kalıp feyz almak istediğini söyleyen Simge’nin teklifini kabul eder ve kızını hanımlık kadınlık öğrenmesi için Kemal ve Cazibe’ye teslim eder.

SİMGE CAZİBE’YE EMANET!
Yahşi Cazibe, kahkaha dolu yeni bölümü ile 5 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de atv’de…
“YAHŞİ CAZİBE”
(Yeni Bölüm)
87. Bölüm Özeti 
Kemal ve Cazibe’nin arasına kara kedi gibi girmeye kendini adamış olan Simge bu defa babasından dolaylı yardım alır. Hulusi,  ev işlerinden hiç anlamadığını, birkaç gün Cazibe’nin yanında kalıp feyz almak istediğini söyleyen Simge’nin teklifini kabul eder ve kızını hanımlık kadınlık öğrenmesi için Kemal ve Cazibe’ye teslim eder. Güya ev işleri öğrenmeye gelen Simge’nin niyetinin ne olduğunu anlayan Cazibe, ne yapıp edip sarıkarafatmadan kurtulmaya kararlıdır.
Öte yandan Kemal’de bir kahinlik cevheri bulunduğu fikrine kapılan Barış, bu durumu paraya çevirmeye odaklanır.


Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         :Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Belma Canciğer (Makbule Geçer), Serhan Arslan (Erdoğan), Sinan Çalışkanoğlu (Ejder), Erdal Türkmen (Ziverbey), Ege Gökenli (Itır), İnci Pars (Tutkunaz), Bilgehan Sezer (Gökberk), Ali Ege Vurkır (Şeref), Bekir Aksoy (Gökşen)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48612/yahsi-cazibe.html