Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lale Devri

Lale Devri
Çınar ve Necip’in tüm umutları tükenmişken bir mucize olur. Yeşim, Lale’yi alevlerin arasından kurtarır. Ancak ikisi de hastaneye kaldırılır.

LALE DEVRİ
Çınar ve Necip’in tüm umutları tükenmişken bir mucize olur. Yeşim, Lale’yi alevlerin arasından kurtarır.  Ancak ikisi de hastaneye kaldırılır.
Patlamayı haberlerden öğrenen Toprak hastaneye gider. Çınar’ı gören Toprak’ın içine su serpilir. Ancak, hastanede görecekleri Toprak’ı allak bullak edecektir.
Polisler ifade almadan önce Necip, Nurullah’ın onu ele vermemesi için kesenin ağzını açar. Ancak, Nurullah işi yokuşa sürecektir. Necip’in foyası ortaya çıkmak üzeredir.
Toprak, Nerminlerle yaşadığı hayata her gün biraz daha alışmaktadır. Ancak misafirliği uzadıkça mahallenin dedikodu kazanı da kaynamaya başlar. Eve gelen komşular Toprak’ın canını çok sıkacak bir şey keşfedeceklerdir.
Necip, Lale ve Yeşim’i yalıdan göndermeye kalkınca Yeşim, çileden çıkar. Ancak, sebebini öğrenince Necip’in planı çok hoşuna gider. Necip’in, Yeşim’in bilmediği çok büyük bir hamlesi daha olacaktır…


YAPIM: AVŞAR FİLM
YAPIMCI: ŞÜKRÜ AVŞAR
YÖNETMEN: ÜMMÜ BURHAN

SENARYO: SEMA ERGENEKON-EYLEM CANPOLAT –BERFU SONER-
IŞIL SÖNMEZ SARHAN
UYGULAYACI YAPIMCI: AYŞIL TAY
MÜZİK: CEM ERMAN

OYUNCULAR
ÇINAR - TOLGAHAN SAYIŞMAN
TOPRAK – SELEN SOYDER
YEŞİM - SERENAY SARIKAYA
ZÜMRÜT - HATİCE ASLAN
İKBAL- GÜL ONAT
NECİP- KENAN BAL
AHMET - KOREL CEZAYİRLİ
KEREM- ALİ AYKUT YILMAZ
YUSUF- EGE ARDIÇ
MEHMET- GÖKHAN ATALAY
REYHAN- AYTEN SOYKÖK
ECE- AÇELYA ELMAS
OKAN – KADİR KANDEMİRSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/48614/lale-devri.html