Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Al Yazmalım

Al Yazmalım
Evlenme kararı alan Asiye ve İlyas bu sefer hiçbir şeyi aceleye getirmeden, tadını çıkartarak yeni yaşamlarını heyecanla hazırlamaya başlarlar. Helin’in ise hastalıklı planlar yapmaktan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

ASİYE VE İLYAS YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIYOR…
Bir Cengiz Aytmatov klasiği…
AL YAZMALIM
(Yeni Bölüm)
Al Yazmalım merakla beklenen yeni bölümü ile 6 Mayıs Pazar akşamı 20.00’de atv’de! Kaçırmayın!
33. Bölüm Özeti:
Evlenme kararı alan Asiye ve İlyas bu sefer hiçbir şeyi aceleye getirmeden, tadını çıkartarak yeni yaşamlarını heyecanla hazırlamaya başlarlar. Helin’in ise hastalıklı planlar yapmaktan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. İlk olarak Filiz’den intikam almak için harekete geçer, ancak başarısız olunca, Suna Helin’i hapse girmek ile kliniğe tedavi için kapatılmak arasında bir tercih yapmaya zorlar. Helin klinik seçeneğini kabul eder ve korkunç bir planı uygulamaya koyar.


Yapım    : Ay Yapım – Kerem Çatay
Yönetmen    : Iraz Okumuş
Senaryo    : Mahinur Ergun
Müzik        : Cahit Berkay, Toygar Işıklı
Oyuncular    : Özge Özpirinçci (Asiye), Seçkin Özdemir (İlyas), Barış Falay (Cemşit), Gözde Kansu (Helin), Zeynep Eronat (Fatma), Nesrin Cevadzade (Ayça), Saygın Soysal (Tahir), Macit Koper (Bahattin), Ahmet Saraçoğlu (Osman), Aslı İçözü (Seher), Bahadır Vatanoğlu (Zafer), Mine Kılıç (Sibel), Mert Karabulut (Ali), Ümit Olcay (Ahmet), Burak Önal (Ömer), Mehmet Can Diper (Cem), Pınar Ünsal (İpek), Anıl Çelik (Metin), Gözde Duru (Saliha), Nursel Köse (Maryamhan), Münir Canar (Hikmet)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48621/al-yazmalim.html