Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Korkunç Bir Film 3

Korkunç Bir Film 3
Serinin 3. filminde, vizyonda oldukları dönemde büyük ilgi gören The Matrix, The Ring ve Signs gibi filmlere göndermeler yapılıyor.

KORKUNÇ BİR FİLM 3
Konu : Serinin 3. filminde, vizyonda oldukları dönemde büyük ilgi gören The Matrix,  The Ring ve Signs gibi filmlere göndermeler yapılıyor. Özellikle korku filmlerini ti’ye alan serinin üçüncü halkasında Cindy; mezuniyetinin ardından televizyonda bir haber programında çalışmaya başlamış ve Tom Logan’ın çiftlik arazisindeki gizemli halkaları araştırmakla görevlendirilmiştir. Bir yandan da yakın bir arkadaşının ölümünün ardındaki tüyler ürpertici gerçekleri ortaya çıkarmaya çabalamaktadır. Cindy bu yolculuğu sırasında Orpheus’a bir ziyarette bulunur ve ondan, uzaylıların dünyayı istilasına karşı Amerikan başkanını korumakla görevli “seçilmiş kişi” olduğunu öğrenir ve her şey bundan sonra başlar.Cindy ve  arkadaşlarının başına birbirinden enteresan olaylar gelir.Önce ellerine gizemli video kasetleri geçer, daha sonra ise arazilerinde garip şekiller belirmeye başlar. Birbirleri ile bağlantılı gözüken olayları araştırmaya başladıklarında sihir ve fantezi dolu bir dünyaya adım atarlar. Seri espriler ve kahkahalarla dolu olan bu filmi sakın kaçırmayın!


Orjinal adı    : Scary Movie 3
Yönetmen    : David Zucker- Yapım Yılı : 2003 - Türü : Korku / Komedi
Oyuncular    : Anna Faris, Charlie Sheen, Regina Hall, Eddie Griffin, Pamela Anderson , Jenny Mccarthy, Marny EngSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/48711/korkunc-bir-film-3.html