Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Beni Affet

Beni Affet
Cüneyt, Oktay’ın Feride’yi kontrol etmek için evine yerleştirdiği kameraları bulur. Cüneyt Feride’yi Oktay’dan korumak için evden uzaklaştırmak ister. Feride Yıldız’ın evinde saklanmaya başlar.

Bir aile hikâyesi:
"Beni Affet"
Yeni Bölümleri ile STAR’da
Beni Affet, yeni bölümleri ile hafta içi 17.10’da Star’da.
Ana haber öncesi yayınlanan ve tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” dizisi artık Star’da yayınlanacak.   Ankara’da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi  başarılı  tiyatroculardan oluşuyor. 
İnternette dinlenme rekorları kıran dizinin müziklerini  Şevval Sam seslendiriyor.
177. blm…
Cüneyt, Oktay’ın Feride’yi kontrol etmek için evine yerleştirdiği kameraları bulur. Cüneyt Feride’yi Oktay’dan korumak için evden uzaklaştırmak ister. Feride Yıldız’ın evinde saklanmaya başlar. Ancak Osman Kozan’ın bu durumu öğrenmesiyle ortalık büsbütün karışır.
Feride’yi aklamakta kararlı olan Cüneyt Selim’in teyzesine ulaşır. Selim’e ulaşmak için bir oyun oynayan Cüneyt Selim’in Ankara’ya getirmeyi başarabilecek midir?
Kemal, Bahar’a bir sürpriz yaparak onu evden uzaklaştırır. Baş başa aşk dolu bir gün geçiren ikilinin huzurunu yine Berat kaçırır. Berat’ın Bahar’ın telefonunda aradığı gizli kanıtlar nedir? Öte yandan Bahar’la Berat’ın arasını düzeltmek isteyen Sevgi ve Nazire’nin onlara büyük bir sürprizi vardır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/49297/beni-affet.html