Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dr.Feridun Kunak Show

Dr.Feridun Kunak Show
Op. Dr. Feridun Kunak ve eşi Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen Dr. Feridun Kunak Show’da bugün el ve ayak kireçlenmeleri hakkında bilgi verilecek. Ayrıca Serap Kunak sağlıklı saçlar için kefir maskesi yapımını anlatılacak.

CANLI YAYINDA MANGAL PARTİSİ
Op. Dr. Feridun Kunak ve eşi Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen Dr. Feridun Kunak Show’da bugün el ve ayak kireçlenmeleri hakkında bilgi verilecek. Ayrıca Serap Kunak sağlıklı saçlar için kefir maskesi yapımını anlatılacak. Canlı yayında yapılacak mangal ile izleyicilere sağlıklı mangal hakkında bilgiler aktarılacak.
Sağlıklı yaşama dair pratik bilgilerin aktarıldığı Dr. Feridun Kunak Show’da güne sabah sporuyla başlanacak. Programda el ve ayak kireçlenmeleri ve tedavi yöntemleri hakkında önemli bilgiler verilecek. Serap Kunak ise yıpranmış saçları güçlendirmek için kefir maskesi yapımını uygulamalı olarak izleyicilere aktaracak.
Ekranların en farklı sağlık programı Dr. Feridun Kunak Show’un sağlıklı beslenme köşesinde, canlı yayında mangal yapılacak. Bir gün önce sağlıklı şekilde etlerin nasıl marine edilebileceğini anlatan Dr. Kunak, bugün de, yaz mevsiminin vazgeçilmezi mangal hakkında bilgiler verecek. Programda, “Sağlıklı mangal nasıl yapılır?”, “Kömür ateşinde pişirilen et, kanser tehlikesi içerir mi?”, “Mangal yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?” gibi sorulara cevap verilecek.
Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Op. Dr. Feridun Kunak ve eşi Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi yöntemleri de izleyicilere aktarılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı başaran “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgiler ekrana geliyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/49301/drferidun-kunak-show.html