Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ceylan Show

Ceylan Show
Türkülerin başarılı yorumcusu Ceylan’ın sunduğu Ceylan Show’a arabesk fantezi müziğin sevilen seslerinden neşeli sanatçı Metin Şentürk ve sahnelerin sevilen seslerinden Aslı Hünel konuk olacak.

METİN ŞENTÜRK İLE ASLI HÜNEL Ceylan Show’A GELİYOR
Türkülerin başarılı yorumcusu Ceylan’ın sunduğu Ceylan Show’a arabesk fantezi müziğin sevilen seslerinden neşeli sanatçı Metin Şentürk ve sahnelerin sevilen seslerinden Aslı Hünel konuk olacak. Müzik, eğlence ve bol sohbet Ceylan Show ile Kanal 7’de.
Salı akşamlarını eğlenceye çeviren program Ceylan Show’a bu hafta hayata her daim pozitif bakan ve görme engellilerin sesi olan arabesk fantezi müziğinin güçlü seslerinden Metin Şentürk ile ’Aslı Olan Şarkılar, Aynalar’ adlı yeni albümüyle müzikseverlerle buluşan şarkıcı Aslı Hünel konuk olacak. Neşeli sanatçı Metin Şentürk ile son albümünden yepyeni şarkılarını okuyacak Türk müziğinin güçlü seslerinden Aslı Hünel izleyenlere müzik ziyafeti yaşatacak. Keyifli sohbet, bol eğlence, muhteşem düetler Ceylan Show izleyenlerini bekliyor.
Acısıyla, tatlısıyla hayatın tüm renkleri, Anadolu’nun en güzel türküleri Ceylan Show’la evlerinize konuk oluyor. Her hafta programa konuk olan birbirinden değerli sanatçıların katılımıyla Kanal 7 ekranında eğlenceli dakikalar yaşanıyor. Halaylar, türküler, şarkılar ve şiirler her Salı canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında.
Ceylan Show her Salı 22.00’de Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/49411/ceylan-show.html