Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ocean’s Eleven

Ocean’s Eleven
Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny’nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır.

Yabancı Sinema
OCEANS’11
Gelmiş geçmiş en iyi soygun filmlerinden biri!
Süper oyuncu kadrosundan bol aksiyonlu bir soygun hikayesi...
Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny’nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile ünlü Terry Benedict isimli adamın Las Vegas’ta ki 3 kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır.Bunun için eski ortağı Rusty ile temasa geçer. Rusty ve Danny bu imkansız gereken soygunu gerçekleştirebilmek için her biri işinde uzman olan isimlerden oluşan bir takım oluştururlar. 11 kişiden oluşan bu takım soygunu başarıyla gerçekleştirirse her biri hayatının sonuna kadar yetecek paraya sahip olacaktır. Ancak başarısız olur da yakalanırlarsa Terry Benedict’in hışmına uğrayacaklardır.


Orjinal Adı:        Ocean’s Eleven
Yönetmen :        Steven Soderbergh
Oyuncular:     Brad Pitt, George Clooney, Casey Affleck, Bernie Mac, Scott Caan, Julia Roberts, Matt Damon, Eddie Jemison,
Türü:         Suç, aksiyon
Yapım Yılı:        2001/ ABDSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/50238/oceans-eleven.html