Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bizim Evin Halleri

Bizim Evin Halleri
Mert'in hastalığı herkesin paniğe kağılmasına neden olur. Diğer yandan Şadan ve Füsun ise büyük bir pişmanlığa düşmüş ve olanlardan kendilerini suçlamaya başlamışlardır. Şeyda, hızını alamaz ve bu kez gizlice Misket'in telefonundan Rüzgar'a mesaj çeker ve bir kafede buluşmak istediğini söyler. Rüzgar havalara uçar ve koşarak kafeye gider.Bu arada Rikkat vicdan azabı çekmekte, oğlunu kendi elleri ile mutsuzluğa mahkum ettiğini düşünmektedir.

 

Bizim Evin Halleri
Bölüm 188

2 Temmuz Pazartesi 16:20'de 

"Bizim Evin Halleri" aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Ekranların ve Türk tiyatrosunun tecrübeli oyuncuları Beyhan Saran, Meral Niron, Ergun Uçucu, Nusret Çetinel, Hülya Gülşen Irmak, Şebnem Gürsoy'un  yanı sıra, genç kuşaktan birçok parlak isim de yeni bölümlerde kadroya katılacak. "Bizim Evin Halleri" halen Türk televizyonlarında yayınlanan tek günlük dizi olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır. 
BÖLÜM ÖZETİ:

Mert'in hastalığı herkesin paniğe kağılmasına neden olur. Diğer yandan Şadan ve Füsun ise büyük bir pişmanlığa düşmüş ve olanlardan kendilerini suçlamaya başlamışlardır. Şeyda, hızını alamaz ve bu kez gizlice Misket'in telefonundan  Rüzgar'a mesaj çeker ve bir kafede buluşmak istediğini söyler. Rüzgar havalara uçar ve koşarak kafeye gider.Bu arada Rikkat vicdan azabı çekmekte, oğlunu kendi elleri ile mutsuzluğa mahkum ettiğini düşünmektedir.

 

 

 

Yönetmen
Samet Polat
Gülsen U. Erişdi

Senaryo Yazarı
Aynur Ulusoy

Oyuncular

 

 

Beyhan Saran Nemide
Meral Niron Sakız
Emel Göksu Fincan
Ayşe Nil Şamlıoğlu Emel Kısmet
Şahap Sayılgan Badem Haluk
Nusret Çetinel Şadan
Pervin Önalp Füsun
Şebnem Gürsoy Talay Rikkat
Mehmet Atay Peyami
Hülya Gülşen Irmak İsmet
İpek Çeken Sally
Burak Demir Rüzgar
Murat Demir Cihan
Ergun Uçucu Sadık Ali
Koray Ergun


Beyhan Saran Nemide
Meral Niron Sakýz
Emel Göksu Fincan
Ayþe Nil Þamlýoðlu Emel Kýsmet
Þahap Sayýlgan Badem Haluk
Nusret Çetinel Þadan
Pervin Önalp Füsun
Þebnem Gürsoy Talay Rikkat


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/5448/bizim-evin-halleri.html