Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Nur Ertürk'le Her Sabah

Nur Ertürk'le Her Sabah
Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Perşembe günleri Karadeniz eğlencesi ekrana geliyor. Sevilen şarkılarıyla Neşat Aydın, Fadime Nine tiplemesiyle Ahmet Yıldırım ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Nur Ertürk'le Her Sabah

Hafta içi her gün 09:20
  
Yörelerin tanıtımları, yemek köşesi ve bol müzik Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.

16 TEMMUZ 2007 PAZARTESİ
ANKARALI TURGUT EÐLENDİRECEK NAMIK EKİN BİLGİLENDİRECEK
Haftanın ilk gününde hem güne, hem haftaya neşeli başlamak isteyenler için Nur Ertürk'le Her Sabah, neşeli şarkılarıyla Ankaralı Turgut'u konuk edecek. Halk müziği sanatçısı Eyüp Öztekin ve sağlıklı yaşam uzmanı Namık Ekin de programa katılacak.
Yaz günlerinin serinleten programı Nur Ertürk'le Her Sabah sanatçı konuklarıyla eğlendiriyor, uzman konuklarıyla eğlendiriyor. Programa bugün neşeli melodileri, neşeli sözlerle birleştiren Ankaralı Turgut konuk olacak. Sanatçının hareketli şarkılarıyla keyifli bir program izleyenleri bekliyor. Ayrıca programa Türk halk müziği sanatçısı Eyüp Öztekin de konuk olacak. İlginç rekorların sahibi emekli komando Namık Ekin, sağlıklı yaşam uzmanı olarak Nur Ertürk'le Her Sabah izleyenlerine bilgiler verecek. Nur Ertürk'ün neşeli sunumu, amatör şarkı yarışması, yemek köşesi ve bol müzik Kanal 7 ekranlarında.

*****

17 TEMMUZ 2007 SALI
ZEKERİYA ÜNLÜ VE MEHMET YAKAR'LA SABAH NEŞESİ
Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Zekeriya Ünlü ve Mehmet Yakar konuk olacak. Sanatçı konukların şarkılarıyla şenlenen programda, izleyici konukların katıldığı amatör türkü yarışması ise ekran başındakilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Uzman konuklar ise izleyenlere bilgiler verecek.
Eğlendiren ve bilgilendiren sabah kuşağı programı Nur Ertürk'le Her Sabah'ta sıra gecesi eğlencesi düzenleniyor. Sıra gecelerinin vazgeçilmez ismi Zekeriya Ünlü'nün katılacağı programda keyifli dakikalar izleyenleri bekliyor. Programın diğer konuğu ise halk müziği sanatçısı Mehmet Yakar olacak. Eğlenceli yarışmaları, yemek köşesi, uzman konukların katıldığı soru cevap bölümüyle sabah kuşağının renkli yapımları arasında yer alan Nur Ertürk'le Her Sabah yaz sıcaklarında serin bir esinti oluyor.

*****

18 TEMMUZ 2007 ÇARŞAMBA
SOYDEMİR KARDEŞLERLE MÜZİK KEYFİ
Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Derviş ve Güçlü Soydemir kardeşler konuk olacak. Birbirinden güzel türküler, uzman konuklardan bilgiler Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.
Her gün birbirinden değerli sanatçıları sevenleriyle buluşturan Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün müzik dünyasında farklı bir çizgi izleyen Soydemir kardeşleri konuk edecek. Yeni bir albüm çıkartan Güçlü Soydemir son albümünden en güzel şarkıları söyleyecek. Albüm hazırlıklarına devam eden Derviş Soydemir de sevilen şarkılarıyla müzik severlerin karşısına çıkacak. Sanatçı konukların şarkıları ve türküleriyle renklenen programda sohbet dolu dakikalar izleyenleri bekliyor. Uzman konukların katıldığı, yemeklerin hazırlandığı sabah kuşağının bilgilendiren ve eğlendiren programı Nur Ertürk'le Her Sabah, neşeli bir gün geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

*****

19 TEMMUZ 2007 PERŞEMBE
KARADENİZ'DEN TÜRKÜLER
Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Perşembe günleri Karadeniz eğlencesi ekrana geliyor. Sevilen şarkılarıyla Neşat Aydın, Fadime Nine tiplemesiyle Ahmet Yıldırım ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Alay Cihan fıkralar anlatırken, Kurtuluş Usta en özel Karadeniz yemeklerini hazırlıyor.

*****

20 TEMMUZ 2007 CUMA
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın Cuma günkü konuğu ilahiyatçı Mustafa Karataş, hurafelere sapmadan gerçek kaynağından aydınlatıcı bilgeler aktarıyor.Mustafa Karataş her hafta farklı konularda bilgiler veriyor, izleyicilerin sorularını cevaplıyor. Doğru bilginin gerçek kaynaklardan aktarıldığı Nur Ertürk'le Her Sabah'a Cuma günleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Karataş konuk oluyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Mustafa Karataş, merak edilen tüm soruları, doğru kaynağından cevaplıyor. Gündemdeki konular, en çok merak edilenler ilahiyatçı Karataş tarafından Nur Ertürk'le Her Sabah'ta açıklığa kavuşturuluyor.

*****

Nur Ertürk'le Her Sabah'ın ‘Moda' köşesinde ise, yılın modası ve moda ürünlerin nerede bulunabileceğine ilişkin bilgiler de ekrana gelecek. Programda müzik, eğlence, sohbet, aktüalite, magazin, yemek ve kadına özel her şey var... Nur Ertürk'le Har Sabah, izleyenleri zaman zaman eğlendirirken zaman zaman da bilgilendiriyor. Uzman konukların katıldığı programda sağlıktan hukuka, sanattan sinemaya, her konuda aydınlatıcı bilgiler veriliyor. Kadına yönelik her şeyin yer aldığı programda yemek köşesi de var.
Canlı yayınla ekrana gelen Nur Ertürk'le Her Sabah hafta içi her gün 09.20'de Kanal 7 ekranlarında.


Nur Ertürk


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/6067/nur-erturkle-her-sabah.html