Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Açelya'nın Mutfağı

Açelya'nın Mutfağı
tv8 yepyeni ve farklı bir kuşak programını daha izleyicileriyle buluşturuyor: AÇELYA'NIN MUTFAÐI...

Açelya'nın Mutfağı

Her gün 17:15

tv8 yepyeni ve farklı bir kuşak programını daha izleyicileriyle buluşturuyor: AÇELYA'NIN MUTFAÐI...
Ünlü tiyatro oyuncusu Açelya Akkoyun'un hazırlayıp sunacağı programda, yöresel lezzetler, ülkemizin büyüleyici beldelerinden ilginç görüntüler, hayatımızı kolaylaştıracak, ev hanımlarına rehberlik edecek püf noktaları, hobi, dekorasyon, el becerileri, aktüel ve magazin konuları .... Kısacası hayata dair, yaşamın renklerini, kültürel mozayiğimizi ekranlara yansıtan her şey olacak.

Açelya Akkoyun, birbirinden ünlü sanatçıları, ülkemizin dört bir yanında görev yapan belediye başkanları ve eşlerini konuk edecek... Başkanların görev yaptığı il ve ilçelerin muhteşem görüntüleri eşliğinde o yörenin tadları , müzik, folkloru, gelenek görenekleri, kültürel değerleri izleyicilere yansıtılacak... tv8 izleyicileri, programda o gün konuk olan bölgenin yemeklerini, yöresel kostümler içerisinde canlı yayında yapılırken öğrenme şansını elde edecek....

Dünyanın sayılı mutfaklarından biri olan Türk mutfağı tüm bölgesel tadlarıyla ilk kez bu programda binbir çeşidiyle sergilenecek... Açelya'nın Mutfağı, sadece yemek çeşitlerini değil, yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde ülkemizin bilinmeyen güzelliklerini ve ilginç mekanlarını, buralarda yaşanan mucizevi olayları da ekranlara getirecek.

Sempatik sunumu, güçlü oyunculuk performansı ve sıcaklığıyla, kısa sürede evlerinizin değişmez misafiri olacak Açelya Akkoyun, artık Açelya'nın Mutfağı'nda ve tv8'de... Siz de bu mutfaktaki yerinizi almayı sakın unutmayın...

Açelya'nın Mutfağı'na, 18 Temmuz Çarşamba günü Türk Sanat Müziğinin genç ve güzel sesi Pınar Altınok konuk oluyor... Açelya'nın başarılı sanatçıyla iş ve özel yaşamı üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştireceği programda Altınok seslendireceği birbirinden güzel şarkılarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. 
 

SUNUCU : Açelya Akkoyun

 

Her gün 17:15


Açelya Akkoyun


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/6124/acelyanin-mutfagi.html