Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Nur Ertürk'le Her Sabah

Nur Ertürk'le Her Sabah
Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Çılgın Sedat ve Göknur konuk olacak. Sanatçı konukların şarkılarıyla şenlenen programda, izleyici konukların katıldığı amatör türkü yarışması ise ekran başındakilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Uzman konuklar ise izleyenlere bilgiler verecek.

Nur Ertürk'le Her Sabah

Hafta içi her gün 09:20

Haftanın ilk gününde sabah neşesi Nur Ertürk'le Her Sabah'a Yurtseven Kardeşler ve KBB Uzmanı Op.Dr. Abdülkadir Göksel konuk olacak.

Eğlence ve bilgiyi bir arada sunan Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün kendilerine has tarzlarıyla Yurtseven Kardeşler konuk olacak. Kıpır kıpır şarkıları ve samimi sohbetleriyle Yurtseven Kardeşler Nur Ertürk'le Her Sabah izleyenlerine keyifli anlar yaşatacak. Ayrıca programa Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Op.Dr.Abdülkadir Göksel konuk olarak uzmanlık alanına dair hastalıkların korunma yolları ve tedavisi hakkında bilgiler aktaracak. Amatör ses yarışması, yemek tarifleri ve neşeli sohbetler Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.

*****

24 TEMMUZ 2007 SALI
ÇILGIN SEDAT VE GÖKNUR'LA EÐLENCELİ BİR SABAH
Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Çılgın Sedat ve Göknur konuk olacak. Sanatçı konukların şarkılarıyla şenlenen programda, izleyici konukların katıldığı amatör türkü yarışması ise ekran başındakilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Uzman konuklar ise izleyenlere bilgiler verecek.
Nur Ertürk'ün sunduğu sabahlara neşe katan programa bugün tarzıyla dikkat çeken Çılgın Sedat konuk olacak. Programda hareketli şarkılarını seslendirecek sanatçı izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak. Programın bir diğer sanatçı konuğu ise Halk Müziği sanatçısı Göknur olacak.

*****

25 TEMMUZ 2007 ÇARŞAMBA
NUR ERTÜRK'LE HER SABAH'TA TÜRKÜ ZİYAFETİ
Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Halk müziğinin iki başarılı ismi Ekin Akkaş ve Gamze Özçelik konuk olacak. Birbirinden güzel türküler, uzman konuklardan bilgiler Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.
Her gün birbirinden değerli sanatçıları sevenleriyle buluşturan Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün türkülerin başarılı iki temsilcisi Ekin Akkaş ve Gamze Özçelik konuk olacak. Sanatçı konukların şarkıları ve türküleriyle renklenen programda sohbet dolu dakikalar izleyenleri bekliyor. Uzman konukların katıldığı, yemeklerin hazırlandığı sabah kuşağının bilgilendiren ve eğlendiren programı Nur Ertürk'le Her Sabah, neşeli bir gün geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

*****

26 TEMMUZ 2007 PERŞEMBE
KARADENİZ'DEN TÜRKÜLER
Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Perşembe günleri Karadeniz eğlencesi ekrana geliyor. Sevilen şarkılarıyla Neşat Aydın, Fadime Nine tiplemesiyle Ahmet Yıldırım ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Ayrıca programa Ankara müziğinin temsilcilerinden Eyüp Öztekin konuk olacak. Alay Cihan fıkralar anlatırken, Kurtuluş Usta en özel Karadeniz yemeklerini hazırlıyor.
Karadeniz müziğinin sevilen sesi Neşat Aydın ve yaptığı taklitlerle büyük beğeni toplayan Ahmet Yıldırım Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Karadeniz rüzgârı estiriyor. Her hafta Perşembe günü Nur Ertürk'le Her Sabah'ın vazgeçilmeyen konukları, izleyenlere Karadeniz turu attırıyor. Karadenizli sanatçı Neşat Aydın ve Karadeniz'in farklı sesi Gülseren Gül sevilen şarkılarıyla programı renklendiriyor. Karadeniz mutfağına özgü yemekleri Kurtuluş Usta hazırlıyor, birbirinden komik fıkraları Alay Cihan anlatıyor. İzleyiciler arasında yapılan türkü yarışması, huysuz Fadime Nine'nin atışmaları ve Nur Ertürk'ün türküleri ekran başındakilere neşeli dakikalar sunuyor.

*****

27 TEMMUZ 2007 CUMA
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın Cuma günkü konuğu ilahiyatçı Mustafa Karataş, hurafelere sapmadan gerçek kaynağından aydınlatıcı bilgeler aktarıyor. Mustafa Karataş her hafta farklı konularda bilgiler veriyor, izleyicilerin sorularını cevaplıyor. Doğru bilginin gerçek kaynaklardan aktarıldığı Nur Ertürk'le Her Sabah'a Cuma günleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Karataş konuk oluyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Mustafa Karataş, merak edilen tüm soruları, doğru kaynağından cevaplıyor. Gündemdeki konular, en çok merak edilenler ilahiyatçı Karataş tarafından Nur Ertürk'le Her Sabah'ta açıklığa kavuşturuluyor.

*****

Yörelerin tanıtımları, yemek köşesi ve bol müzik Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın ‘Moda' köşesinde ise, yılın modası ve moda ürünlerin nerede bulunabileceğine ilişkin bilgiler de ekrana gelecek. Programda müzik, eğlence, sohbet, aktüalite, magazin, yemek ve kadına özel her şey var... Nur Ertürk'le Har Sabah, izleyenleri zaman zaman eğlendirirken zaman zaman da bilgilendiriyor. Uzman konukların katıldığı programda sağlıktan hukuka, sanattan sinemaya, her konuda aydınlatıcı bilgiler veriliyor. Kadına yönelik her şeyin yer aldığı programda yemek köşesi de var.
Canlı yayınla ekrana gelen Nur Ertürk'le Her Sabah hafta içi her gün 09.20'de Kanal 7 ekranlarında.


Nur Ertürk


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/6263/nur-erturkle-her-sabah.html