Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gölgeler

Gölgeler
Biliyoruz, bıktınız. Çoğu birbirinin aynı, nitelikli müzikten uzak, müzik - eğlence adı altında sizlere sunulan programları izlemekten çok sıkıldınız.

Gölgeler
 
Yönetmen: İsmail Güngör
Yapımcı: İsmail Güngör ve Serkan Kardaş
Sunucular: Funda Arar,Kıraç
süre : 70 
  
 
 
Biliyoruz, bıktınız. Çoğu birbirinin aynı, nitelikli müzikten uzak, müzik - eğlence adı altında sizlere sunulan programları izlemekten çok sıkıldınız. Oysa, şöyle sevdiğiniz isimlerin sunduğu, hatta yine sevdiğiniz isimlerin konuk olacağı ve kaliteli müzikleri dinleyebileceğiniz programlar olsa diye düşünüyorsunuz. Bir taraftan eğlenceli ve hoş vakit geçirip, müziğe ve sohbete doyarken bir taraftan da şansı yakalayabileceğiniz bir program hoş olmaz mı? Elbette olur.

Şans sizinle olsun
TRT-1 ekranlarına gelen “Gölgeler”, inanıyoruz ki, 70 dakika boyunca çok güzel vakit geçirmenize aracı olacak. Bir taraftan da “Şans Topu” çekilişiyle şansı yakalama fırsatı bulacaksınız. Sevdiğiniz sanatçıların, yorumlarını genelde “canlı” yapacakları programda, ayrıca sunucularla da düetler yer alacak. Sunucuların kim olduğunu söylemeyi mi unuttuk? Olur mu hiç, “tatlıyı” sona saklıyoruz. Sesleriyle, yorumlarıyla, besteleriyle kulağımızda harika tınılar bırakan iki ünlü isim sunuyor “Gölgeler”i: Kıraç ve Funda Arar... Hiç kuşkusuz bu iki isimle hem müzik dolu dakikalar, hem de müzik tadında sohbetler izleyeceğiz TRT ekranlarında. Funda Arar ve Kıraç, her hafta iki konuk ırlayacaklar.

Ustalar anılacak
Programa müzik dünyasının unutulmaz yıldızları da konuk olacak. “Gölgeler”de her hafta, unutulmaz beste ve yorumlara imzalarını atmış, ancak bugün aramızda olmayan ustalardan birisi anılacak. Cem Karaca, Barış Manço, Elvis Presley gibi müzikseverlerin gönlünde yaşayan ustalarla nostaljik yolculuklara çıkılacak. Elbette, Neşet Ertaş gibi, varlığıyla bizleri mutlu eden ustalar da programı eserleriyle onurlandıracaklar.
 
Yayın
20.12.2006  20:30 / TRT1
23.12.2006  22:05 / TRT1
23.12.2006  21:35 / TRT1


Kýranç, Funda Arar


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/691/golgeler.html