Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bebeğim

Bebeğim
Başrollerini Özgü Namal, Dolunay Soysert, Barış Falay ve Şencan Güleryüz’ün paylaştığı yeni dizi “Bebeğim”, Perşembe günü ATV ekranında başlıyor.

BEBEÐİM
Bölüm 1 / Yeni Dizi
21 Aralık Perşembe 21:45'te
 
 
Başrollerini Özgü Namal, Dolunay Soysert, Barış Falay ve Şencan Güleryüz’ün paylaştığı yeni dizi “Bebeğim”, Perşembe günü ATV ekranında başlıyor.
Birbirine çok bağlı iki genç kadının anneliğe uzanan çetrefilli yolda karşılaşacakları duygusal gelgitleri ve beraberinde gelen soruları, sorunları konu alan “Bebeğim”, bir BKM Film yapımı. Yönetmenliğini Muharrem Gülmez’in üstlendiği dizinin senaryosu ise, Meral Okay’ın süpervizörlüğünde Gökhan Horzum ve Ekin Atalar tarafından yazılıyor.
 
BÖLÜM ÖZETİ:

Hikaye Leyla’nın hamilelik müjdesi ile başlar. Ama bu haber, en yakın dostu  Emel’i endişelendirir, çünkü Leyla daha önce iki kez düşük yapmıştır. Üstelik geçirdiği ağır operasyondan sonra doktorları yeniden hamile kalmasının riskli olduğunu açık açık söylemişlerdir. Tüm korkularına rağmen Emel yine de, umutla destek olur arkadaşına, bu sefer her şey yolunda gidecek diye düşünür! Oysa o sırada bilmediği şey, hayatlarının altüst olmak üzere olduğudur. Şimdilik, biricik aşkı Ali ile birlikte en yakın arkadaşları Leyla ve Yavuz’un bu zor dönemlerinde destek olmaları gereklidir.
Ne yazık ki acılar hep üstüste gelir... Aynı gün Leyla’nın da Emel’in de hayatı alt üst olur… Leyla bir kez daha bebeğini kaybeder. Üstelik umut da kalmamıştır artık. Doktor, Leyla’nın tekrar hamile kalsa bile bebeği taşımasının mümkün olmadığını açıklar. Umudun tükenmesi, her şeyin sonu olur Leyla için... Hep hayalini kurduğu, sevdiği adamla kendinden bir parça olacak o canı, hayatın o büyüleyici mucizesini kollarına alamayacaktır... Leyla ölüme yürümektedir. 
Emel aynı gün yaşadığı kendi şokunu bir kenara bırakır. Hayattaki tek varlığının, Leyla’nın, gözlerinin önünde, elinden kayıp gitmesine izin vermeyecektir.. Bir cümle, küçük bir mucize yaratır: “İzin ver bebeğini ben taşıyayım 
 
Yapım:
BKM Film
Yönetmen:
Muharrem

Oyuncular:
Özgü Namal
Dolunay Soysert
Barış Falay
Şencan Güleryüz
Tarık Ünlüoğlu


Özgü Namal
Dolunay Soysert
Barýþ Falay
Þencan Güleryüz
Tarýk Ünlüoðlu


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/706/bebegim.html