Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sabahların Sultanı

Sabahların Sultanı
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Kanal D'nin, sunuculuğunu Seda Sayan'ın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı "Sabahların Sultanı", yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor.

Hafta içi her gün saat 10.30'da canlı olarak ekrana gelecek programda Seda Sayan yine birbirinden ünlü isimleri konuk edecek. Türkiye'nin dört bir yanına yardım elini uzatan, kavuşamayanlara, hasret çekenlere ve göz yaşı dökenlerin derdine derman olan Seda Sayan yeni dönemde de yardımlarına devam edecek. Seda Sayan yeni yayın döneminin ilk bölümde İzzet Yıldızhan ve Ceylan'ı konuk edecek. İzzet Yıldızhan ve Ceylan, şarkıları ve sohbetleriyle programı renklendirirken, Seda Sayan da izleyicilerine keyif dolu saatler yaşatacak.


Sabahların Sultanı Seda Sayan


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/8047/sabahlarin-sultani.html