Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kadınların Gizli Kahkahaları

Kadınların Gizli Kahkahaları
Nimi Da Silva, Fransa'nın güneyinde bir sahil kasabasında yerleşik Nijerya kökenli kapalı bir topluluğun üyesidir. Nimi, kadınların hakimiyetindeki bu topluluk için büyük bir günah sayılan bir suç işlemiş ve evlenmeden hamile kalarak bir erkek çocuk sahibi olmuştur. Annesi dahil tüm kadınlar onun bir an önce evlenmesi gerektiğinde hemfikirdirler ki kasabaya yakışıklı bir rahip olan Fola gelir.

Nimi Da Silva, Fransa'nın güneyinde bir sahil kasabasında yerleşik Nijerya kökenli kapalı bir topluluğun üyesidir. Nimi, kadınların hakimiyetindeki bu topluluk için büyük bir günah sayılan bir suç işlemiş ve evlenmeden hamile kalarak bir erkek çocuk sahibi olmuştur. Annesi dahil tüm kadınlar onun bir an önce evlenmesi gerektiğinde hemfikirdirler ki kasabaya yakışıklı bir rahip olan Fola gelir. Nimi'nin annesine göre Rahip Fola, kızının tek kurtuluş umududur. Sonunda karşısına kızını evlendirebileceği ve böylece ailesine saygınlığını geri verebilecek uygun bir damat adayı çıkmıştır. Halbuki, Nimi, hiç de annesiyle aynı fikirde değildir çünkü onun aklı, yine bir süre önce kasabaya gelmiş olan zengin yazar Matthew Field'dedir.

Kendi davranışlarının sonuçlarına bile katlanmaktan aciz bir adam olan Matthew aslında erkek gövdesi içinde yaşayan olgunlaşmamış bir çocuktan farksızdır. Ne var ki, Nimi ve oğluyla tanışıp onların aile ilişkilerini ve değerlerini gördükçe, kendi yaşantısında eksik bir şeyler olduğunu farketmeye başlar. O aslında yalnız bir adamdır ve başka insanlara bağlanmaktan korktuğu için de yalnız kalmaya mahkumdur. Sorumluluklardan kaçmaya çalışan bu adam, onu gözüne kestiren ve babası olabileceğine karar veren Nimi'nin oğlunun ilgisinden kaçmayı başaramaz. Nimi ve Matthew yakınlaşmaya başlarlar. ‘Kadınların Gizli Kahkahaları', başrolünü, sinema izleyicisinin ‘Bridget Jones'un sevgilisi Mark Darcy olarak hatırlayacakları Colin Firth'in oynadığı sevimli ve eğlenceli bir romantik komedi..

Orijinal Adı : The Secret Laughter of Women Yönetmen : Peter Schwabach Oyuncular : Colin Firth, Nia Long, Dan Lett, Joke Silva, Yapım : Komedi - Dram


Orijinal Adı : The Secret Laughter of Women Yönetmen : Peter Schwabach Oyuncular : Colin Firth, Nia Long, Dan Lett, Joke Silva, Yapım : Komedi - DramSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/8066/kadinlarin-gizli-kahkahalari.html