Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü

Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü
Nisan, Ali’ye daha çok yaklaşıyorKanal D’nin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, Vildan Atasever, Tuğrul Çetiner ve İpek Bilgin’in oynadıkları sevilen dizisi “Bıçak Sırtı” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.Ali’nin, oğluyla kurduğu sıcak ilişki her gün biraz daha gelişmektedir. Orhan’ın aksine, onunla arkadaş olmaya başlamıştır.
Nisan, Ali’ye daha çok yaklaşıyorKanal D’nin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, Vildan Atasever, Tuğrul Çetiner ve İpek Bilgin’in oynadıkları sevilen dizisi “Bıçak Sırtı” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.Ali’nin, oğluyla kurduğu sıcak ilişki her gün biraz daha gelişmektedir. Orhan’ın aksine, onunla arkadaş olmaya başlamıştır. Murat’ın, bu sayede köşkün ağır havasından sıyrıldığını görmek, Nisan’ı da farkında olmadan Ali’ye yaklaştırır. Oğlunun onunla daha fazla vakit geçirmesinde bir sakınca görmez. Ve evde kimsenin olmadığı bir gece, kendisinden hiç beklenmeyen bir şey yapar. Ama Orhan bunu derhal öğrenecek ve deliye dönecektir. Nisan ise geri adım atmaz. Kocasının karşısına dikilir ve “Her şeyi biliyorum” der. Öte yandan apar topar askere gönderilmek, Mehmet’le abisi ve babası arasına daha büyük duvarlar örer. Güneş’le ilişkileri ise şimdi daha güçlüdür. Mehmet gidince durgunlaşan ve sevgilisinin kim olduğunu da gizlemek zorunda kalan Güneş’in haliyse, Ali’nin gözünden kaçmaz.Hem oğlunu hem karısını kaybetmeye başladığını düşünen Orhan, artık başka çareler bulmak zorundadır. Sonunda kararını verir ve dizginleri eline alır. Bu kez yeni bir adım atması gereken Ali olacaktır. Yapım : TMCYapımcı : Erol AvcıYönetmen : Selim DemirdelenSenaryo : Neşe Şen, Gaye Boralıoğlu, Şerif Erol, Gülden Çakır, Emine AlganMüzik : Cihan Sezer, Can AtalarOyuncular : Fikret Kuşkan (Orhan Ertuğrul), Nejat İşler (Ali Sinan), Mehmet Günsür (Mehmet Ertuğrul / Orhan’ın kardeşi), Melisa Sözen (Nisan Ertuğrul / Orhan’ın karısı), Vildan Atasever (Ali’nin kızkardeşi), Erkan Can (Ali’nin arkadaşı), Tuğrul Çetiner (Selim Reşat Ertuğrul / Orhan’ın babası), İpek Bilgin (Rana / Nisan’ın annesi), Nihan Koldaş (Gönül / Kalfa) , Batuhan Karacakaya (Orhan’ın oğlu)

Yapım : TMCYapımcı : Erol AvcıYönetmen : Selim DemirdelenSenaryo : Neşe Şen, Gaye Boralıoğlu, Şerif Erol, Gülden Çakır, Emine AlganMüzik : Cihan Sezer, Can AtalarOyuncular : Fikret Kuşkan (Orhan Ertuğrul), Nejat İşler (Ali Sinan), Mehmet Günsür (Mehmet Ertuğrul / Orhan’ın kardeşi), Melisa Sözen (Nisan Ertuğrul / Orhan’ın karısı), Vildan Atasever (Ali’nin kızkardeşi), Erkan Can (Ali’nin arkadaşı), Tuğrul Çetiner (Selim Reşat Ertuğrul / Orhan’ın babası), İpek Bilgin (Rana / Nisan’ın annesi), Nihan Koldaş (Gönül / Kalfa) , Batuhan Karacakaya (Orhan’ın oğlu)


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/8997/bicak-sirti-dizisi-yeni-bolumu.html