Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü

Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü
Hanımağa cayır cayır yanan tarlaları karşısında çaresiz kalmıştır. Bu, Banazlı’ya karşı açtığı savaşın bedelidir. Rasim’le yaptıkları anlaşma kül olmuştur… Hanımağa bunun da hesabını ödemek zorundadır, hem de hiç ummadığı bir şekilde…Hasan’ın Banazlı’ya olan öfkesi iyice köpürmüş, kontrol edilemez hale gelmiştir.
4. Bölüm Hanımağa cayır cayır yanan tarlaları karşısında çaresiz kalmıştır. Bu, Banazlı’ya karşı açtığı savaşın bedelidir. Rasim’le yaptıkları anlaşma kül olmuştur… Hanımağa bunun da hesabını ödemek zorundadır, hem de hiç ummadığı bir şekilde…Hasan’ın Banazlı’ya olan öfkesi iyice köpürmüş, kontrol edilemez hale gelmiştir. Hele uzaktan beğendiği Şükran Alev’in Banazlı’ya bağlı olduğunu öğrenince, düşmanına karşı planlamadığı darbe kalmayacaktır… Ancak karanlık dünyanın içine sürüklendikçe gölgeler Hasan’ın peşine takılır…Karanlık işlere asla bulaştırmak istemediği biricik oğlu Mehmet hedef alınınca, Hanım ağa bunun hesabını Banazlı’dan başka kimseye sormayacaktır.. Her şeyden habersiz olan Mehmet ve Seval ise korku dolu anlarda birbirlerine daha da bağlanacaktır.
Yapım: Abdullah Oğuz- ANS Yönetmen: Abdullah Oğuz Oyuncular: Fikret Hakan, Nurseli İdiz, Kerem Alışık, Ziynet Sali, Ufuk Bayraktar, Ecem Özkaya.

Yapım: Abdullah Oğuz- ANS Yönetmen: Abdullah Oğuz Oyuncular: Fikret Hakan, Nurseli İdiz, Kerem Alışık, Ziynet Sali, Ufuk Bayraktar, Ecem Özkaya.


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/9131/kartallar-yuksek-ucar-dizisi-yeni-bolumu.html