Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Genco dizisi yeni bölümü

Genco dizisi yeni bölümü
Genco, Pınar’a kırgın.Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu bölümünde; yeteneği ile herkesi büyüleyen Genco’ya bir tek Pınar ilgi göstermiyor.
Genco, Pınar’a kırgınKanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu bölümünde; yeteneği ile herkesi büyüleyen Genco’ya bir tek Pınar ilgi göstermiyor. Bu durum Genco’yu hem üzüyor hem de kırıyor Pınar için her şeyi göze alan Genco, yeteneği ile ayakta alkışlanır. Okulun dekanı ve Tülin Hoca şoktadır. Genco bir anda okulda popüler olur. Ancak Genco büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Kulise kendisini tebrik etmeye bir tek, her şeyi onun için yaptığı Pınar gelmez. Konserde bölük pörçük geçmişini anımsayan Özge, Genco’nun kendi öz ağabeyi olduğundan şüphelenmeye başlar. Ejder, Cüneyt’in çektiği şantaj kasetini Selin’e verir. Derin ise Tibet’e yakın olmak için onunla çalışmaya başlar. Bu durum Tibet’in hiç hoşuna gitmez. Dekan, Genco ile ilgili radikal bir karar alır. Artık Genco’nun okulda hademelik yapmasını istememektedir. Genco’ya okul yönetiminin bambaşka bir teklifi vardır. Pınar’ın bu davranışlarına bir anlam veremeyen Genco ise orkestrayı bırakma kararı alır. Pınar’ın İlke ve Genco’yu yanlış yorumladığını fark eden Özge olaya müdahale eder. İlke ile konuşur. İlke öğrendikleri karşında şaşkındır. Bir sanat muhabiri de Genco’nun peşindedir. Genco istemese de okulda ve mahallede araştırma yapan gazeteci hikayeyi ilginç bulur. Genco’nun saklı kalmasını istediği sırlarla dolu geçmişi tehlikededir. Yapım : D ProductionsDramalar Koordinatörü : Lale ErenUygulayıcı Yapımcı : Ahmet KayımtuYönetmen : Kemal UzunSenaryo : Hakan HaksunMüzik : Cem ErmanOyuncular : Genco (Alpay Atalan), Pınar (Selen Seyven), Tibet (Faik Ergin), Ejder (Uygar Özçelik), Özge (Hazal Kaya),Sefa (Emin Gürsoy), Tülin Hoca (Mehtap Altunok), Sibel (Mine Bıçakçı), Ahmet (Orhan Şimşek), Mualla (Fatma Murat),Figen (Mine Tüfekçioğlu), İkizler (Melis-Deniz Gözen),Necati (Erdal Cindoruk), Tarkan (M.Burak Demir),Sakin (Berkan Tüfekçibaşı), Kerem (İris Kara), Cüneyt (Enis Arıkan), Selen (Zeynep Kakınç), Taner (Murat Onuk),Baki (Serkan Budak), Dekan Aydın (Hüseyin Akşen),Sosyoloji Hocası (Bülent Belen), Semih (Mustafa Vural), İlayda (Nadide Çelikkan), Ahu (Ece İnce Dursun)

Yapım : D ProductionsDramalar Koordinatörü : Lale ErenUygulayıcı Yapımcı : Ahmet KayımtuYönetmen : Kemal UzunSenaryo : Hakan HaksunMüzik : Cem ErmanOyuncular : Genco (Alpay Atalan), Pınar (Selen Seyven), Tibet (Faik Ergin), Ejder (Uygar Özçelik), Özge (Hazal Kaya),Sefa (Emin Gürsoy), Tülin Hoca (Mehtap Altunok), Sibel (Mine Bıçakçı), Ahmet (Orhan Şimşek), Mualla (Fatma Murat),Figen (Mine Tüfekçioğlu), İkizler (Melis-Deniz Gözen),Necati (Erdal Cindoruk), Tarkan (M.Burak Demir),Sakin (Berkan Tüfekçibaşı), Kerem (İris Kara), Cüneyt (Enis Arıkan), Selen (Zeynep Kakınç), Taner (Murat Onuk),Baki (Serkan Budak), Dekan Aydın (Hüseyin Akşen),Sosyoloji Hocası (Bülent Belen), Semih (Mustafa Vural), İlayda (Nadide Çelikkan), Ahu (Ece İnce Dursun)


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/9797/genco-dizisi-yeni-bolumu.html