Yayın Akışı

> Arşiv > Yayın Akışı Arşiv > Kanal E2 > 20228

E2 Televizyon Yayın Akışı / Tarih : 2010-05-01

08:00 RACHAEL RAY SHOW Yaşam Tekrar. İki Bölüm Peş Peşe! Rachael Ray, e2 ekranlarında bir kez daha pratik ve kolay yemek tarifleriyle harikalar yaratıyor.
10:00 MARTHA STEWART SHOW Yaşam Tekrar. İki Bölüm Peş Peşe! Martha Stewart’ın stüdyosunda ağırladığı birçok ünlü ve yetenekli isim sizlerle hem yemek tariflerini paylaşıyor hem de evinizi daha güzel ve daha düzenli tutmanın ipuçlarını veriyor...
12:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW Yaşam Tekrar. İki Bölüm Peş Peşe! Ünlülerle röportajlar, son günlerin en konuşulan müzisyenleri, sıradışı yetenekler, ve bunların yanı sıra izleyicilerin de katılabildiği eğlenceli oyunların hepsi bu programda...
14:00 THE TONIGHT SHOW WITH JAY LENO Eğlence İki bölüm peş peşe... Ekranın en karizmatik Komedyeni Jay Leno, The Tonight Show ile karşınızda...
16:00 MERLIN Dizi Büyücü Merlin’in maceraları iki bölüm peş peşe e2’de...
18:00 WITHOUT A TRACE Dizi İki Bölüm peş peşe...
20:00 LATER WITH JOOLS HOLLAND Eğlence 5. Sezon 4. Bölüm. Later With Jools Holland’ın konukları Biffy Clyro, Chris Rea ve Andy Williams.
21:00 THE STARTER WIFE Dizi 8. Bölüm. Molly’yi takip eden kişi yine harekete geçince işin içine polis karışır. Polisin Zach’ten şüphelenmesi ilişkilerine darbe vurur. Fakat Molly’yi tehdit eden kişi gerçekten Zach midir?
22:00 FIVE DAYS Dizi 4. Bölüm. Soruşturma sürüncemeli bir şekilde devam ederken, Matt’in evinde bir televizyon ekibine röportaj vermesi Leanne’nin ailesiyle arasını bozar. Tanya babasına alışveriş merkezinde eşlik etmektedir ve onunla birlikte Paris’e gitmeyi ummaktadır.
23:00 THE CLOSER Dizi Bildiğiniz polisiyelerin çok ötesinde! The Closer 4. Sezon bölümleri ile e2’de başlıyor...
24:00 THE PACIFIC Dizi 2. Bölüm. 200 milyon dolar bütçeli dev yapım Cnbc-e’nin ardından e2’de...
01:00 EASTBOUND AND DOWN Dizi 6. Bölüm. Kenny, Miami’deki bir büyük lig takımından iş teklifi alınca, öretmen olarak sürdürdüğü hayata ve ailesine veda eder. Dizinin sezon finalinde Ashley Schaeffer karakterini Will Ferrell üstlenecek.
01:30 FAMILY GUY Çizgi-Dizi Griffin ailesinin maceraları “Family Guy” ile devam ediyor.
02:00 LATER WITH JOOLS HOLLAND Eğlence 5. Sezon 4. Bölüm. Later With Jools Holland’ın konukları Biffy Clyro, Chris Rea ve Andy Williams.
03:00 THE STARTER WIFE Dizi 8. Bölüm. Molly’yi takip eden kişi yine harekete geçince işin içine polis karışır. Polisin Zach’ten şüphelenmesi ilişkilerine darbe vurur. Fakat Molly’yi tehdit eden kişi gerçekten Zach midir?Site linki: http://www.yayinakisi.com/yayin-tv-yarin/14/e2/2010-05-01