Yayın Akışı

> Arşiv > Yayın Akışı Arşiv > Kanal E2 > 21347

E2 Televizyon Yayın Akışı / Tarih : 2010-07-12

09:00 SMALLVILLE Dizi
5. Sezon 21. Bölüm. Mezarlıkta babasının hayaletini görmüş olmaktan ötürü son derece şaşkın olan Clark’ın kafası, Jonathan’ın kendisinden Lionel’i öldürmesini istemesiyle iyice karışır.
10:00 THE MARTHA STEWART SHOW
Yaşam Yeni bölüm! Martha Stewart’ın stüdyosunda ağırladığı bir çok ünlü ve yetenekli isim sizlerle hem yemek tariflerini paylaşıyor hem de evinizi daha güzel ve daha düzenli tutmanın ipuçlarını veriyor...
11:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW Yaşam Yeni bölüm! Ellen Degerenes her sabah ünlü konuklar ağırlamaya devam ediyor.
12:00 RACHAEL RAY SHOW Yaşam Yeni bölüm! Rachael Ray, e2 ekranlarında bir kez daha pratik ve kolay yemek tarifleriyle harikalar yaratıyor.
13:00 DEDİKODUCU KIZ Dizi
9. Bölüm. Serena ve ailesinin Şükran Günü’nü yalnız kutlayacağını öğrenen Dan, onları kendi ailesiyle beraber kutlamaları için davet eder. Ancak bu durumdan rahatsız olan Rufus ve Lily’nin aralarındaki karmaşık romantik geçmişten çocukların haberi yoktur.
14:00 THE MARTHA STEWART SHOW Yaşam Tekrar.
15:00 ELLEN SHOW Yaşam Ellen Degerenes her sabah ünlü konuklar ağırlamaya devam ediyor.
16:00 RACHAEL RAY SHOW Yaşam Tekrar.
17:00 SMALLVILLE Dizi
5. Sezon 21. Bölüm. Mezarlıkta babasının hayaletini görmüş olmaktan ötürü son derece şaşkın olan Clark’ın kafası, Jonathan’ın kendisinden Lionel’i öldürmesini istemesiyle iyice karışır.
18:00 THE MARTHA STEWART SHOW Yaşam Tekrar.
19:00 THE ELLEN SHOW Eğlence Ellen Degerenes her sabah ünlü konuklar ağırlamaya devam ediyor.
20:00 HOW I MET YOUR MOTHER Dizi 2029 yılında Ted Mosby, kızı ve oğluna anneleriyle tanışmalarını anlatmaktadır.
21:00 GHOST WHISPERER Dizi 4. Sezon 6. Bölüm. Melinda ve Jim arkadaşlarının düğününe katılır. Düğünde lüçük bir kızın hayali arkadaşı tehlikeli bir saklanbaç oyunu oynamaktadır. Karışıklığa neden olan hayaletleri sakinleştirmek Melinda’ya düşer.
22:15 DR. WHO Dizi 2. Sezon Başlıyor. Dünyanın yok olmasıyla yayılan nostalji dalgası gelecekte Yeni Dünya adı verilen ve dünya ile benzer özellikler taşıyan bir gezegenin kurulmasına yol açar. Doktor ve Rose zaman ve uzayda yeni maceralar için TARDIS’e girerler.
23:00 THE TONIGHT SHOW WITH JAY LENO Eğlence Ekranın en karizmatik showman’i Jay Leno The Tonight Show With Jay Leno ile karşınızda...
00:00 THE TUDORS Dizi 3. Sezon 7. Bölüm. Ressam Hans Holbein’ı Dük William’ın Henry’ye evlenme sözü veridiği kız kardeşi Anne’i metheden bir portresini yapmak üzere belli talimatlarla Cleves’e gönderdikten sonra Cromwell, Fransa Kralı Francis ve İmparator V. Charles arasında İngiltere’yi tehdit eden anlaşmayı açıklar.
01:00 DR. WHO Dizi Tekrar. 2. Sezon Başlıyor. Dünyanın yok olmasıyla yayılan nostalji dalgası gelecekte Yeni Dünya adı verilen ve dünya ile benzer özellikler taşıyan bir gezegenin kurulmasına yol açar. Doktor ve Rose zaman ve uzayda yeni maceralar için TARDIS’e girerler.
02:00 THE TONIGHT SHOW WITH JAY LENO Eğlence Tekrar. En iyi sanatçılar onun sahnesinden geçiyor.Site linki: http://www.yayinakisi.com/yayin-tv-yarin/14/e2/2010-07-12