Yayın Akışı

> Arşiv > Yayın Akışı Arşiv > Kanal E2 > 25521

E2 Televizyon Yayın Akışı / Tarih : 2011-09-08

08:00 THE MARTHA STEWART SHOW Yaşam
Martha Stewart’ın stüdyosunda ağırladığı birçok ünlü ve yetenekli isim sizlerle hem yemek tariflerini paylaşıyor hem de evinizi daha güzel ve daha düzenli tutmanın ipuçlarını veriyor...
09:00 ELLEN SHOW Yaşam Ellen ünlü konukları ile güne damgasını vurmaya devam ediyor!
10:00 THE CLOSER Dizi Bildiğiniz polisiyelerin ötesinde... Dedektif Brenda Leigh Johnson karşısındakini bazen büyülüyor, bazen tehdit ediyor, ama suçluyu mutlaka konuşturuyor.
11:00 SMALLVILLE Dizi Türkçe.
12:00 ESRARENGİZ TARİH Dizi Türkçe. Indiana Jones lise arkadaşınız olursa.Unnatural History aksiyonun hiç eksik olmadığı, postmodern gizemlerle dolu oldukça eğlenceli bir gençlik dizisi..
13:00 THE MARTHA STEWART SHOW Yaşam Tekrar. Martha Stewart’ın stüdyosunda ağırladığı birçok ünlü ve yetenekli isim sizlerle hem yemek tariflerini paylaşıyor hem de evinizi daha güzel ve daha düzenli tutmanın ipuçlarını veriyor...
14:00 ELLEN SHOW Yaşam Ellen ünlü konukları ile güne damgasını vurmaya devam ediyor!
15:00 THE CLOSER Dizi Bildiğiniz polisiyelerin ötesinde... Dedektif Brenda Leigh Johnson karşısındakini bazen büyülüyor, bazen tehdit ediyor, ama suçluyu mutlaka konuşturuyor.
16:00 SMALLVILLE Dizi Türkçe.
17:00 ESRARENGİZ TARİH Dizi Türkçe. Indiana Jones lise arkadaşınız olursa.Unnatural History aksiyonun hiç eksik olmadığı, postmodern gizemlerle dolu oldukça eğlenceli bir gençlik dizisi..
18:00 THE MARTHA STEWART SHOW Yaşam Tekrar. Martha Stewart’ın stüdyosunda ağırladığı birçok ünlü ve yetenekli isim sizlerle hem yemek tariflerini paylaşıyor hem de evinizi daha güzel ve daha düzenli tutmanın ipuçlarını veriyor...
19:00 THE ELLEN SHOW Eğlence Ellen ünlü konukları ile güne damgasını vurmaya devam ediyor!
20:00 THE TONIGHT SHOW WITH JAY LENO Eğlence Jay Leno, NBC stüdyolarında birbirinden ünlü konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
21:00 THE VAMPIRE DIARIES Dizi . Dawson’s Creek ile Scream film serisinin yaratıcısından, korku janrıyla gençlik dizisi formatını başarıyla harmanlayan bir vampir dizisi... Haftaiçi hergün 21:00’de. Yeni bölümler sonbaharda.

22:00 CONAN Eğlence Ekranların en sivri dilli şovmeni Conan O’Brien, TBS stüdyolarında birbirinden ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor.
23:00 THE SARAH SILVERMAN PROGRAM Dizi 3.Sezon 5.Bölüm. Sarah Silverman’ın maceraları...
23:30 THE SIMPSONS Çizgi
Dizi Televizyon tarihinde bir çizgi dizi efsanesi!
00:00 THE TONIGHT SHOW WITH JAY LENO Eğlence Jay Leno, NBC stüdyolarında birbirinden ünlü konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

01:00 THE SARAH SILVERMAN PROGRAM Eğlence Tekrar. Sarah Silverman’ın maceraları...
01:30 THE SIMPSONS Çizgi
Dizi Televizyon tarihinde bir çizgi dizi efsanesi!Site linki: http://www.yayinakisi.com/yayin-tv-yarin/14/e2/2011-09-08