Yayın Akışı

> Arşiv > Yayın Akışı Arşiv > Kanal TNT > 11219

TNT Televizyon Yayın Akışı / Tarih : 2008-12-03

06:00   TOM & JERRY Unutulmaz karakterler Tom ve Jerry’nin maceraları Cartoon Network’te… Kendince bir yaşam sürmek isteyen fare Jerry’e azılı düşmanı kedi Tom nefes aldırmıyor. Tom, bu akıllı fareyi yakalayabilmek için bin bir türlü tuzak kursa da Jerry aklıyla onu alt edebilmeyi başaracak. Gerçek kedi fare oyunu buna denir.
06:30   JOHNNY BRAVO Johnny ve annesi, Amerika`da, bakımlı bir bahçesi olan şirin bir evde yaşamaktadırlar. Johnny bir yetişkin vücudunun içindeki beş yaşındaki bir çocuktur.
07:00   JUNIPER LEE Juniper Lee, dışarıdan bakıldığında 11 yaşında tipik bir kızdır. Arkadaşlarıyla eğlenir, kardeşleriyle uğraşır ve ev ödevleri yüzünden endişelenir. Ama kader June’a azıcık farklı bir el dağıtmıştır. Kuşaklardır, ailesinin bir üyesi her tarafta saklanmakta olan kötülük ve karmaşa ile savaşması için gizli bir sorumluluğa sahip olarak doğar.
07:30   BEN 10 Ben 10 yaşında bir çocuktur.Herşey Ben`in bileğine kendini kilitleyen Omnitrix isimli garip bir cihaz ile başlar.Sahibine farklı güçler kazandıran bu `saat` sayesinde Ben, farklı yeteneklere sahip acayip karakterlere dönüşebilir.Sahip olduğu bu güçlerle hem yanlışları düzelten hem de dünyayı kurtaran bir kahramandır.
08:00   DEXTER`S LABORATORY Dexter, yatak odası duvarının arkasında 6 kilometre uzunluğunda gizli bir laboratuvara sahiptir. Dahi olması gerçeğinin dışında, sekiz yaşında sıradan bir çocuktur...
08:30   SKUNK FU Kötü Ruhlu Ejder ve onun hain emellerine hizmet eden Ninja Maymunlar’ın tek amacı vadideki tüm hayvanları ortadan kaldırmak… Ama vadide yaşayan tüm hayvanları bu karanlık güçlerden korumaya kendilerini adamış iki kişi var:Efendi Panda ve onun çekirgesi Skunk. Panda’dan Kung Fu eğitimi alan Skunk’un hızlı pençesi ve kokarcalara has kokusu sayesinde vadiyi Kötü Ruhlu Ejder’den koruyacak.
09:00   ROSEANNE Tipik bir orta sınıf Amerikan ailesinin gündelik sorunları: Evlilik, çocuklar, akrabalar ve para… Bu evde anne aileyi sürekli bir arada tutmak için çabalayan dominant Roseanne, baba ise ailesi için çalışan Dan… Bir de her şeyleri ile ilgilenmek zorunda oldukları DJ, Darlene ve Becky isimli üç çocukları var.
09:30   MALCOLM IN THE MIDDLE Kalabalık ve görünüşte `normal` bir hayat süren bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm `sıradan` bir lise öğrencisidir. Sahip olduğu zeka kimi zaman işlerini kolaylaştırsa da çoğu zaman başına bela oluyor…
10:00   BİR ŞANS DAHA (Twice Upon a Time) Hayatı tamamıyla değişen Beth Sager, umutsuzluk içinde bir dilek tutar ama dileği gerçekleştiğinde ne yapacağını bilemez. O:Molly Ringwald, George Newbern. Y:Thom Eberhardt. Fantastik (1998).
12:00   FIRTINALI GÜNLER (Days of Our Lives) İki büyük aile, Hortonlar ve Brady`lerin çok katmanlı hikayeleri... Romantizm, macera, gizem, komedi ve hüzün bir arada. Türünün öncülüğünü yapan bu dizi, 1965`ten bu yana performans ve bireysel başarı dallarında kırk kez Emmy`ye aday gösterildi.
13:00   TATLI İNTİKAM (Sweet Secret) Tatlı İntikam, huysuz ve içine kapanık bir kız olan Rosita Amando`nun aşk, nefret, kıskançlık ve intikam dolu hayatını anlatır.
14:00   KANIT PEŞİNDE (Diagnosis Murder) Community General Hospital’da görev yapan Dr. Mark Sloan, emniyet müdürlüğü için çalışır. Oğlu Steve Sloan ise babasının çalıştığı birimde görev yapmaktadır. Bu baba ve oğul Dr. Jesse Travis ve Dr. Amanda Bentley ile beraber sıradışı cinayet davalarını polisin aydınlatmasına yardım ederler. Los Angeles’ın en azılı katillerinin izini süren güçlü bir ekibin hikâyesi.
15:00   UMUT HASTANESİ (Chicago Hope) Chicago Hope, büyük bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin amansız mücadelesini gözler önüne seren bir drama. Hastanede çalışan sağlık görevlilerinin özel ve mesleki hayatlarında karşılaştıkları sorunları gerçekçi bir şekilde ele alan bir sağlık dramı.
16:00   İHANET (Infidelity) Lee Horsley ve Kirstie Alley’in evlilikleri kaybettikleri bebekleri ile gölgelenir ama Kristie’yi daha kötü sürprizler beklemektedir. O:Lee Horsley, Laurie O`Brien. Y:David Lowell Rich. Dram (1987).
18:00   YAKIN VE UZAK (Home & Away) TNT gündüz ekranı kuşağında yer alan Home and Away, “şehrin” (Sydney) hemen kuzeyindeki Summer Bay adlı hayali bir sahil kasabasında yaşanan olaylar...
18:30   FRASIER Tüm zamanların en iyi sit-com`larından biri. Radyoda psikiyatrik tavsiye programı sunan Dr. Fraiser`ın hayatı, huysuz babası Martin`in yanına taşınmasıyla paramparça oluyor.
19:15   UNHITCHED Öğrencilik yıllarından beri evli olan bir adam, otuzlarında boşanırsa hayatı nasıl değişir? Hele onu gece hayatına, yeni flörtlere, tek gecelik kaçamaklara itmeye niyetli iki de arkadaşı varsa...
20:00   HUSTLE Hapisten yeni çıkan Mickey Stone’un evliliği çatırdamış olmasına rağmen sırtını dayayabileceği güçlü bir ailesi var... Bu aile - çocuk kadar masum görünen deneyimli Albert ve Ash ile güzel ve açıkgöz Stacie- Mickey’in aynı zamanda suç ortakları...
21:15   DENİZKIZLARI (Mermaids) Hayal kırıklığı ile son bulan bir ilişki sonrasında Bayan Flax her şeyini toplayıp yaşadığı kasabadan taşınır. Bayan Flax’ın sorumlu olduğu iki tane de kızı var; büyüdüğü zaman bir rahibe olmayı hayal eden Charlotte ve dokuz yaşındaki yüzme şampiyonu Kate. 60’lı yıllarda geçen filmde kendilerini bulmaya çalışan bir avuç insanın yaşamını izleriz.
23:30   LAW AND ORDER Suçun işlenmesinden adaletin kararına kadar bir olayın baştan sona ele alınışı Law & Order ile TNT’de...
00:30   UNHITCHED Öğrencilik yıllarından beri evli olan bir adam, otuzlarında boşanırsa hayatı nasıl değişir? Hele onu gece hayatına, yeni flörtlere, tek gecelik kaçamaklara itmeye niyetli iki de arkadaşı varsa...
01:00   HUSTLE Hapisten yeni çıkan Mickey Stone’un evliliği çatırdamış olmasına rağmen sırtını dayayabileceği güçlü bir ailesi var... Bu aile - çocuk kadar masum görünen deneyimli Albert ve Ash ile güzel ve açıkgöz Stacie- Mickey’in aynı zamanda suç ortakları...
02:00   DENİZKIZLARI (Mermaids) Hayal kırıklığı ile son bulan bir ilişki sonrasında Bayan Flax her şeyini toplayıp yaşadığı kasabadan taşınır. Bayan Flax’ın sorumlu olduğu iki tane de kızı var; büyüdüğü zaman bir rahibe olmayı hayal eden Charlotte ve dokuz yaşındaki yüzme şampiyonu Kate. 60’lı yıllarda geçen filmde kendilerini bulmaya çalışan bir avuç insanın yaşamını izleriz.
04:00   LAW AND ORDER Suçun işlenmesinden adaletin kararına kadar bir olayın baştan sona ele alınışı Law & Order ile TNT’de...
05:00   ROSEANNE Tipik bir orta sınıf Amerikan ailesinin gündelik sorunları: Evlilik, çocuklar, akrabalar ve para… Bu evde anne aileyi sürekli bir arada tutmak için çabalayan dominant Roseanne, baba ise ailesi için çalışan Dan… Bir de her şeyleri ile ilgilenmek zorunda oldukları DJ, Darlene ve Becky isimli üç çocukları var.
05:30   MALCOLM IN THE MIDDLE Kalabalık ve görünüşte `normal` bir hayat süren bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm `sıradan` bir lise öğrencisidir. Sahip olduğu zeka kimi zaman işlerini kolaylaştırsa da çoğu zaman başına bela oluyorSite linki: http://www.yayinakisi.com/yayin-tv-yarin/19/tnt/2008-12-03