Yayın Akışı

> Arşiv > Yayın Akışı Arşiv > Kanal TNT > 17157

TNT Televizyon Yayın Akışı / Tarih : 2009-10-22

06:00   TOM & JERRY Unutulmaz karakterler Tom ve Jerry’nin maceraları haftaiçi her gün TNT`de… Kendince bir yaşam sürmek isteyen fare Jerry’e azılı düşmanı kedi Tom nefes aldırmıyor. Tom, bu akıllı fareyi yakalayabilmek için bin bir türlü tuzak kursa da Jerry aklıyla onu alt edebilmeyi başaracak. Gerçek kedi fare oyunu buna denir.
06:30   JOHNNY BRAVO Johnny ve annesi, Amerika`da, bakımlı bir bahçesi olan şirin bir evde yaşamaktadırlar. Johnny bir yetişkin vücudunun içindeki beş yaşındaki bir çocuktur.
07:00   FOSTER`S HOME 8 yaşında, akıllı ve utangaç bir çocuk olan Mac ve onun hayali arkadaşı Bloo`yla tanışın. Bu iki ayrılması güç arkadaş, hayatlarının en güzel dönemini yaşıyorlardı. Ta ki, Mac`in annesi onun artık hayali bir arkadaşa sahip olmak için çok büyüdüğünü söyleyene kadar...
07:30   BEN 10 Ben 10 yaşında bir çocuktur.Herşey Ben`in bileğine kendini kilitleyen Omnitrix isimli garip bir cihaz ile başlar.Sahibine farklı güçler kazandıran bu `saat` sayesinde Ben, farklı yeteneklere sahip acayip karakterlere dönüşebilir.Sahip olduğu bu güçlerle hem yanlışları düzelten hem de dünyayı kurtaran bir kahramandır.
08:00   JUNIPER LEE Juniper Lee, dışarıdan bakıldığında 11 yaşında tipik bir kızdır. Arkadaşlarıyla eğlenir, kardeşleriyle uğraşır ve ev ödevleri yüzünden endişelenir. Ama kader June’a azıcık farklı bir el dağıtmıştır. Kuşaklardır, ailesinin bir üyesi her tarafta saklanmakta olan kötülük ve karmaşa ile savaşması için gizli bir sorumluluğa sahip olarak doğar.
08:30   FRASIER Tüm zamanların en iyi sit-com`larından biri. Radyoda psikiyatrik tavsiye programı sunan Dr. Fraiser`ın hayatı, huysuz babası Martin`in yanına taşınmasıyla paramparça oluyor.
09:00   AİLE BAĞLARI (Party of Five) Anne ve babalarının ani ölümünden daha kötü ne olabilirdi ki... Nick ve Diana Salinger feci bir trafik kazasında hayatlarını kaybedince, geride beş çocuk yapayalnız kalır. Beraber tüm zorlukları göğüslemek zorunda kalan bu beş kardeş, bir yandan ailelerinden kalan restoranı işletmek, bir yandan okulla ilgili dertlerini çözmek ve en önemlisi birbirleriyle geçinmek zorundadır.
10:00   MÜCEVHER HIRSIZLARI Osmanlı hazinesi olan değerli bir mücevherin peşindeki hırsızlar ve aralarındaki kovalamacanın hikayesi.
11:30   KANIT PEŞİNDE (Diagnosis Murder) Community General Hospital’da görev yapan Dr. Mark Sloan, emniyet müdürlüğü için çalışır. Oğlu Steve Sloan ise babasının çalıştığı birimde görev yapmaktadır. Bu baba ve oğul Dr. Jesse Travis ve Dr. Amanda Bentley ile beraber sıradışı cinayet davalarını polisin aydınlatmasına yardım ederler. Los Angeles’ın en azılı katillerinin izini süren güçlü bir ekibin hikâyesi.
12:30   FIRTINALI GÜNLER (Days of Our Lives) İki büyük aile, Hortonlar ve Brady`lerin çok katmanlı hikayeleri... Romantizm, macera, gizem, komedi ve hüzün bir arada. Türünün öncülüğünü yapan bu dizi, 1965`ten bu yana performans ve bireysel başarı dallarında kırk kez Emmy`ye aday gösterildi.
13:30   YAKIN VE UZAK (Home & Away) TNT gündüz ekranı kuşağında yer alan Home and Away, “şehrin” (Sydney) hemen kuzeyindeki Summer Bay adlı hayali bir sahil kasabasında yaşanan olaylar...
14:00   THE GUARDIAN Başarılı avukat Nick Fallin`in bir hata ile hayatınn alt üst olmasının ardından, her dava ile değişen hayata bakışı...
15:00   ACI HAYAT Aileleri arasında yıllardır süren kan davasından habersiz birbirlerine aşık olan iki gencin acıklı hikayesi.
16:30   ED EDD`N EDDY Dikkat çekici, kendine özgü üç renkli karakter... Kendilerine ait ayrı ayrı hayatları var ama davranışları ve aralarındaki ilişki daha da önemli.
17:00   BEN 10 Ben 10 yaşında bir çocuktur.Herşey Ben`in bileğine kendini kilitleyen Omnitrix isimli garip bir cihaz ile başlar.Sahibine farklı güçler kazandıran bu `saat` sayesinde Ben, farklı yeteneklere sahip acayip karakterlere dönüşebilir.Sahip olduğu bu güçlerle hem yanlışları düzelten hem de dünyayı kurtaran bir kahramandır.
17:30   AİLE BAĞLARI (Party of Five) Anne ve babalarının ani ölümünden daha kötü ne olabilirdi ki... Nick ve Diana Salinger feci bir trafik kazasında hayatlarını kaybedince, geride beş çocuk yapayalnız kalır. Beraber tüm zorlukları göğüslemek zorunda kalan bu beş kardeş, bir yandan ailelerinden kalan restoranı işletmek, bir yandan okulla ilgili dertlerini çözmek ve en önemlisi birbirleriyle geçinmek zorundadır.
18:30   KUZEY IŞIKLARI (Northern Exposure) Joel Fleischman tıp eğitimini yeni bitirdi. Eğitim için aldığı burs karşılığında Alaska’da dört yıl çalışmak zorunda olan Joel dikkatsizliğinin bedelini ödeyecek. Görev yeri Alaska’da 215 nüfuslu “dünyanın öteki ucundaki” Cicely isimli kasaba… Joel hem bu kasabada kendine yer bulmaya çalışacak hem de bu kasabanın kendine has doğasına ayak uydurmaya… Nihayetinde buradaki yaşamın doğası Manhattan ile karşılaştırılamaz. Altın Küre ve Emmy ödüllü dizide Doktor Joel Fleischman’ı Rob Morrow canlandırıyor.
20:00   UEFA MAÇI: Steaua Bükreş Fenerbahçe Maçı
21:00   HABERLER Günlük güncel haberler TNT`de...
22:00   SIR PERDESİ (Not Forgotten) İnsan geçmişinden ne kadar kaçabilir? Unuttukların da acaba seni unutur mı? Jack Bishop’un dört dörtlük hayatı, küçük kızının ansızın ortadan kaybolmasıyla bu soruların ekseninde dönmeye başlıyor. Jack, eskiden bağlı olduğu La Santa Muerte’nin bu işle bir alakası olduğunu düşünüyor ve kızını bulmak için bir medyumdan yardım alıyor.
00:20   COLD FEET Üç çift ve büyük bir arkadaşlık hikâyesi... Adam Williams ve Rachel Bradley bir yıldır birliktedir, Jenny ve Pete Gifford çifti ise daha yeni çocuk sahibi olmuştur ve ikinci bir çocuk hayali kuran Karen ve David Marsden ise çoktan bir çocuk sahibi olmuştur...
01:30   MAC GYVER Angus Macgyver sıradan bir ajan değil… Sessiz, sakin ve disiplinli bir şekilde görevini yerine getirirken asla silah kullanmıyor çünkü onun en büyük silahı aklı. Fizik, kimya, matematik ve teknoloji konusundaki yetkinliği ile cebindeki İsviçre çakısı her türlü kapı için bir anahtara dönüşüyor.
02:30   SIR PERDESİ (Not Forgotten) İnsan geçmişinden ne kadar kaçabilir? Unuttukların da acaba seni unutur mı? Jack Bishop’un dört dörtlük hayatı, küçük kızının ansızın ortadan kaybolmasıyla bu soruların ekseninde dönmeye başlıyor. Jack, eskiden bağlı olduğu La Santa Muerte’nin bu işle bir alakası olduğunu düşünüyor ve kızını bulmak için bir medyumdan yardım alıyor.
04:30   COLD FEET Üç çift ve büyük bir arkadaşlık hikâyesi... Adam Williams ve Rachel Bradley bir yıldır birliktedir, Jenny ve Pete Gifford çifti ise daha yeni çocuk sahibi olmuştur ve ikinci bir çocuk hayali kuran Karen ve David Marsden ise çoktan bir çocuk sahibi olmuştur...
05:30   CYBILL Shepherd, dizide Hollywood’da bir kariyer hayali kuran orta yaşlı kadın oyuncu Cybill Sheridan’ı canlandırıyor. Cybill’in büyük hayalleri olduğu kadar büyük sorumlulukları da var. Nihayetinde iki çocuk, iki eski koca ve alkolik kız arkadaşı ile hayallerini gerçekleştirebilmek pek kolay değil.

 Site linki: http://www.yayinakisi.com/yayin-tv-yarin/19/tnt/2009-10-22