Yayın Akışı

> Arşiv > Yayın Akışı Arşiv > Kanal SHOW TV > 13054

SHOW TV Televizyon Yayın Akışı / Tarih : 2009-03-21

07.30 Eğlence VIDIVODO – Genel izleyici
08.00 Yabancı Sinema BRUNO ( BRUNO ) – Genel izleyici
YÖN : SHIRLEY MACLAINE 
OYN : ALEX D. LINZ, SHIRLEY MACLAINE, GARY SINISE, KATHY BATES
2000
Long Island’lı sekiz yaşında bir çocuk olan Bruno, yaşıtlarından pek çok bakımdan farklıdır: boşanmakta olan anne-babası nedeniyle sorunlar yaşamakta, devam ettiği Katolik okulunda diğer çocuklar tarafından ezilmektedir. Bir gece Bruno rüyasında bir melek görür ve sonrasında melekler veya rahipler gibi “elbise” giymeye karar verir. Ona göre kutsal varlıklar veya papa elbise giydiğine göre, elbise kutsal bir giysidir. Bruno aynı zamanda bir “kelime heceleme” dahisidir. Yaklaşan heceleme yarışmasında okulunu Diana Ross kıyafeti içinde temsil etmeye karar verir. Öğretmenlerini ve babasını çileden çıkaran bu davranışlarını anlamaya çalışan tek kişi ise babaannesidir.
 
10.00 Magazin CUMARTESİ SÜRPRİZİ - Canlı
13.00 Haber GÜN ORTASI HABERLERİ – Canlı
13.30 Yabancı Sinema LlAR LIAR ( YALANCI YALANCI ) – Genel izleyici
YÖN : TOM SHADYAC
OYN : JIM CARREY, MAURA TIERNEY
1997
Los Angeles’lı savunma avukatı Fletcher Reede (Jim Carrey ) kariyerini son derece yaratıcı, kıvrak yalanları üzerine kurmuştur. Ayaküstü bahaneler uydurmak, sahte iltifatlar etmek uzmanlık alanıdır. 5 yaşındaki oğlu Max ; doğum günü partisine gelmesini heyecanla beklerken patroniçesi ile yatmak için yine bir yalan uydurur ve orada olmaz. Max doğum günü pastasındaki mumları üflerken yürekten bir dilek tutarak babasının en azından bir gün boyunca hiç yalan söylememesini ister. Bir mucizeyle dileği gerçekleşir. Ertesi gün Fletcher için tam bir kabusa dönüşecek ağzını her açışında “gerçeği; yalnızca gerçeği”  söylemekten bir türlü kurtulamayacaktır.  Etrafındaki insanlar kadar kendisi de büyük bir şok geçirecektir.  Jim Carrey ‘nin muhteşem oyunculuğuyla son derece eğlenceli bir kahkaha bombası, Altın Küre dahil 5 adaylık 4 ödül almış iddialı bir komedi filmi.
 
15.30 Yaşam PACK SHOT – Genel İzleyici
16.30 Yerli Dizi CENNET MAHALLESİ – Tekrar - Genel izleyici
18.55 Spor SPOR SAYFASI
19.00 Haber SHOW TV ANA HABER
20.00 Yerli Dizi MELEKLER KORUSUN - Genel izleyici
22.00 Yarışma VAR MISIN? YOK MUSUN? – Genel izleyici
 
00.15 Yabancı Sinema BUTTERFLY EFFECT ( KELEBEK ETKİSİ ) – 13+ Şiddet/Korku
YÖN: ERIC BRESS, J. MACKYE GRUBER
OYN: ASTHON KUTCHER, AMY SMART
2006
Evan Treborn 20 yaşında ve çoğu genç gibi hayatında büyük duygusal boşluklara sahip olan bir üniversite öğrencisidir. Ama o, yedi yaşından beri hayatının önemli anlarını bir unutkanlık kara deliğinde kaybetmiş ve o üzücü geçmişinin büyük kısmını hatırlamamaktadır. Evan bir gün, çocukluğunun en zor ve kötü dönemlerinde, psikoloğunun tavsiyesiyle yazdığı günlükleri bulur; ne var ki, bu günlükleri okurken genç adam geçmişe dönebildiğini ve bugünkü aklıyla o günleri yaşayabildiğini fark eder. Bu arada çocukluk aşkı Kayleigh’nin hâlâ kendisini sevdiğini öğrenen genç adam, geçmişe dönüp kötü günlerini düzeltmeye ve en önemlisi çocukluk aşkını mutlu olduğu bir dünyada yaşatmaya karar verir. Ama Evan ne zaman geçmişe dönüp bir şeyleri değiştirse, yaptıklarının bugün için umulmadık ve feci sonuçlar doğurduğunu görür.
 
02.15 Yabancı Sinema DEMON HUNTER ( ŞEYTAN AVCISI ) – 13+ Şiddet/Korku
YÖN:SCOTT ZIEHL
OYN:SEAN PATRICK FLANERY, WILLIAM BASSETT , BILLY DRAGO , COLLEEN PORCH, TANIA DEIGHTON  
2005
Bir şeytan çıkarma ayininden sonra şeytan avcısı Jake (Sean Patrick Flanery)
Kardinal White’a bir rapor verir.  Kötü bir ruh olan Asmodeus’un pek çok ölümlü kadını  döllemeyi ve doğacak çocukları yetiştirmeyi hedeflediği ortaya çıkmıştır.
Kardinal Rahibe Sarah’ı (Colleen Porch) Asmodeus ve kadınlarını bulmak için Jake’e yardımcı olmak üzere görevlendirir.  Bu sırada Asmodeus’da şeytani ayartıcı gücünü kullanmak üzere cazibeli Succubus’u (Tania Deighton) Jake’in üzerine salmıştır. İyi ile kötü, cennetle cehennem arasındaki son savaş başlamıştır.
 
04.15 Yabancı Sinema SAMURAIS ( SAMURAYLAR )
YÖN : GIORDANO GEDERLINI 
OYN : CYRIL MOURALI, MAI ANH LE, YASUAKI KURATA
2002
Yarım yüzyıl önce bir Japon ailesi düşmanlarını ortadan kaldırmak için Kodeni adlı iblisi çağırmıştır. Düşmanları öldürülür, ancak aile artık lanetlenmiştir. Tokyo Polis Müfettişi Fujiwara, bir video oyunu tasarımcısının ölümünü araştırırken bu eski ve korkutucu gerçek tekrar gün yüzüne çıkar: Kodeni yeniden bedenlenip dünyaya gelmek üzeredir. Fujiwara’nın, iblisin yeniden doğmasını engellemek için Paris’e gitmesi ve doğmamış bu çocuğu ortadan kaldırması gerekmektedir.
 
06.00 Çizgi Dizi LAND BEFORE TIME - Genel İzleyiciSite linki: http://www.yayinakisi.com/yayin-tv-yarin/3/show-tv/2009-03-21