Yayın Akışı

> Arşiv > Yayın Akışı Arşiv > Kanal KANAL7 > 27094

KANAL7 Televizyon Yayın Akışı / Tarih : 2012-01-19

06:30 KANAL 7’DE SABAH
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7’de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.
08:00 SAĞLICAKLA
09:00 KALP GÖZÜ
09:50 DR. FERİDUN KUNAK SHOW
OP. DR. FERİDUN KUNAK HASTALIKLAR VE SAĞLIK HAKKINDA VERDİĞİ ÖNEMLİ BİLGİLERLE KANAL 7’DE
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor.
Kanal 7 ekranlarında sevilen bir program olmayı hedefleyen Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar, ağrılar için alternatif yöntemler, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, arayan izleyiciler için tedavi imkânları ve vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler, bilgiler ekrana geliyor.
Op. Dr. Feridun Kunak’ın ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi dört gün ekrana geliyor. Sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin verildiği programda hasta olup doktora gidemeyen izleyicilerin programda muayene olmaları da sağlanıyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alındığı programda canlı yayına bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi’den Perşembe’ye saat 09.50’de Kanal 7’de.
12:00 HAYATIN İÇİNDEN
DERTLERİNİZİ VE ACILARINIZI PAYLAŞARAK AZALTIN
Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar’ın sunduğu Hayatın İçinden Kanal 7’de. İkbal İle Hayatın İçinden programında hayata dair her şeyi bulacaksınız. İkbal İle Hayatın İçinden hafta içi her gün birbirinden değerli konukları ve farklı konularıyla Kanal 7 ekranlarında.
İkbal Gürpınar’ın hoş sunumuyla ekranlara gelen Hayatın İçinden uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler ekrana taşınıyor. Programda her gün birbirinden ilginç hayat hikâyeleri izleyiciyle buluşuyor. Ayrılıklar Hayatın İçinden’le son buluyor. Birbirinden ayrı geçen hayatlar, kırgınlıklar, birbirine kavuşamayan aileler mutluluklarını ve acılarını tüm Türkiye ile Kanal 7 ekranlarında paylaşıyor.
Şehit aileleri ve gaziler yaşadıkları acıları Hayatın İçinden programıyla azaltıyor. Küskünlükleri gidermek isteyenler, yaşadıkları acıları ve mutlulukları paylaşmak isteyenler 0212 300 04 04 ve 0212 467 37 45 numaralı telefonlardan paylaşmak istediklerini Hayatın İçinden ekibine iletiyor.
Hepsi ve daha fazlası İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden’de... Hayattan uzak kalmayın! İkbal İle Hayatın İçinden hafta içi her gün Kanal 7’de…
14:30 TV FİLMİ
15:30 ŞEBNEM KISAPARMAK İLE GÜZEL GÜNLER
18:00 KANAL 7 ANA HABER
Kanal 7 Haber Merkezi tarafından hazırlanan haberler, gerçekleri saptırmadan, doğru ve ayrıntılı olarak Kanal 7 Ana Haber bülteninde ekrana geliyor. Gündemin en önemli olaylarını, son dakika gelişmelerini kısacası Türkiye ve dünya gündemini ekrana getiren Kanal 7 Ana Haber tecrübeli haber spikeri Hülya Seloni tarafından sunuluyor. Kanal 7 Ana Haber haftasonları ise Tümer Doğru’nun sunumyla ekrana geliyor.
Türkiye ve dünya gündeminin tüm önemli gelişmeleri, bütün görüş ve renkler her akşam 18.00’de Kanal 7 Ana Haber’de.
19:00 TÜRK FİLMİ “KERİZ”
Şirin bir köyde birbirlerine sevdalı iki genç olan Zülfü ve Zülfüye evlilik için gün saymaktadır. Ama Zülfü’nün amcası Abbas köyde hakimiyet Zülfüye’nin babası Şehmuz’a geçecek diye bu evliliğe karşı çıkmaktadır. Abbas Zülfü’nün evlenmesini bir şartla kabul eder; Zülfü’nün başına bir şey gelirse tüm varlığı amcasının olacaktır. Yine de iki aşık evlenirler. Amca Abbas çok geçmez Zülfüye hakkında dedikodu çıkartır ve Zülfü’ye de karısını öldürmesini öğütler. Ama Zülfü kıyamaz ve Zülfüye’yi ailesiyle İstanbul’a gönderir.
Ardından Zülfü de gider ve bir iş bulup çalışmaya başlar. Bu arada Şehmuz’un arazisinde değerli bir maden çıkar. Açgözlü Abbas ve köylüler bu kez Şehmuz’un peşine düşer. Akılları sıra Zülfü ile Zülfüye’yi barıştırıp arsaya sahip çıkmak isterler. Abbas ve köylüler İstanbul’a gelip konuştukları Şehmuz’dan araziyi isterler. Fakat Şehmuz araziyi çoktan biricik kızı Zülfüye’ye vermiştir. Bunun üzerine Zülfüye’ye yalvar yakar ricacı olan Abbas ve etrafındakiler, aldıkları yanıtla şoka girerler.
Yönetmen: Kartal Tibet Senaryo: İhsan Yüce, Erdoğan Tünaş Oyuncular: Kemal Sunal, Perihan Savaş, Müge Akyamaç, Halit Akçatepe, Ali Şen, Aliye Rona, İhsan Yüce, Nubar Terziyan, Turgut Özatay, Nuran Aykut. Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop Müzik: Melih Kibar Yapım: 1985/Türkiye
21:00 KANAL 7 HABER SAATİ
22:00 ÖMER DÖNGELOĞLU İLE ÖNDEN GİDENLER
Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımıyla Asr-ı Saadet yaşamına ve İslama ait tüm güzellikler Kanal 7’de… Önden Gidenler her Perşembe gecesi Kanal 7 ‘de.
Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden olaylar ve özel bir sohbet Kanal 7 ekranlarından izleyenlere ulaşıyor. Programda İslam dininin önde gelen kişilerinin ve peygamberlerin yaşantısı tüm ayrıntılarıyla anlatılıyor. .
Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler’de İslam tarihinden çarpıcı kesitler her hafta Ömer Döngeloğlu’nun akıcı anlatımıyla ekrana geliyor… Asr-ı Saadet yaşamının detaylarını bütün güzellikleriyle ortaya koyan çarpıcı sohbetiyle Ömer Döngeloğlu Perşembe akşamlarınızı manevi bir şölene çeviriyor. Döngeloğlu, İslam hakkında merak edilenleri her hafta konuklarıyla birlikte tüm ayrıntısıyla ve etkileyici anlatımıyla izleyiciyle paylaşıyor.
Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Perşembe 22.00’de Kanal 7’de.
00:30 TV FİLMİ “TÖVBE”
ALKOLİK BİR KOCA, SAKAT BİR EVLAT VE
PEŞİ SIRA GELEN FELAKETLER…
İki çocuk sahibi Fatma’nın evlatlarından birisi sakattır. Fakat maddi nedenlerle çocuğunu ameliyat ettirecek parayı bir türlü bulamamaktadır. Ünlü bir vitray ustası olan eşi Sabri ise alkol bağımlılığı yüzünden elleri titrediği için bu ince mesleği yapamamakta bu yüzden de düz boyacılık yaparak ancak evininin geçimini sağlayabilmektedir. Fatma bir yandan alkolik eşini bu illetten kurtarabilmek için mücadele ederken bir yandan da eşinden ayrılması için sürekli baskı yapan çevresine karşı durmaktadır.
Babasız büyüyen ve babasızlığın ne demek olduğunu çok iyi bilen Fatma çocuklarının da kendisi gibi ezik büyümesini istemediği için kocasına inatla sahip çıkmaya çalışır. Annesi komşuları ve arkadaşlarının bütün ısrarlarına rağmen çocukları için direnmekte ve kocasının bir gün düzeleceğini ümit etmektedir.
Sabri usta da karısının bu fedakarlığını, sabrını görür ve çok etkilenir. İçkiyi bırakmak için kendini zorlar. Çocuklarının ve karısının manevi desteğiyle bir süre alkolü bırakır, tövbe eder ama sonra zaafına yine yenilir.
Giderek alkolü bırakabileceği inancını yitirmeye başlayan Sabri Usta kendisine gelen bir vitray siparişini umutsuz da olsa son bir kez daha denemeye karar verir. Fatma’nın ise hemen pes etmeyeceği ortadadır…
Yönetmen: Nazif Tunç, Senaryo: Mehmet Uyar, Müzik: Gündoğar, Oyuncular: Seda Yıldız, Harika Özovalı, Deniz Güneş, Batuhan Başıbüyük, Yakup Konca, Necdet Tok, İsmet Soykan, Tür: Dram, Yapım: Kanal 7/2006.Site linki: http://www.yayinakisi.com/yayin-tv-yarin/7/kanal7/2012-01-19