Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-11saat: 20:00
Susan ve Edie kendilerini yanlışlıkla bodruma kilitledikleri için başbaşa vakit geçirmek zorunda kalır. Bree’nin Andrew’un müstakbel kayınvalidesine karşı hilebaz planının bir bedeli olacaktır. Gaby çocuklarının kontrolünü kaybeder

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2009-04-11saat: 20:00
Bu bölümde Betty, internette tanıştığı biri ile dışarı çıkma niyetindedir. Marc, bir fotoğrafçının ilgisini çeker ama bu kişi Mark’a pek çekici gelmemiştir. Hilda, Justin’in ergenlik sürecinde değiştiğinden bir haberdir.

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-04-11saat: 19:40
Ali ve kardeşlerinin kafalarını karıştıran gizemli olayların sırrı ortaya çıkıyor. Hiç kimsenin beklemediği bir durumdur bu. Ali bu konuyu çözmeye çalışırken Pınar ve Özlem’in arası, Ömer yüzünden oldukça geriliyor.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-04-11saat: 21:00
Christopher’ın yeni filminin premiyeri yapılır. Bu açılış Tony’nin onun hakkında ne hissettiğinin de ortaya çıkmasını sağlar. Bu arada Johnny Sack’in ciddi sağlık problemleri vardır. Phil Leotardo ise zayıf olduğu ve sürekli haksızlığa uğradığı için hem kendinden hem de ailesinden iğrenmektedir.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-04-11saat: 22:00
İş yüzünden Don’ın keyfi yerinde değildir. İşçi Bayramı sebebiyle hafta sonu şehirde tıkılıp kalan Roger ise onu neşelendirmeye çalışır. Diğer yandan oda arkadaşıyla dışarı çıkan Joan’ı ilginç bir gece beklemektedir.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-04-10saat: 20:00
Adanalı ve Maria, birlikte kahvaltıya giderler fakat Maria’nın düşmanları bir türlü peşlerini bırakmaz ve ortalık savaş alanına döner. İdil, Maraz Ali’den ayrılmak için her türlü yolu dener ama başaramaz. Sofia, annesi ve babası bir arada olduğu için çok mutludur.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2009-04-10saat: 20:00
Kızını, Demir’e kaptırma korkusuna kapılan Asi, kızıyla birlikte Suriye’ye kaçmıştır. Öfkeden deliye dönen Demir, İhsan Bey’in çiftliğinin kapısına dayanır. İki aile arasında kavga büyümektedir. İhsan Beyler de henüz Asi’nin nerde olduğunu bilmemektedirler. Zafer’le Defne’yi takibe alan Kerim, Asi’nin izini bulur.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2009-04-10saat: 22:00
Hayırseverin Mustafa olduğunu öğrenmek Nazlı’nın kalbini az da olsa yumuşatmış, en azından Emine ile Mustafa’nın görüşmelerine izin vermiştir. Nazlı’nın Mustafa’ya yaptığı itiraf, Mustafa’yı sevinçten havalara uçurur. İki sevgili aradan geçen onca zamana rağmen aşklarından bir şey kaybetmediklerini fark ederler.

Cam Kırıkları Cam Kırıkları
Yerli DiziTRT 12009-04-10saat: 19:55
Kadir’in sarhoş halde Çetinsoylar’ın evine gelmesi, herkesin gerilmesine neden olur. Suna, kendini bu duruma düşürdüğü için Kadir’i kovar. Üstelik o gece, Kadir için başka kötü olaylara da gebedir. Müjgan, evinde yaşanan bu olaydan dolayı çok rahatsız olmuştur.

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-10saat: 20:00
Lucas, Lindsey’den aldığı yıkıcı bir haberle sarsılır. Brooke’un bebeği acil ameliyata alınırken, Haley ise yeni albüm kayıtlarıyla boğuşmaktadır. Bu sırada Skills ve Nathan, Raven Sezonu’nu kurtarabilmek için riskli bir oyun planı hazırlar. Lucas, şok edici bir gerçekle Peyton’ı şaşırtır.

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-10saat: 21:00
Moretti’nin yeni kuralları uygulamaya devam etmesi, pek çok acil servis doktoru tarafından küçümsenmesine neden olur. Bir öğretmen ve öğrencisinin araba kazası sonunda acil servise gelmelerinin ardından Morris ve Sam ikisinin neden bir arada olduğunu öğrenince şok geçirir.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-04-10saat: 19:30
Hakan’ın evine gece yarısı bir hırsız girer. Selim adındaki bu çocuk Fransa’da yaşayan anne ve babasını bulmak için Fransa’ya gitmeyi kafasına koymuştur. Yurttan kaçmıştır ve yol parası için hırsızlık yapmaktadır. Nana çocuğa annesini bulacağına dair söz verir

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-04-10saat: 19:40
Necip’in öldüğünü söyleyen doktorlar, Necip’te hayat emareleri görünce hem büyük bir şaşkınlık yaşarlar hem de çok mutlu olurlar. Hüner ve çocuklar ise bu harika habere inanamazlar. Necip’in kendine gelmesi ile şişlenme olayı aydınlığa kavuşurken, Yiğit zor durumdadır.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-04-10saat: 22:15
Christopher’ın yeni filminin premiyeri yapılır. Bu açılış Tony’nin onun hakkında ne hissettiğinin de ortaya çıkmasını sağlar. Bu arada Johnny Sack’in ciddi sağlık problemleri vardır. Phil Leotardo ise zayıf olduğu ve sürekli haksızlığa uğradığı için hem kendinden hem de ailesinden iğrenmektedir.

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2009-04-10saat: 20:00
Sarah hayatının en zor dönemlerinden birini yaşıyordur; bunun sebebi ise Joe’nun çocuklarının velayetini almak için zorlu bir davaya girişmesidir. Kitty, bir sağlık problemi ile karşı karşıya olduğunu düşünür. Cadılar Bayramı gelmiştir. Nora bir cadı kılığındadır.

The Guardian The Guardian
Yabancı DiziTNT2009-04-10saat: 23:30
Nick ve James, oğlunu geri almak isteyen bir baba için çalışmaktadırlar. Ama bu baba sinirlerine hakim olamamaktadır. Nick, Fallin&Fallin için takıma yeni bir avukat alınmasını önerir. Diğer tarafta Lulu iş nedeni ile Kaliforniya’ya taşınmayı düşünür.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-04-09saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yine nefes kesecek bir bölümle ekranlara geliyor. İskender’i yeni müsteşar olarak karşısında görünce şok olan Polat Alemdar ne yapacak? Polat Alemdar’ın ofisini basanların hedefinde ne var? Gözaltına alınan Polat’ı kurtaracak sürpriz isim kim olacak?

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-04-09saat: 19:40
Doktor Selma, tekrar örgütün güvenini kazanmak için Abdül ve adamları ile ölümüne savaşmaktadır. Şivan, Selma’nın ölümü için gün sayarken, Botan, Selma için büyük bir operasyon yapmaya karar verir. Abdul’ün evine yerleşen Tarık, insanların inançları ile nasıl oynandığını Selma’nın sayesinde anlar.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2009-04-09saat: 22:15
İbrahim insanlardan intikamını almıştır. Aslında bu, onun kendisinden ve hayatından, hayatın da ondan aldığı bir intikam oluştur.İbrahim’in intiharı, herkese çok fazla yara vermiş olmasına rağmen, ailesi için çok daha acı olmuştur. Ali’nin kalp krizi geçirmesi tüm sevenlerini korkutur.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-09saat: 20:00
Bihter ve Behlül tutkuyla birbirlerine çekildikleri anda, Matmazel’le karşılaşırlar. Bihter bu tehdidi ortadan kaldırmak için harekete geçer.Ziyagil Holding için çalışan Nihat, bakanlığın açtığı ihaleyi kazanır ve holdingin adını gündeme taşır. Bu olayla birlikte Ziyagiller’e iyice hırslanan Hilmi, yenilgisinin acısını çıkaracak tehlikeli bir oyun oynamaya karar verir.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-09saat: 22:15
Sean ve Teddy aralarındaki ilişkiyi keşfetmeye ve tanımlamaya çalışmaktadır. Christian ise son derece nadir rastlanacak bir rahatsızlığı olan bir hastayla bağ kurar.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-04-08saat: 20:00
Makbule, Dilber ve Azim’i uygunsuz durumda basınca, Azim’in doktor olduğu ve Dilber’i muayene ettiği söylenir! Ancak o esnada alt katta da Fatoş fenalaşmıştır ve Azim, tıbbi yeteneklerini sergilemek zorunda kalır.Burhan, Makbule ve ailesinin Antep’ten getirttiği ve gözleri gibi baktıkları bavulun kendisine damat bohçası olduğuna karar verir.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-08saat: 20:00
Ali Rıza Bey ve ailesinin bir süre daha taşınamayacaklarını anlayan evin yeni sahibi Mithat, Ali Rıza Bey’in onayıyla birlikte eve yerleşir ve tadilata başlar. Ancak Ali Rıza Bey için baba evinde bir yabancı gibi yaşamak, her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-08saat: 22:45
Atölyeye Bihter’i davet eden Behlül, Adnan Bey’in gelişiyle dehşete düşer ve gerçekleri saklamakta çok zorlanır Firdevs Hanım, Deniz Hanım’a karşı elindeki büyük kozu vakit kaybetmeden oynar. Değişen dengelerle birlikte evde yepyeni cepheler oluşur.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-04-08saat: 20:10
İris Selim’i ani bir kararla nikâh masasına oturtmayı planlıyordur. Bunun için hazırlıklara başlar. Selim’in aşkını yeniden kazanma konusunda umutlanan Defne’yi bu gelişme altüst eder. Okulda Nil’in oyunu yüzünden kötü duruma düşen Duru ise, yaptığı bir iyilik yüzünden beklemediği bir şekilde ödüllendirilecektir.

Melekler Korusun Melekler Korusun
Yerli DiziSHOW TV2009-04-08saat: 22:30
Melek mantıcıdaki bulaşık işini kabul eder; ancak evdekilere bir terzide iş bulduğunu söylemek zorunda kalır! Kehribar’ın iş ortamını merak edip Melek’in peşine takılacak olması Melek’i içinden çıkılması zor durumlara sokar!

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-08saat: 21:00
Bir çöplüğe atılmış kesik ceset parçaları bulan Brenda kurbanın AIDS hastası olan ünlü bir porno yıldızı olduğunu belirler. Brenda’nın yürüttüğü soruşturma ilerledikçe kurbanın pek çok arkadaşının da HIV virüsüne maruz kaldığını, bu sebeple hepsinin de cinayeti işleyecek nedenlerinin olduğu saptanır.

The New Adventures of Old Christine The New Adventures of Old Christine
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-08saat: 20:00
Christine ve Richard, doğum sırasında Marly ve Lindsay’e destek olmaya çalışırken, Richie’nin doğumuna dair anıları canlanır. Yeniden hatırladıkları bu anılar ikili arasında romantizmin alevlenmesine neden olur.

Sarı Sarı Liralar Sarı Sarı Liralar
Yerli DiziKANAL72009-04-08saat: 23:30
Tahir sonunda Recep’ten borç para alır ve karşılığında babadan kalma tarlasını verir. Ellerinde kalan son tarlayı da satmış olmasına sinirlenen Songül Tahir’in üzerine saldırır. Tahir evden son kez babasının bıraktığı tarlayı görmeye gider

Damages Damages
Yabancı DiziTNT2009-04-08saat: 23:30
Ellen Katie’yi Arthur Frobisher’a karşı ifade vermesi için ikna eder. Bu durum Frobisher’ın aşırı önlemler almayı düşünmesine yol açar. Patty, Katie’nin dürüst ve doğru bir ifade verip vermediğini sorgulamaya başlar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı