Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-03-10saat: 22:30
İdil ve Adanalı, Zeus’un evine baskın yapmaya karar verir.Maria ise Maraz Ali’den Sofia’yı kurtarmasını ister. Artık Maraz Ali de Zeus’un peşindedir. Maraz Ali ve Adanalı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.Tilki Timur ise Ayşegül’e sarkan gence müthiş bir oyun oynar.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-10saat: 21:00
Susan’ın kızı Julie, yanında şaşkınlık verici yeni erkek arkadaşı ile beraber ziyarete gelir. Diğer yandan Gabrielle Bayan Hildebrand’ın kendisini ve Carlos’u, tüm servetinin tek varisleri yaptığını, Lynette de Porter ve Anne Schilling’in Fairview’u terk ederek kayıplara karışmayı planladığını öğrenir

Pushing Daisies Pushing Daisies
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-10saat: 21:00
Milyarder Gustav Hoffer’ın ölümünün bir soygun esnasında gerçekleşen talihsiz olaylar dizisi olmadığına inan avukatı, cinayetin araştırılması ve katilin bulunması için Emerson Cod’u ve Ned’i tutar. Chuck da dahil üçü Gustav Hoffer’ı görmek için önce morga sonradan da inceleme yapmak üzere adamın malikanesine gider

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-03-10saat: 22:15
Don’ın ödül kazanmasının ardından resmi Advertising Age’de yayınlanır. Ancak fotoğrafın Don’un yüzleşmeye daha hazır olmadığı geçmişinin tekrar karşısına çıkmasına sebep olur. Bu arada “The Atlantic Monthly”de de ajans çalışanlarından Ken’in bir kısa hikayesi yayınlanır

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-03-10saat: 19:40
Hastanede yaralı olan Sinem, Sırma’ya gerçeği anlatmak için elinden geleni yapar ve onunla konuşma fırsatını sonunda bulur. Sırma Sinem’in anlatacaklarını dinler ve ardından Oğuz’la beraber bir görev için yola çıkarlar fakat o gün bir daha geri dönmezler

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-03-09saat: 20:00
Aleks’in, evinde eşkiya saklamak suçuyla tutuklanmasının ardından Zarife rahatsızlanır. Fatma ve diğerleri Zarife ve bebeği için endişelenirken, Aleks’in Manastır’a sevki için emir gelir. Diğer yandan Ramizler hırsızı bulmak için gittikleri Elbasan’dan elleri boş ayrılırken, dönüş yolunda hırsızı yakalarlar. Vahide ise barışmak üzere, Mustafa’nın dönmesini beklemektedir.

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-03-09saat: 22:15
Narin ölümden kurtulur ama Mustafa’dan kurtulamaz. Çıkardığı olaylar yüzünden Mustafa tekrar tutuklanır. Bunu duyan Aslan Bey çılgına döner. Zira Mustafa’yı kurtarmak daha da zorlaşmıştır. Basında çıkan haberler de bu durumu kuvvetlendirir.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-03-09saat: 22:30
Ela, Zenan’ın “Giyom’a aşık mısın?” sorusuna cevap verir. Verdiği cevap Zenan’a inandırıcı gelmez. Zenan’ın ısrarlı soruları ile iyice köşeye sıkışan Ela, gerçek duyguları ile yüzleşmeye hazır olmadığı için sinirlenir. Can ciğer iki arkadaşın konuşması tartışmaya dönüşür ve araları açılır.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-03-09saat: 20:00
Hüsnü’nün meslek hayatında 20. yılını doldurması nedeniyle evde sürpriz kutlama hazırlanır. Suat, Hüsnü’ye evde hırsız var diye telefon eder. Hüsnü telaşla eve gider. Bu sırada hırsız diye, garsonu vurmasına ramak kalır. İş tatlıya bağlanınca herkes eğlencesine devam eder.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-03-09saat: 22:30
Defilede Ayla ve Suat’ı gelin ve damat kostümleri ile podyumda gören Rıza sinirlenir. Ayla ve Rıza tartışırlar. Sonunda aile ortak bir çözüm olarak nişanlanmalarını ister. Ayla ise bu fikre karşı çıkar. Suat ise bu çözümü beğenmiş görünmektedir. Sonunda Ayla, Eylül’ün de etkisiyle nişanlanmaya razı olur.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-03-09saat: 20:10
Kaptan Latif ile Gülşen arasındaki buzlar erimiş, her şey tatlıya bağlanmıştır. Nihayet Gülşen’in de Latif’in de beklediği gün gelip çatmıştır. Uzun bir aradan sonra herkesin yüzünü yeniden gülmeye başlamıştır. Galip ile Merve’nin iş ortaklığına Sabiha hala kendini alıştıramamıştır.

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-03-09saat: 22:15
Dexter, Miguel’in yeni öğrettiği “Kod”un dışına çıkmasından korkar. Bu endişe aralarında gerginlik yaratıp, dostluklarını da etkilenmasine neden olur. Bu arada Miguel’in artık hiç evde bulunmadığına dikkat çeken Sylvia, Rita’ya onun başka bir kadınla ilişkisi olduğuna inandığını söyler.

Csi: New York Csi: New York
Yabancı DiziCNN TÜRK2009-03-09saat: 21:00
Mac, gelmiş geçmiş en büyük düşmanıyla karşı karşıya gelecektir. New York sokaklarını hedef alan başı boş bir seri katil, şehirde yaşayan ve adı Mac Taylor olan herkesi teker teker öldürmeye başlamıştır. Bu durum tüm dikkatleri dedektif Mac üzerinde toplanmasına sebep olur.

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-09saat: 20:00
Chuck yeni bölümlerde artık sadece harici düşmanlara karşı değil, dahili bedbahtlarla da savaşmak zorunda.Ekip, Guy Lafleur’un ardında bıraktığı bilmeceleri çözerek Fulcrum ajan listesini ele geçirmeye çalışmaktadır. Diğer yandan Chuck’ın neden sıklıkla gelmediğini öğrenmek isteyen Emmett, meslektaşının peşine düşer.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-03-07saat: 22:15
Mine’nin evliliği herkesi şaşırtmıştır. Arkadaşlarının bu tepkisizliği Mine’yi sinirlendirir. Ama asıl sürpriz onu evde beklemektedir. Burak, Mine’nin Deniz ve Ayşegül’le buluştuğunu öğrenir. Tepkisi çok sert olur. Mine, Burak’la yaptığı yıldırım nikahını Ayşe’ye açıklar. Ama açıklayamadığı başka sırlar da vardır.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2009-03-07saat: 20:00
Levent’in eski eşi Arzu, Melahat’ı Levent’ten ayırabilmek için bu sefer de oğlu Yağız’ı devreye sokar. Zeyno hamile kalamadığı için ailesi, üzerinde baskı oluşturmaktadır. Zeyno nefesi kuvvetli bir üfürükçünün üflediği kadınların hamile kaldığını öğrenince soluğu üfürükçüde alır. Fakat üfürükçü Zeyno’ya tacizde bulunur

Melekler Korusun Melekler Korusun
Yerli DiziSHOW TV2009-03-07saat: :
Melek, Salih’e verdiği tavsiyeler neticesinde Deniz’in evi terk etmiş olmasından kendini mesul tutar! Buna bir çözüm bulması gerektiğine inanan Melek, Salih’ten gizli bir hamlede bulunur; ancak bu hamle Melek’in Salih’le olan ilişkisini çıkmaza sokacaktır!

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2009-03-07saat: 20:00
Paraya fazlasıyla düşkün olan Adil Efendi, bir evlilik programına katılmak istemektedir. Bu isteğini biran önce gerçekleştirmek için, televizyon programlarına katılmakta mahir olan Neriman’ a başvurur. Neriman önce Adil’i reddeder fakat Adil öyle ısrarcı davranır ki, Neriman Adil’e programa katılması için yardımcı olacağına dair söz verir.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-03-07saat: 22:30
Halil ve Seyfi’nin nezarette olmasından faydalanan Murat ve Güven, geceyi İsmet ve Cemile ile geçirmeye karar verir. Sabri gençlerin bu kaçamağını hin bir planla suya düşürür. Halil ve Seyfi nezaretten çıkınca soluğu köy meydanında alır. Birbirlerini suçlayan ikili düello edecektir

Lost Special Lost Special
Yabancı DiziTNT2009-03-07saat: 23:30
Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-03-07saat: 22:00
Roger yemeğe ardından da içmeye gitmek üzere Don’la akşam dışarı çıkar. Ancak Roger’ın davranışları Don’la arasında gerginliğe sebep olacaktır. Don sonradan Roger’ın özrünü kabul etse de olanları kolay kolay unutmayacaktır.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-07saat: 20:00
Lynette ve Tom oğulları Porter hakkındaki rahatsız edici gerçeği sonunda öğrenir. Gabrielle ise Carlos’un en önemli müşterilerinden Virginia’nın bir takım gizli amaçları ve planları olduğundan şüphelenmektedir. Bu arada Bree’nin bir anlık zayıflığı ona oldukça pahalıya patlayacaktır.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-03-06saat: 20:00
İdil ve Adanalı, Zeusun evine baskın yapmaya karar verir.Maria ise Maraz Aliden Sofiayı kurtarmasını ister. Artık Maraz Ali de Zeusun peşindedir. Maraz Ali ve Adanalıyı büyük bir sürpriz beklemektedir.Tilki Timur ise Ayşegüle sarkan gence müthiş bir oyun oynar.

M.A.T. M.A.T.
Yerli DiziTRT 12009-03-06saat: 21:30
Emir, direkt olarak

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-03-06saat: 21:00
Christopher’ın herkesi şaşırtacak haberleri vardır. Bu arada Paulie’nin düzenlenen İtalyan sokak panayırı için masraflardan kısmak istemesi ona pahalıya mal olacaktır. Öte yandan Tony’nin “eski okul” soygunu onu tekrar canlandıracaktır. Carmela’nın ise Adriana’nın kaybolması konusunda haklı şüpheleri vardır.

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-06saat: 21:00
Baskı altındaki Luka’nın, on iki saat gibi kısa bir süre içerisinde, acilin onarım için kapanışı öncesi gereken tüm hazırlıkları ve hastalar için gerekli tüm erzağı tamamlamış olması lazımdır. Bu arada yalnızlık hisseden Sam, ölümcül hastalığı olan haber fotoğrafçısı Diana ile arkadaşlık kurar

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-06saat: 20:00
Lucas ve Lindsey’nin düğün günü nihayet gelip çatmıştır. Peyton, Lucas “evet” demeden önce son şansını da kullanmazsa sevdiği adamı sonsuza dek kaybedecektir. Nathan ise tüm ailelerin bir araya geldiği bu özel günü Haley’yle barışmak için bir fırsat olarak değerlendirir

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-03-06saat: 19:40
Ve Melike, en sonunda Yiğit’i donduracak itirafı yapıyor!.. Kollama’ da bu hafta ipler çekiliyor!..Necip’in müdahalesi ile Hayri’nin elinden kurtulan Rana ve Melike oldukça heyecan içindeyken, Güvencin olay yerine gelip, Melike’yi Yiğit’ten uzak tutmaya çalışır. Yiğit ise farkında olmadan tarafını seçmiştir

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-03-05saat: 21:45
Kurtlar Vadiye geri döndü.Kurtlar Vadisi Pusu tekrar aramızda.Merakla beklenen yeni bölümü ile Show Tv ekranlarında devam edecek olan Kurtlar Vadisi Pusu saat 21:45 de başlayacak.Kurtlar Vadisi Pusu’da macera kaldığı yerden hızını kesmeden devam ediyor.Polat, hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği bir yerde İskender’le karşı karşıya geliyor.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-03-05saat: 19:40
Tarık’ı annesi ile alakalı acı bir haber bekliyor. Tek Türkiye’de bu hafta gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. İnanılmaz işkenceler gören Fırat’ı, Dila, Çetin’in elinden kurtarır. Fakat daha Dila ile evlenme şansı kalmayan Fırat, oldukça üzgündür. İlk fırsatta Sağırsu köyünden ayrılır. Fırat, zor durumu Tarık’a anlamıştır
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı