Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-01-29saat: 22:20
Tekrar.Meliha ve Samim’in barışması iki evde de bayram havası estirir. Meliha barıştıklarını kız kardeşlerine söylemezken, Samim Mertcan’ın da yardımıyla büyük bir ziyafet hazırlığına girer. Bu sırada Seyhan’ın çalıştığı otelin kapanmak üzere olması ve Ali’yle Seyhan’ın işsiz kalması evdeki huzuru kaçırır

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-29saat: 21:00
Michael Scylla’yı Don’a ulaştırmayı başarmıştır ancak General kartı yeniden ele geçirmek için herşeyi yapmaya hazırdır. Bu arada ekip Don’ın kendilerine ihanet ettiğini keşfeder. Trishanne’ı öldüren Don, T-Bag’i Gretchen’ı bulmasına yardım etmediği takdirde öldürmekle tehdit eder. Öte yandan Lincoln yakalanır.

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-29saat: 20:00
Bölümün Konuk Oyuncusu Ünlü Şovmen Jon Stewart.Jon Stewart, Springfield Kasabasına Geliyor! Televizyon tarihinin en uzun soluklu çizgi dizisi The Simpson’da bu hafta Belediye başkanı Quimby bir borç senedi için para toplamak amacıyla seçimlerin tarihini değiştirir.

Nip Tuck Nip Tuck
Yabancı DiziE22009-01-29saat: 22:15
on olaylardan şüphelenen Christian, Gina’nın neyin peşinde olduğunu çözmeye çalışır ve onu neden Los Angeles’a taşındığı ve McNamara/Troy’da çalışmaya başladığı konusunda adeta sorguya çeker. Bu arada Sean’ın “Hearts ‘n Scalpels”daki rolü genişletilmiştir.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-01-29saat: 18:15
Nana, Kulina’nın düzelmesi için Bilgin’den yardım ister. Kulina’yı eski haline getirmeyi başarır. Çocukların kopyaları dünyada olayların birbirine girmesine neden olurlar. Televizyonda gördükleri hipnotize olayını müdür, Şeri, Hakan üzerinde uygulayınca işler karışır. Bu arada çocuklar ve Sulina kırmızı ormana doğru yola çıkarlar.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-01-29saat: 19:40
Tarık, kaçırılan çocukları geri almak istiyor ama bunun için Şivan’ın bir şartı var. Köylü ve Tarık silahları bırakacak. Bu şart köylü ile Tarık’ın arasını açıyor. Bu arada Dila, Berfin ile karşılaşıyor ve onu köye götürmek isterken yolda kötü sürprizler onları bekliyor. Botan, Şivan’dan habersiz büyük bir plan hazırlıyor.

İyilik Kervanı İyilik Kervanı
Yerli DiziSTV2009-01-29saat: 21:50
Bahadır rüyasında gördüğü askerlik arkadaşıyla karşılaşıyor. Sefa, askerdeyken Bahadır’ın hayatını kurtaran bir askerlik arkadaşı. Ve şimdi hayat kurtarma sırası Bahadır’da. Yüklü bir kumar borcu olan Sefa’nın ailesi yoksulluk içinde yaşıyorlar.

Fıkralarla Türkiye Fıkralarla Türkiye
Yerli DiziKANAL72009-01-29saat: 23:55
Fıkralarla Türkiye en beğenilen bölümleriyle ekrana geliyor.Fıkraların hayat bulduğu program Fıkralarla Türkiye sadece fıkraları değil, Türk mizah kültüründe önemli yer tutan sohbetleri ve köy oyunlarını da ekrana taşıyor.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-01-28saat: 20:00
Burhan, çok pahalı ve lüks bir satılık daireyi meraktan gezmeye karar verir. İzzet, emlakçı olarak daireyi gezdirirken Burhan’ın hiçbir şeye dokunmaması gerektiğini söyler. Burhan dayanamayıp içinde mücevherlerin sergilendiği vitrini kurcalar. O gece vitrinden mücevherler çalınınca, parmak izleri bulunan Burhan, tek şüpheli durumuna düşer!

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-01-28saat: 20:00
Nazmi, Leyla’ya doğru ilk büyük adımı atar, ailesiyle birlikte tanışmaya ve Leyla’yı istemeye geleceklerini müjdeler. O günden itibaren, Ali Rıza Bey’lerin evinde güzel bir telaş başlar. Herkes kötü günleri unutmak için bu güzel habere tutunur. Aynı günlerde Oğuz da bambaşka bir telaş içindedir.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2009-01-28saat: 22:15
Nazlı’nın tabancasından çıkan kurşun iki sevgiliyi de yakar. Nazlı parmaklıklar ardına giderken, Mustafa da hastanelik olur. Parmaklıklar ardındaki dünya bambaşkadır. İlk günden Nazlı’ya kafasını takan ve diş geçirmeye çalışan koğuş mümessili Özlem’in tehditlerine pabuç bırakmayan Nazlı, suskunluğunu hep korur.

İpsiz Recep İpsiz Recep
Yerli DiziTRT 12009-01-28saat: 21:55
Millî Mücadeleyi, gerçek memleket sevgisini anlatan bir kahramanlık hikâyesi. Balıkçı tekneleri ile Kuvay-ı Milliye’ye asker ve silah taşıyan, cesareti ve gözü pekliğiyle halkın gönlünde yer eden destansı kahraman İpsiz Recep’in ve arkadaşlarının hikâyesi,

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2009-01-28saat: 18:15
Saffet’le beraberken geçirdikleri kaza Gamze yeniden yatağa mahkum olur. Bunun duyan Oktay yıkılır ve Gamze’yi görmek için evine gider. Esra Oktay’ın Gamze’yi görmesine izin vermez. Oktay çareyi zorla eve girmekte bulur. Meral, Saffet ve Gamze’nin ifadelerinden sonra, kazayı Doğan’ın planladığını anlar.

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-28saat: 21:00
Melinda Ned’in yeni çalışmaya başladığı lisede gerçekleşen tuhaf olayları araştırmaya karar verir. Melinda bu esnada lise hayatının içinde yaşanan aşkları, karmaşık dostlukları ve dönen dedikoduları anlamaya çalışacak ve yaşanan olayların bunlarla ilgisi olduğunu keşfedecektir...

The Closer The Closer
Yabancı DiziE22009-01-28saat: 22:15
Brenda, seri katille ilgili yaşadığı travmatik olayın etkilerini hala üzerinden atamamıştır. Dolayısıyla polis departmanı psikoloğu onu bir süreliğine görevden alır. Pope da bu esnada Brenda’ya meşguliyet olsun diye onun Los Angeles Polis Departmanı üzerine araştırma yapan bir televizyon habercisiyle çalışmasını sağlar.

Tadı Damağımda Tadı Damağımda
Yerli DiziNTV2009-01-28saat: 21:00
Programda bazen Fransız, bazen Uzakdoğu ya da geleneksel Türk yemekleri bazen ise İtalyan tadları konusunda uzman restoranları ziyaret edecek olan Vedat Milör, izleyenler için “ne zaman, nerede, ne yenmeli?” sorusuna cevap verecek.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-01-27saat: 20:00
Meliha ve Samim’in barışması iki evde de bayram havası estirir. Meliha barıştıklarını kız kardeşlerine söylemezken, Samim Mertcan’ın da yardımıyla büyük bir ziyafet hazırlığına girer. Bu sırada Seyhan’ın çalıştığı otelin kapanmak üzere olması ve Ali’yle Seyhan’ın işsiz kalması evdeki huzuru kaçırır.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-01-27saat: 20:10
Lütfü’ler evden ayrılıyorlardır. Necati her ne kadar buna inanmasa da Lütfü ve Gülşen taşınma hazırlıklarına başlamışlardır. Yiğit ve Gonca ise evden taşınacakları için çok üzgündürler ve taşınmamak için planlar yaparlar. Erdem işten ayrıldıktan sonra iş bulma telaşına düşer ama ekonomik kriz yüzünden bir türlü iş bulamaz.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-01-27saat: 22:00
Kerem’in Şehrazat’la ilgili söylediği sır Eda’yı şoke eder. Şehrazat, tehlikeli bir yalancı olduğunu öğrendiği Eda’nın Binyapı’yla ilişkisinin kesilmesini ister. Ancak Onur bu konuda Kerem’i ikna etmekte zorlanır. Kerem’in Eda’yla beraberliğinden habersiz olan Bennu içki batağında debelenmektedir

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-01-27saat: 20:00
Şevkiye yanık kokusu üzerine üst kata çıkar ve Cansu’yu baygın halde bulur. Cengiz ile fena kapışırlar ve işler iyice kontrolden çıkar. Bilge’nin kazandığı yarışma herkese moral olur. Timuçin, bütün kızları kutlama yemeğine çıkarır, Elif’i de kendi şirketinde işe başlatır.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-01-27saat: 22:20
Adanalı, Ruslar’ı zorla çalıştıran bir fuhuş çetesinin, Maraz Ali ise yılbaşı çekiliş biletini çalan kapkaççıların peşindedir. Adanalı’nın istemeyerek de olsa katıldığı, İdil’in Yılbaşı partisine, gecenin sonunda sürpriz bir konuk gelir. Polis teşkilatı şehit ailelerin çocukları için bir eğlence düzenler. Nevzat Müdür’ün ricası üzerine İdil ve Adanalı da eğlenceye katılır.

Güldünya Güldünya
Yerli DiziSTAR TV2009-01-27saat: 23:30
Tekrar bölümü.Murat’ın İstanbul’da kalmaya karar vermesi Gizem için büyük bir sürpriz olur. Cengiz tarafından kandırıldığına emin olan Safiye gizlice kaçarak Gizem’e ulaşmaya çalışır. Kaybettiği eşinin acısını unutamayan Ali, kızı Aslı’yla da iletişim kuramamaktadır. Canan’ın ölümünden kendini sorumlu tutan Hayriye sürpriz bir adım atar.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2009-01-27saat: 20:00
Kayıp babalarının peşinde bütün ülkeyi dolaşırken tehlikeli güçlerle karşı karşıya gelen Sam ve Dean Winchester kardeşlerin serüvenleri devam ediyor. Jake ve Sam’in arasındaki savaşın ardından Dean kardeşi için bir fedakârlık yapmak zorunda kalır

Friday Night Lights Friday Night Lights
Yabancı DiziTNT2009-01-27saat: 23:30
Kaybedilecek şeyler çok büyük, üzerlerindeki baskı ile dayanılmaz. Teksas’ın Dillion adlı taşra kasabasında eyalet futbol şampiyonası her şeyden daha önemli. Panthers takımı kaybetmeyi göze alamayacakları başka bir oyun için hazırlık yapmaya başlar

Pushing Daisies Pushing Daisies
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-27saat: 21:00
Karısının sona erdirmeyi düşündüğü ikinci bir birlikteliği olduğunu iddia eden Dusty, kazanın aslında karısının sevgilisi tarafından gerçekleştirilen bir cinayet olduğunu düşünmektedir. Bu arada Lily, bildiği sırdan dolayı kendini rahatsız hisseden Olive’in manastıra taşınmasına yardımcı olur...

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-27saat: 21:00
Lynette oğlu Porter’ın hiç bilmediği tatlı yumuşak bir yönü olduğunu keşfedecektir. Gaby ise sosyal statüsünün sona erişini herkesten gizlemeye çalışmaktadır. Bu arada Susan’ın hayatındaki erkeklerin tanışma zamanı gelmiştir.

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22009-01-27saat: 22:15
Breaking Bad birinci sezon final bölümde neler olacak? Bir okul-aile birliği toplantısının ardından Walter uyuşturucu satıcısı olarak yeni kimliğini kabullenmeye başlar. Diğer yandan Jesse teyzesinin evini satılığa çıkartmaya karar verir. Bu arada Skyler bir “baby shower” partisinin şeref konuğu olur.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-01-27saat: 21:40
Örgütten kaçan Zilan, Tarık ve koruculara yardım ediyor. Zorda kalan Dila, kurtulmaya çalışırken daha büyük bir çıkmazın içine giriyor. Tarık, tüm köyü seferber ediyor. Okul yeniden açılıyor. Bu arada Zilan’ın hamile olduğunu öğrenen ağabeyi, onu infaz etmek için köye geliyor

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-01-27saat: 19:40
Nergis ve Servet kayıp oluyor. Haşim, çocukların kaybolmasından dolayı Aliye’yi suçluyor. Fikret ise babasına karşı çıkıyor. Ailede sinirler iyice geriliyor. Bu arada, Doğan kendini Sinem’e affettirmek için akıl dışı bir yol seçiyor. Halime ise hala Sırma’yı, Oğuz’a karşı doldurmaya devam ediyor

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-01-26saat: 20:00
Girit’teki çetelerin zulmünden kaçarak Pürsıçan’a gelen aileler, Ramiz’in ön ayak olmasıyla Pürsıçanlılar’ın evinde misafir edilmeye başlanır. Ramiz ve Fatma ise evlerine karnı burnunda hamile bir kadın olan Sabahat ve kızını konuk alırlar. Ancak Sabahat’ın büyük bir sıkıntısı vardır...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı