Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
House House
Yabancı DiziTNT2009-01-15saat: 20:00
Dr. House, kendisini lanetlenmiş sanan 10 yaşındaki Gabe adında bir erkek çocukla ilgilenecek. House’un hastaya bakma nedeni bellidir: Hastanın ailesi hastaneye büyük bağışlar yapmaktadır. Genç doktorlar Foreman, Chase ve Cameron’da ellerinden geleni yapacaklar.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-01-15saat: 22:15
Oynadıkları Gizli Nole Baba oyunundan daha öte bir şeyler döndüğünden şüphelenen Sean, sakladıkları sır hakkında Christian ve Julia’yla yüzleşir. Bu arada hastaneye yatırılan Matt rehabilitasyon danışmanıyla güçlü bir bağ kurar. Eden ise Julia’yla arasını düzeltmeye çalışmaktadır.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-01-14saat: 20:00
Şevket evde sevinç gözyaşlarıyla karşılanır. Ama suçlu henüz yakalanmadığı için Şevket hâlâ zan altındadır. Başta Hayriye Hanım olmak üzere, kardeşleri de Şevket’in masumiyetinden şüphe etmektedir. Aslı, Ferhunde’nin geçmişini kurcalar ve Ferhunde’yi köşeye kıstıracak ipucunu yakalar

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-01-14saat: 20:00
Sertaç kafede barmenliğe başladığından beri Burhan her gece içmektedir. Alkol problemi gittikçe artıp, günlük hayatını etkilemeye başladığında, ofisteki dostları Burhan’ı bir terapi grubuna göndermeye karar verirler. Volkan, Şahika’ya karşı aniden değişir

According To Jim According To Jim
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-14saat: 20:00
Jim, Cheryl’in hamileliği sebebiyle doktorun önerdiği yatak istirahatının bir an önce bitmesini sabırsızlıkla beklemektedir. Böylece evin tüm yükü tekrar üstünden kalkacaktır. Ancak Dana doğuma kadar Cheryl’in yataktan çıkmaması konusunda ısrarcıdır.

How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-14saat: 20:30
Stella’nın bebek bakıcısı gelemeyeceğini söyleyince akşam herkes Stella’nın evinde toplanır. Bu arada Stella, Ted’in evlendikten sonra New Jersey’ye yerleşmesini istediğini söyler.

The Closer The Closer
Yabancı DiziE22009-01-14saat: 22:15
Brenda, son birkaç ayda gerçekleşen ırkçı çete savaşlarına kurban gittiği düşünülen iki İspanyol asıllı gencin ölümünü araştırmakla görevlendirilir. Ölen gençlerden birinin kuzeni, olayın siyahlarla latinler arasındaki ırksal düşmanlıklardan kaynaklandığına inanmaktadır ve intikam almaya kararlıdır

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2009-01-14saat: 19:40
Vatan savunması yaparken canlarını feda edenlerin, şahadet mertebesine ulaştıkları ve aslında hiç ölmedikleri fikrinden yola çıkarak hazırlanan programın sunuculuğunu Uğur Işılak yapıyor. Geleceği barışa taşımak, belki de vatanın tek bir karış toprağını feda etmemek için şehit düşenleri anlamak ve anlatmakla mümkündür.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-01-13saat: 20:00
Samim’in işten atılması ile işler karışır. Çocuklara ve Meliha’ya verdiği sözü tutamayan Samim, çıkan tartışma sonucu evi terk eder. Meliha ve çocuklar Samim’i suçlamaktadır. Feride’nin gerçeği anlatmasıyla Samim’e haksızlık yaptıklarını anlayan Meliha ve çocuklar Samim’i geri döndürmenin yollarını aramaya başlar.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-01-13saat: 20:00
Kerem, Eda ile tehlikeli bir aşk oyununa yelken açıyor. Bennu’nun psikolojisi giderek bozulurken, Kerem teselliyi Eda’nın kollarında arar. Eda’nın önemli bir sırrını bilen Nadide, panik halinde Şehrazat’ı uyarır. Şehrazat ve Kerem, doktora gitmesi için Bennu’yu ikna ederler

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-01-13saat: 20:00
Feride ve Necati, balıkçıda yemek yerken çocuklar baskına gelir. Lütfü ve Erdem, Necati’nin söylediği yalanları tek tek deşifre ederler. Bütün hayalleri yıkılan Necati yenilgiyi kabul etmez ve Feride’yi kazanmaya çalışır. Ertesi gün Feride’nin evinde alır soluğu… Feride yalanlarından ötürü Necati’yi a

İpsiz Recep İpsiz Recep
Yerli DiziTRT 12009-01-13saat: 19:25
1918 – 1922 yılları arasındaki işgal dönemini, imkânsızlıklar içinde yaşanan aşkları, Millî Mücadeleyi, gerçek memleket sevgisini anlatan bir kahramanlık hikâyesi. Balıkçı tekneleri ile Kuvay-ı Milliye’ye asker ve silah taşıyan, cesareti ve gözü pekliğiyle halkın gönlünde yer eden destansı kahraman İpsiz Recep’in ve arkadaşlarının hikâyesi

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22009-01-13saat: 22:15
Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-01-13saat: 22:20
Adanalı dizisi 9. bölüm tekrarı.Polis Teşkilatı şehit ailelerin çocukları için bir eğlence düzenler. Nevzat Müdür’ün ricası üzerine İdil ve Adanalı da eğlenceye katılır. Maraz Ali ve çetesi yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyenin kendilerine çıkması için çekiliş toplarını değiştirir. Bu olay ortaya çıkınca, Maraz Ali ve çetesi ile polisler arasında müthiş bir kovalamaca yaşanır.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2009-01-13saat: 20:00
Dean bir cinin saldırısına uğrar. Ve bu saldırının ardından gerçeklik algısı değişir ve annesinin hala hayatta olduğu gerçeği ile başka bir düzlemde hayatı algılamaya başlar. Bütün herşeyin anahtarı gizemli bir kadının elindedir.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-01-13saat: 22:30
Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in oynadıkları, reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu” bu akşam 12. ve 13. bölümlerinin en çarpıcı kısımlarından oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.

Friday Night Lights Friday Night Lights
Yabancı DiziTNT2009-01-13saat: 23:15
Kaybedilecek şeyler çok büyük, üzerlerindeki baskı ile dayanılmaz. Teksas’ın Dillion adlı taşra kasabasında eyalet futbol şampiyonası her şeyden daha önemli. Smash, performansını yükseltmek için sınırlarını zorlar. Tim ve Lyla’nın arasındaki ilişki hakkında dedikodular başlar.

Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-13saat: 21:00
Serena’nın hayatı ve itibarı tehlikededir. İpleri ele almaya karar veren Blair kötü ruhlu Georgina Sparks konusunda yapılması gerekeni yapacaktır. Lily ise yılın belki de en önemli olaylarından biri olan nikah töreni için hazırlıklara devam etmektedir. Ancak Rufus’u bir türlü aklından çıkaramamaktadır

Two & A Half Men Two & A Half Men
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-13saat: 20:00
Charlie, kendi kendine yardım kitapları yazan kendinden yaşça büyük bir kadına ilgi duyar. Öte yandan Alan Jake’e üzerine yazı yazması gereken Shakespeare oyununu okuması konusunda baskı yapmaktadır. Ancak Jake sürekli kitabı kaybetmektedir

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-01-13saat: 21:40
Tek Türkiye’de bu hafta şaşırtıcı gelişmeler oluyor. Selma, Tarık’ı öldürmek üzereyken, Fırat Selma’yı etkisiz hale getiriyor. Tarık, Selma’yı alıp geri dönüyor ama Dila, Şivan’ın elinde kalıyor. Yılmaz ve Fırat Dila’yı kurtarmak için büyük kayıplar veriyor. Örgüt Selma’yı, Sağırsu Dila’yı isterken, Dila ve Şivan herkesi şaşırtacak bir karar alıyor

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-01-12saat: 20:00
Ramiz ve ailesinde mutlu günler sürmektedir. Ramiz; Zarife ve Aleks’i affetmiş, Mustafa ile Vahide evlenmiş, Hasan ise karısı Hatice ile tekrar nikah kıymıştır. Mustafa kasaba çarşısında muayenehane açarken; Aleks, Kaymakam Dilaver’in desteğiyle açılan mektepte muallimlik etmeye başlar.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-01-12saat: 20:00
Aylar sonra ilk kez gerçekleşen karşılaşma hem Levent’i hem de Ela’yı derinden sarsar.Levent’le ilgili bir gerçeği, Arslan’ın kırdığı pot sayesinde öğrenen Ela şoke olur. İki eski sevgilinin, ilk kez karşı karşıya gelip konuştukları an, Levent’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Güldünya Güldünya
Yerli DiziSTAR TV2009-01-12saat: 22:00
Canan’ın beklenmedik bir şekilde vurulması hem Gizem ve Murat’ı, hem de sığınma evinde kalan kadınları derinden yaralar. Gizem, Murat’ın da yardımıyla annesi Safiye’yi kaçıran Cengiz’i aramaya devam eder. Yavaş yavaş köşeye sıkıştığını anlayan Cengiz, yeni bir plan yapar.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-01-12saat: 20:00
LOST 3. Sezon 2.Bölüm TNT ekranlarında. Pazartesi günleri Türkçe dublajlı izlenebilen Lost dizisi televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çekici dizisi. Gerçek bir fenomen. Bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-01-12saat: 20:00
Ekip, birçok suç şebekesi liderinin bir arada bulunduğu bir mekana büyük bir operasyon düzenliyor. Bir kuyucu dükkanı soyulur ve bu sırada Hazım adlı kalfa hayatını kaybeder. Ekip yaptığı araştırma sonucunda, kuyumcunun sahibinin karanlık geçmişini gün yüzüne çıkarır. Murat ve Zeynep’in evine gelen misafir yine keyiflerini kaçırır.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-01-12saat: 20:15
Galip, şirketinde bir yılbaşı organizasyonu düzenler. Sabiha davete öyle bir gelmiştir ki, Galip başta olmak üzere herkesin dili tutulmuştur. Nursel dibe vurmuş olmanın verdiği öfkeyle her fırsatta Sabiha’ya saldırmakta ve artık kimse hiçbir şekilde onu durduramamaktadır. Partide yaşanan olay Sabiha için artık son damla olmuştur.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-01-12saat: 22:15
Tekrar bölümü.Sultan Hanım, geçmişte yaşanan ve Kerami Beyin de adının geçtiği olayları Yusuf ve Nedim’e anlatırken Aslı kulak misafiri olur. Bütün bunları Seyhan’la paylaştığında ise ortalık karışır… Silahını alarak hışımla çıkan Seyhan’ı durdurmayı Aslı da başaramaz.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-01-12saat: 22:30
Kolaj Bölümü.Bihter, annesinin hastaneden çıktıktan sonra geçici bir süre için yanında kalmasını ister. Adnan Bey, Firdevs Hanım’ın yalısını geri almak için Hilmi Bey’le pazarlığa oturur. Ancak Hilmi Bey’in yalıdan kolay kolay vazgeçmeye niyeti yoktur. Öte yandan Behlül ateşlenip eve gelince, Behlül’ü iyileştirmek Bihter’e düşer

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-01-12saat: 23:20
Volkan, 17 yaşında bir gencin ortaya çıkıp, kendisinin oğlu olduğunu iddia etmesiyle sarsılır! Delikanlı, söylediğine göre, Volkan’ın lise mezuniyet gecesinde yaşanan bir maceranın ürünüdür! Volkan hayatının şokunu yaşarken, "Oğul Serkan" bundan böyle Sütçüoğlu rezidansında yaşamaya kararlıdır!

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12009-01-12saat: 19:30
Barış ailesinin boşanma kararı şokunu henüz üzerinden atamamışken Savaş ve Burak’ın kavgasıyla büsbütün alt üst olur… Gülşen, Savaş’ın kişiliğiyle ilgili karar vermekte gelgitler yaşarken; Barış ise, Savaş’ın davranışlarının altında ciddi bir art niyet olduğunu hissetmektedir…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı