Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-10-22saat: 20:00
Eve gelen Moldovyalı hizmetçi, Volkan’ın gönlünü çalar. Duygusal bir boşlukta olan Volkan, babanın tüm muhalefetine rağmen Larissa ile ciddi bir ilişki düşünmeye başlar. Bu esnada Şahika da Volkan’dan telefon beklemektedir.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-22saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-10-22saat: 20:00
Salim Ağanın ilk aşkı Bahar’ın Ürgüp’e dönüşüyle Salim Ağa ile Gülüm arasında kıskançlık rüzgârları esmeye başlar. Bu yüzden bir süre görüşmeme kararı alırlar. Seher hamilelik yüzünden zor günler geçirmektedir. Hayri ise büyük aşkı Hacer’le bir araya gelmenin planlarını yapmaktadır.

Dexter Dexter
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-22saat: 21:00
Doakes, Dexter’ın son cinayetinin peşindedir ancak kozlar Dexter’ın elindedir. Bu sırada Doakes, Harry’nin geçmişiyle ilgili bir sırrı açığa çıkarınca Dexter’ın tüm dünyası altüst olur. Öte yandan Rita, yavaş yavaş Dexter’ın hayatına tekrar girmesine izin vermeye başlamıştır.

According To Jim According To Jim
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-22saat: 20:30
Jim ve ailesinin başına gelen maceralardan çok günlük hayatın azizliklerini konu alan CNBC-e’nin aile komedisi “According to Jim” 7. Sezon bölümleri CNBC-e’de... Ruby’nin İlk Randevusu Cheryl hala şehir dışındadır. Jim, Ruby’nin özel meselelerini anlamakta zorluk çektiği için Dana’dan yardım ister.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-10-22saat: 21:00
Cold Case’in üçüncü sezon onbeşinci bölümünde, 1998 tarihli bir vaka tekrar incelemeye alınınca tüm gözler Valens’a çevrilir. Valens bu vakada kimliğini değiştirip içerden bilgi toplamaya çalışarak araştırma yapmıştır ve şimdi sekiz senedir peşini bırakmayan karabasanlarla tekrar yüzleşmek zorundadır.

Dirt Dirt
Yabancı DiziE22008-10-22saat: 22:15
Magazin kraliçesi, acımasız dergi editörü Lucy Spiller’ı nefes kesen finalde her tarafı kan içinde bıraktık. Ölümden dönen Spiller yeni sezonda da tahtını koruyup, ünlülerin peşini bırakmayacak. Yeni sezon bölümleriyle Lucy Spiller Hollywood’un kirini almaya devam edecek.

Kyle Xy Kyle Xy
Yabancı DiziTNT2008-10-22saat: 20:00
Sıra dışı bir bilim-kurgu dizisi olan Kyle XY, ilk sezon bölümleri ile TNT’de. Dizinin birinci sezon altıncı bölümünde Trager Ailesi’nin desteği ile karanlık geçmişine ışık tutmayı, insanı insan yapan duyguları ve dünyayı keşfetmek isteyen Kyle, bazı anılarını hatırlayıp hayal kırıklığı yaşayacak.

Extras Extras
Yabancı DiziTNT2008-10-22saat: 19:15
Her bölümüne birbirinden ünlü Hollywood yıldızlarının da konuk olduğu Altın Küre ve Emmy ödüllü komedi TNT ekranlarında devam ediyor. Bu bölümde konuk oyuncu Daniel Radcliffe, namı diğer Harry Potter. Andy, İngiltere basının artık bir kurbanı olmuştur ve iyi bir halkla ilişkiler çalışmasına ihtiyacı vardır.

Yakın ve Uzak Yakın ve Uzak
Yabancı DiziTNT2008-10-22saat: 18:00
TNT gündüz ekranı kuşağında yer alan Home and Away, “şehrin” (Sydney) hemen kuzeyindeki Summer Bay adlı hayali bir sahil kasabasında yaşanan olaylar..

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-10-21saat: 22:00
Şehrazat kimden geldiğini bilmediği çiçeğin gerginliğini yaşamaktadır. Seval’in kalp krizi geçirdiğini öğrenen Onur ve Şehrazat hastaneye koşarlar. Hastane koridorunda bir araya gelen Kerem, Bennu, Melek ve Burak arasında tansiyonu yüksek bir çatışma yaşanır.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-10-21saat: 20:00
Fiziksel şiddete maruz kalan Cansu dilenci olmaya zorlanır. Minik kız işkence dolu saatler yaşarken, Elif ve kardeşleri mahkeme kararı ile iyice yıkılırlar. Armi kendini o kadar suçlar ki, Utku ile ilgili şoke edici bir karar verir. Derya’nın yardımı ile Cansu’nun fotoğrafı okulun bütün çevresine asılır.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-10-21saat: 22:45
Sinan, evine gelen alacaklısını kazara öldürür… O sırada annesiyle tartışan Aslı babasının yanına gelmiştir. Kızına durumu belli etmemek için bahaneler öne sürerek evden uzaklaştıran Sinan, evden eşya taşıyacağını söyleyerek Seyhan’ın arabasını alır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-10-21saat: 20:00
Lamia hapishanede bebeğinin özlemiyle yanarken, Cavidan Melek’in velayetini Lamia’dan almayı kafasına koymuştur. Kenan’ın Amerika’daki bir plak şirketinden aldığı teklif, bebeğinden ayrılmak istemeyen Lamia’yı daha da endişelendirir.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-21saat: 20:00
Sıddık’ın kahveden tanıdığı bir arkadaşı, bir kıza aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü aşkını ilan edemez. Sıddık, Berke’den arkadaşı adına bir aşk mektubu yazmasını rica eder. Berke güzel bir aşk mektubu yazar, ama mektubun kime yazıldığı belli değildir.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-21saat: 17:30
Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, saygı, fedakarlık, dostluk, dayanışma, vefa gibi duyguları öne çıkararak, her düzeyde kuşak çatışmalarını, hayata farklı gözlerle bakan karakterlerin değişik aile yapılarını, eski ve yeni değerler arasındaki çatışmaları, aile, iş, akrabalık, komşuluk ve kadın-erkek ilişkilerini ele alıyor.

The Big Bang Theory The Big Bang Theory
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-21saat: 20:30
IQ’su yüksek, EQ’su pek parlak olmayan iki dahinin karşı dairesine EQ’su harika, IQ’su idare eder sarışın bir afet taşınırsa ne olur? Karşı kutupların birbiriyle çarpıştığı, CNBC-e’nin yeni sitcom’u “The Big Bang Theory” Salı akşamları ekranda...

Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-21saat: 21:00
Harika karakterler, muhteşem kıyafetler, güzel yerler ve hayatları altüst olmuş zengin insanlar... Manhattan’ın en zengin gençlerinin özenilerek izlenen sıradışı hayatlarını, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını konu alan CNBC-e’nin yeni gençlik dizisi “Gossip Girl” dudak uçuklatan cüretkarlığı ile her Salı CNBC-e’de...

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-10-21saat: 22:15
Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkıyor karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tarafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız...

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-10-21saat: 20:00
Winchester kardeşler, Super Natural’ın bu bölümünde şeytan ile bir pazarlık yapacaklar. Şeytana zamanında ruhunu satan Evan Hudson adında bir adamı korumak amacıyla Dean kendini pazarlık konusu yapar... Bu pazarlığı yaparken şeytan Dean’in babaları ile ilgili en kötü anılarını onlara karşı kullanacaktır.

Back To You Back To You
Yabancı DiziTNT2008-10-21saat: 19:15
Ünlü komedi oyuncusu Kelsey Grammer, namı diğer Dr. Frasier ve Everybody Loves Raymond’daki Debra karakteri ile Emmy kazanmış olan Patricia Heaton’ın başrollerini paylaştığı Back To You, Wurg TV’deki haber ekibinin kamera önünde ve arkasındaki komik hallerini gözler önüne seriyor.

Kanıt Peşinde Kanıt Peşinde
Yabancı DiziTNT2008-10-21saat: 14:00
Community General Hospital’da görev yapan Dr. Mark Sloan, emniyet müdürlüğü için çalışır. Oğlu Steve Sloan ise babasının çalıştığı birimde görev yapmaktadır. Bu baba ve oğul Dr. Jesse Travis ve Dr. Amanda Bentley ile beraber sıradışı cinayet davalarını polisin aydınlatmasına yardım ederler.

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2008-10-21saat: 19:45
Kemal Ali’ye saldıranın arka sıradakilerden biri olmasından şüphelenirken Ali polise teslim olur. Gamze annesi Esra’nın yeni planından habersizdir. Saffet Gamze’nin evini basar ve Gamze’ye onu neden sevmediğini sorar. Aldığı cevap Saffet’i çökertir.

İpsiz Recep İpsiz Recep
Yerli DiziTRT 12008-10-21saat: 20:20
“İpsiz Recep…” 1918 – 1922 yılları arasındaki işgal dönemini, imkânsızlıklar içinde yaşanan aşkları, Millî Mücadeleyi, gerçek memleket sevgisini anlatan bir kahramanlık hikâyesi. Balıkçı tekneleri ile Kuvay-ı Milliye’ye asker ve silah taşıyan, cesareti ve gözü pekliğiyle halkın gönlünde yer eden destansı kahraman İpsiz Recep...

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2008-10-21saat: 19:40
Küçük bir kasabada yaşayan Adalı ailesinin en büyüğü olan Vahit, dördü erkek biri kız beş evlada sahip aileyi bir arada tutmaktadır. Fakat Vahit’in torunları Oğuz ve Sırma, okurken birbirlerine sevdalanmışlardır. İki gencin doktor olarak kasabaya dönmesinden sonra Adalı ailesinde kardeş kanı dökülür

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-10-20saat: 20:00
Tarık adlı genç bir iş adamı, borç para aldığı tefecilerle sorun yaşamaktadır. Kemo adlı şahıs, Tarık’ı cezalandırır. Ekip, bu olayın ardından ortadan kaybolan iş adamı için soruşturma başlatır. Olay yerindeki Osman adlı meczup şahıs, Ekip’e, olayın çözülmesinde beklenmedik şekilde yardımcı olur.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2008-10-20saat: 22:30
Birbirlerini çocukluklarından beri seven Nazlı ve Mustafa, bir türlü evlenememişlerdir. Arkasına sığınacakları bahane çok olsa da, parasızlık, bunun başlıca sebebidir. Ailelerinin, arkadaşlarının ve mahallenin gözleri önünde defalarca ayrılıp barışmaları, ilişkiyi hafiften yıpratsa da “aşk”larını iyice alevlendirmiştir.

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-10-20saat: 20:00
Eşref Saati, bu akşam yepyeni bölümüyle ekranlarda olacak. Sarı Eşref’in ağalığa dönmemekte inat etmesi, mahalledeki tansiyonu giderek yükseltir. Emrullah’ın Sarı Eşref’le inatlaşıp kızkardeşi Emriye’yi bir başkasına vermesi ve Reşad’ın, ağası kara Eşref’in sözünü dinlememesi bardağı taşıran son damlalar olur.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-10-20saat: 20:00
Ramiz, Aleks’i çağırıp kararını açıklar. Zarife’yi ona vermediğini söyler. Zarife üzgündür ancak; Aleks ayağa kalkıp Zarife’ye döner ve onunla gelmesini söyler. Herkes şaşkındır. Aleks, Zarife’den ailesi ile kendisi arasında bir seçim yapmasını istemektedir.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2008-10-20saat: 22:00
Kemal’in intihar girişimi, Sabiha’nın parasının ne olduğu konusundaki sır perdesini ortadan kaldırır. Kemal bıraktığı mektupta her şeyi açıklamıştır. Sabiha Almanya’dan geldiğinden beri sürekli darbe yemektedir. Bir taraftan Kemal ve Memo’nun durumu, diğer taraftan da Zeyno’nun yaşadığı bunalım onu zaten yıkmıştır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı