Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hustle Hustle
Yabancı DiziTNT2008-08-20saat: 20:00
İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi’nden (BAFTA) ödüllü Spooks’un yaratıcılarından Hustle’ın bu bölümünde bizim sıra dışı dolandırıcılarımız Londra’nın göbeğinde bir altın madeni olduğunu söyleyerek hedeflerini dolandırmayı planlıyorlar… Amaçları eski dostları Harry Holmes’un intikamını almak

Talih Kuşu Talih Kuşu
Yerli DiziATV2008-08-20saat: 22:50
Tekrar bölümü.Aldığı Milli Piyango biletiyle Cansu’nun başına hiç ummadığı bir zamanda talih kuşu konmuştur. Ancak bileti kaybeder ve kaybolan bilet varlıklı bir ailenin oğlu olan Kaan’ın babasının eline geçer. Kaan’ın babası yıllar öncesinde de Cansu’nun dedesine ait arazileri hileyle elde etmiş ve zengin olmuştur. Şimdi de tesadüfen eline geçen Cansu’nun biletiyle servetine servet katacaktır. Tabi Cansu izin verirse

Dexter Dexter
Yerli DiziCNBC-E2008-08-20saat: 21:00
Öldürebilme yetisini tekrar kazanmaya çalışan Dexter, Küçük Chino adlı gangsterin peşindedir. Bu arada Debra yaşadığı travmayı atlattığına kendini ikna etmeye çalışmaktadır ancak iş esnasında kontrolünü yitirir. Dexter da Debra da son yaşadıklarıyla boğuşurken Miami Metro Polis Departmanı’ndan Ajan Lundy Miami’deki yeni seri katili yakalamak için ipucu bulmak üzere şehre gelmiştir.

Smallville Smallville
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-20saat: 20:00
Lana Chloe’ye, Lex’le evlenmek konusunda tereddütleri olduğunu çünkü hala Clark’a karşı birşeyler hissettiğini söyler. Ancak Daily Planet’ın dedikodu yazarı Linda Lake duyduklarını gazetede yayınlar. Konuştuklarını Linda’ya kendisinin anlatmadığını kanıtlamak isteyen Chloe ise iş arkadaşı hakkında araştırma yapar ve kadının kendini suya dönüştürme yeteneği olduğunu keşfeder.

24 24
Yabancı DiziE22008-08-20saat: 21:00
Jack, Morris’in yerini belirlemeye çalışmaktadır. Fayed ise daha sıkı taktikler uygulamaya başlamıştır. Diğer yandan Lennox, Wayne’in davranışları karşısında istifasını gözden geçirmektedir ancak Reed’in başkanlık koltuğunda değişikliğe sebep olacak bambaşka bir önerisi vardır. Bu arada Assad’la buluşan Wayne, ona halkın önünde terörizm karşıtı konuşma yapması için baskı yapar

The Sopranos 3. Sezon Final The Sopranos 3. Sezon Final
Yabancı DiziE22008-08-20saat: 22:15
Tony ve Carmela okuldan uzaklaştırılan A.J.’in disiplin altına girebilmesi için bir askeri okula gönderip göndermemesi konusunda büyük bir tartışma yaşar. Bir yandan da Ralphie, Jackie konusunda bir karara varmak zorundadır. Meadow ise Soprano ailesinin bir üyesi olarak hayatını tekrar bir gözden geçirir.

Dedektif Biladerler Dedektif Biladerler
Yerli DiziFOX TV2008-08-20saat: 20:00
Kahramanlarımız bu sefer iki farklı olayı çözmeye çalışmaktadırlar. Hayal ve Sıtkı program için gittikleri hapishanede masumiyetini ispat etmek için yardım isteyen bir mahkûmla konuşurlar. Adama inanan Hayal, Savaş’ı olayı araştırmak için ikna edebilecek midir? Bu arada bir intihar gibi gözüken ölüm olayı çetrefil bir cinayet davasına dönüşmüştür

Sürgün Hayatlar Sürgün Hayatlar
Yerli DiziTRT 12008-08-19saat: 22:20
Nihat Bey’i bulan Eylül, onu eve dönmeye ikna eder... Nihat, kendiyle barışmış, çok sevdiği Deniz ve Eylül’ü kaybetmektense, oğlunun Eylül’le beraberliğine razı olmayı seçmiştir... Nihat Bey, öncelikle çok önem verdiği bir şeyi gerçekleştirmek ister... Deniz’in sünneti...

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-08-19saat: 20:45
Tekrar.Şevkiye’nin , mahkeme sonuçlanmadan Cansu’yu almak istemesi, Elif’i çılgına çevirir. Utku’nun da yardımı ile Cansu’yu Hulusi Bey’in köşkünde saklarlar. Armi ve diğer kızlar ise Şevkiye’ye Cansu’nun Antalya’ya bir aile dostlarının yanına tatile gittiğini söylerler. Fakat Şevkiye bu yalana inanmaz.

Pulsar Pulsar
Yerli DiziSTAR TV2008-08-19saat: 20:40
Pulsar ile Çağlar mutlu günlerine dönmüşlerdir. Pulsar Çağlar’ı affetmiş ve iki dost yeni maceralarla dolu günler için yan yana omuz omuzadırlar. Babası Tahir’in foyalarını ortaya çıkardıkları için Çağlar ve Pulsar’a düşman olan Gürbüz ve arkadaşları hain bir plan hazırlar

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-19saat: 22:15
Aksiyonun sınır tanımadığı, kara mizah serpiştirilmiş The Sopranos’da bu hafta; Tony adeta deliye dönen ve onu aralarındaki ilişkiyi ailesine açıklamakla tehdit eden Gloria’yı sakinleştirmek zorundadır. Jackie ise Ralphie’ye akıl danışır ve kendini kanıtlamak için olmadık yollara başvurur ancak işler korkunç dercede ters gidecek ve kan dökülecektir. Öte yandan Carmela içgüdülerini dinler ve emlak işine soyunur.

24 24
Yabancı DiziE22008-08-19saat: 21:00
Jack, Morris’in yerini belirlemeye çalışmaktadır. Fayed ise daha sıkı taktikler uygulamaya başlamıştır. Diğer yandan Lennox, Wayne’in davranışları karşısında istifasını gözden geçirmektedir ancak Reed’in başkanlık koltuğunda değişikliğe sebep olacak bambaşka bir önerisi vardır

Ece Ece
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-19saat: 21:10
Hilal Ege’ye bir mektup gönderir. İntikam hırsıyla yazılmış mektupta Ege’yle dalga geçmektedir. Ece çok üzülür. Üstüne bir de Ömer’le Şule’yi birbirine sarılırken görür. Nihat Ege’yle konuşmam lazım diye tutturunca Ece zor durumda kalır. Sema’yla Mehmet işin teknik kısmını çözerler

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-19saat: :
Ahmet ve İpek doğacak bebeklerinin cinsiyetini merak etmektedirler. Ultrason sonucunda bebeğin cinsiyeti belli olacaktır. Ahmet sonucu sabırsızlıkla beklerken, bebeğin erkek olacağını hissettiğini söyleyip, Batık Osman’la iddiaya bile girer.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-19saat: 21:00
Bir Philadelphia gazetesinde çalışan yetenekli kadın gazetecinin 1945’te gerçekleşen ölümü tekrar ele alınır. Kurbanın başka birisine kendisiyle tren istasyonunda buluşması için not bıraktığı öğrenilir. İşin ilginci kadın tren istasyonunda ölü bulunmuştur; görüştüğü erkeğin ise Naziler’den kaçarak Amerika’ya geldiğini iddia eden bir Yahudi olduğu ortaya çıkar.

Without a Trace Without a Trace
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-19saat: 24:00
Bu akşam ekrana gelecek 5. sezonun ondördüncü bölümünde ekip, sıradan insanları kişisel duygusal anlarında fotoğrafladıktan sonra onları tuvale aktaran yetenekli genç ressam Abby Horton’ı bulmak için aramalara başlar. Samantha ve Elena, Abby’nin yağma edilmiş stüdyosunda araştırma yaparken bir yandan da kızın yaşadığı kişisel anın fotoğraflanmasından rahatsızlık duyan birisi tarafından kaçırılıp kaçırılmadığını düşünmeye başlar.

Talih Kuşu Talih Kuşu
Yerli DiziATV2008-08-18saat: 20:40
Döndü ve Gülseren sayısal kuponunun kaybolduğuna bir türlü inanamazlar. Onların feryatları tüm mahalleyi sarar. Konu komşu seferber olur, ancak bilet yoktur. Cansu ailesinin kısmetini kaybettiği için kendine lanetler etmektedir. Bu arada Selim evde sevinçten çıldırmış gibidir

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-08-18saat: 20:45
Seyit, Zeyno’yu kaçırıyor!Zeyno, Melahat’ın evinde kalmaktadır. Tuğçe ve Melahat, Zeyno’yu modern bir kadına dönüştürmek için kolları sıvarlar. Osman’ın taksisine cezalar gelip durmaktadır. Osman bu cezalar nereden geliyor diye şaşkındır. Bir gece Sinan evden kovulup durağa gelince, cezaların neden geldiği ortaya çıkar.

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-08-18saat: 20:50
Mert ve Gert, Servet Halanın sürekli değişen davranışlarından bir hayli korkmaya başlamıştır. Tam bir çare aramayı deneyeceklerken Servet Hala çok büyük bir travma geçirip çocukluğuna geri döner. Bakalım Mert ve Gert can düşmanları Doktor Başarın halalarını iyileştirmesine izin verecekler mi? Belki de başka bir planları var!.

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-08-18saat: 22:30
Salim Ağa ailesinden gizli, dükkânlarından birini Gülüm’e ofis olması için Çıkrıkçıoğullarına satar. Ekonomik sıkıntılar yüzünden Hacer de çalışmaya karar verir ve turistik oyuncak bebek dikmeye başlar. Salim Ağa yaşadığı stresi kaldıramaz yorgunluktan hasta düşer

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-08-18saat: 23:15
Şevkiye’nin , mahkeme sonuçlanmadan Cansu’yu almak istemesi, Elif’i çılgına çevirir. Utku’nun da yardımı ile Cansu’yu Hulusi Bey’in köşkünde saklarlar. Armi ve diğer kızlar ise Şevkiye’ye Cansu’nun Antalya’ya bir aile dostlarının yanına tatile gittiğini söylerler. Fakat Şevkiye bu yalana inanmaz. Elif ise Cansu’yu kaybetmemek için her şeyi yapmaya kararlıdır.

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-18saat: 22:15
Tony adeta deliye dönen ve aralarındaki ilişkiyi ailesine açıklamakla tehdit eden Gloria’yı sakinleştirmek zorundadır. Jackie ise Ralphie’ye akıl danışır ve kendini kanıtlamak için olmadık yollara başvurur ancak işler korkunç dercede ters gidecek ve sonunda kan dökülecektir. Diğer taraftan Carmela ise içgüdülerini dinler ve emlak işine soyunur.

24 dizisi 6. gün 24 dizisi 6. gün
Yabancı DiziE22008-08-18saat: 21:00
Graem’in terör hareketlerinde parmağı olduğunu itiraf etmesi Jack’in ailesine olan bağlılığını sınayacaktır. Bu arada Wayne, Lennox’un uygulamaya geçirdiği aşırı politikaları tartışmak üzere kabinesindeki herkesi toplantıya çağırır. Sandra ise yaralanan Walid’le ilgilenmektedir.

Aşkım Aşkım Aşkım Aşkım
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-18saat: 22:30
Şener ve Necati Le Şener’i Bodrum’a taşımak için bir plan yaparlar.Bu plan aynı zamanda Hadise’nin beşik kertmesinden kurtulmasına da yardımcı olacaktır.Layla’nın tutmak istediği evin sahibi tanışmak için Le Şener’e gelir. Şener Layla’nın Anadolu yakasında oturmasını istemediği için ev sahibini bu işten vazgeçirmeye çalışır.

Ece Ece
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-18saat: 21:10
Ece Ömer’le öpüşmek üzere olduğunun farkına vararak hemen kendini durdurur ve oradan kaçar. Teoman’la Şermin oteldeyken Şermin, Selim’den gelen bir telefon üzerine buluşmalarına son verir. Ece Ömer’le karşılaşmamak için elinden geleni yapmaktadır.

Deniz ve Mehtap Deniz ve Mehtap
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-18saat: 20:00
Deniz deli dolu ve hırçın ama bir o kadar da güzel Mehtap’a gönlünü kaptırmıştır. Onu ölümden kurtarmış fakat Mehtap’ın teşekkürü bir tokat olmuştur. Düğünden sonra İclal ve Veli Hawaii’ye balayı için yola çıkacaklardır. Veli balayına çıkmadan önce Mehtap’ı tatil köyü müdürü Hakan’a emanet ederek kızının iyi bir yönetici olmasını istemektedir.

Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-08-18saat: 20:00
Fikret, kız takımını çalıştırmaya karar vermekle, başına nasıl bir dert aldığının farkında değildir. Birden bire çok sert bir kayaya çarpacaktır. Diğer yanda, Canan hem kendi kızının hem kasabalının tepkileriyle baş etmeye çalışıyordur. Zeynep, okula gidebilme mücadelesini sürdürürken, köylü kızı Nazife de, basketbolla tanışır

Smallville Smallville
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-18saat: 20:00
Clark “Hayalet Bölge”den kaçan bir katilin Seattle’a vararak bir Taiwan kargo gemisindeki tüm personeli öldürdüğünü öğrenir. Clark olayı biraz daha araştırınca, insanların kemiklerini emen korkunç hayalet Aldar’la karşı karşıya gelir. Öte yandan farklı varoluş düzlemleri arasında seyahat etme yeteneği olan bir hasta LutherCorp gizli deney laboratuvarından kaçmıştır ve intikam peşindedir.

CSI: New York CSI: New York
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-18saat: 21:00
Clay Dobson’a olanlardan sonra Mac, İçişleri’nin kendisine karşı başlattığı soruşturmada kendini savunabileceğine inanmaktadır. Şüpheliyi takip ederken başına gelen olayları anlatması ve açıklamaları yeterince iyi olmazsa işini kaybetme riskiyle karşı karşıya gelecektir.

İbo Show İbo Show
Yerli DiziATV2008-08-17saat: 20:30
16 yıldır Pazar akşamlarınızın vazgeçilmezi İbo Showda bu hafta bomba gibi bir programa, sınırsız eğlenceye ve sürprizlere hazır olun... İbo Show un bu haftaki muhteşem konukları; Yepyeni albümüyle olay yaratan, besteci ve yorumcu kimliğiyle Deniz Seki Ve Yeni albümünün şarkılarını ilk kez “İbo Show”da söyleyecek olan genç kızların sevgilisi, Gökhan Özen...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı