Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı dizisi Akasya Durağı dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-07-19saat: 23:10
Melahat, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal intihar edince Melahat ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar.

Son Durak / Final Destination Son Durak / Final Destination
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-19saat: 23:10
Ölümden kaçılmaz. Ölüm er yada geç gelir ama Alex Brownıng’i öteki insanlardan ayıran en önemli özelliği ölüm meleğinin ne zaman, nasıl ve nerde geleceğini bilmesidir. Alex okul arkadaşlarıyla çıkacağı Paris gezisinden önce uçağın havalandıktan birkaç saniye sonra patlayacağını görür. Herkesin uçaktan inmesini ister

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2008-07-18saat: 20:45
Aslan ve Kemal, bir fuhuş çetesiyle heyecan yüklü, kıyasıya bir mücadeleye giriyor. Her zamanki gibi fikir ayrılıkları ve zıtlıklarını da yanlarına alarak bir Türkmen kıza yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Fakat bu sefer işleri daha da zor.

Baba Ocağı dizisi yeni bölüm Baba Ocağı dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-07-18saat: 20:40
Güven’in sevgilisini evde yakalayan Seyfi, Özge ‘yi köyde Halil’in gelini olarak dolaştırmaya başlar. Dürdane durumu Feraye ‘ye haber vermeye gider. Özge’nin yakalandığını öğrenen Feraye, Halil’i köyden uzaklaştırmak için türlü numaralara başvurur.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-18saat: 20:00
Prison Break merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü. Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı..

The Guardian The Guardian
Yabancı DiziTNT2008-07-18saat: 20:00
Başarılı avukat Nick Fallin`in bir hata ile hayatınn alt üst olmasının ardından, her dava ile değişen hayata bakışı...

Cesaretin Var mı Aşka tekrar bölümü Cesaretin Var mı Aşka tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-07-18saat: 23:00
Tamer’in arabasında kendi günlüğünü bulan Ebru, Tamer’in okuyup içindeki bilgileri kullandığını anlar. Saf gibi Tamer’in yaptıklarına inanmış, aynı duyguları paylaştıklarını düşünmüştür. Hepsinin bir oyun olduğunu anlayan Ebru çok öfkelenir ve Tamer’i terkeder.

Avrupa Yakası tekrar bölümü Avrupa Yakası tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-07-18saat: 20:40
Burhan, Osman Koçarslanlı’nın yalısında düzenlediği ve zengin işadamlarının toplandığı maç seyretme gecelerinin misafiri olmayı kafasına koymuştur. Ne yazık ki futbol hakkında aşağı yukarı hiçbir şey bilmemektedir. Konuyla ilgili uzman Tanrıverdi’den ders almaya karar verir!

Emret Komutanım dizisi Emret Komutanım dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-18saat: 21:50
Bütün askerler yaz sıcağı altında sağa sola koştururlarken zavallı Fınduk’un yapacak bir işi yoktur. O bunun keyfini çıkarmak yerine "niye bana iş vermiyorlar" diye dert eder kendine... Sonunda da dertsiz başına dert alır. Pastanenin yeni bir müşterisi vardır.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-07-18saat: 21:20
Samanyolu’nun yeni dizisi Tek Türkiye, yokluklar içinde yaşayan Güneydoğu insanının yardımına koşan kahraman bir doktorun hikayesini anlatıyor. İstanbul’dan Güneydoğu’ya uzanan macerada başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur

Hepimiz Birimiz İçin Hepimiz Birimiz İçin
Yerli DiziKANAL D2008-07-17saat: 20:45
Zeynep, Ertan’ın teklifi karşısında şoke olsa da , asıl şaşırtıcı olan Zeynep’in tepkisi olur.Ertan’a hiç beklenmedik bir karşılık veren Zeynep, genç adamı oldukça şaşırtır ve sıkıntıya sokar. Bu tavrı, Ertan’ın intikam hırsını daha da körükleyecektir. Zeynep’i yeniden kazanma çabalarına devam eden Nazım ise, bu kez olağanüstü bir sürpriz hazırlamaya çalışır

Elif dizisi yeni bölüm Elif dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-07-17saat: 20:40
Bir anlık gafletle Elif’ten şüphelenmiş olan Ahmet pişman olmuş, Elif’in peşinden gelmiştir. Kardeşinin kendisine bıçak çekmesiyle büyük hayal kırıklığı yaşayan Elif’i Ahmet gelip kurtarır. Kapkaççı sandığı İlhan’ı pataklamaya başlar ve bu boğuşma sırasında bıçak darbesi alır.

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-07-17saat: 20:40
Son Ağa dizisinin konusu : Ürgüp’ün iki köklü ailesi Bağcıoğulları ile Çıkrıkçıoğulları birbirine düşmandır. Yörenin son ağası Salim Bağcıoğlu ağabeyini kaybettikten sonra annesinin isteği üzerine yengesi Hacer ile evlenmiştir. Kâğıt üzerinde kalan bu evlilik için boşanma davası açılır; boşanırlar.

The Sopranos 2. Sezon 6. Bölüm The Sopranos 2. Sezon 6. Bölüm
Yabancı DiziE22008-07-17saat: 22:15
Efsane dizi “The Sopranos” bütün görkemiyle e2’de başlıyor. Kendine “atık işleticisi” diyen Tony Soprano hem hakiki ailesini hem de New Jersey gangsterlerinin bir “capo”su olarak öteki ailesini kolluyor. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi e2’de.

Dirt dizisi Dirt dizisi
Yabancı DiziE22008-07-17saat: 21:00
Dirt dizisi sezon tekrarı ile E2 de! Lucy, aksiyon filmlerinin aranan yıldızlarından Jack Dawson’ın erkek kardeşi Leo’yla çekilmiş fotoğraflarını dergide yayınlatır. Bu arada Aundre G’nin kurban gittiği cinayetle ilgili Lucy’nin bilgi aldığı kaynağı açıklamak konusunda Brent Barrow tehdit edilmektedir. Diğer yandan Julia, Holt için bir fotoğraf çekimini yarıda bırakır.

Hayat Güzeldir Hayat Güzeldir
Yerli DiziSHOW TV2008-07-17saat: 21:15
Hayat Güzeldir dizisinde bu hafta Lamia işleri Ömer’e devredip Amerika’ya gider. Ömer, holdingdeki görevine uyum sağlamaya çalışırken Engin’in gözleri hep üzerinde olacaktır...! Ve tabi ki, Bahtiyar ailesinin hayatı, bu yeni durumla beraber değişmeye başlayacaktır. Bundan en çok etkilenen de Ömer’in çocukları olacaktır...

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-07-17saat: 20:00
Santor ve Garoks Murat’ın hayal gücünü çekmeye çalışırken, uzaylılarla insanların yaşam frekansları farklı olduğu için Murat’ın içindeki sevgiyi çekmişlerdir. Herkese kaba ve kızgın davranmaya başlayan Murat’ın bu haline kimse anlam veremez.

Süper Babaanne Süper Babaanne
Yerli DiziTRT 12008-07-17saat: 20:50
Sakine Nine, küçük bir kasabada yaşayan, günlerini artık hayatta olmayan kırk yıllık hayat arkadaşı Ethem’in hasretiyle geçiren iyiliksever, tatlı bir ninedir. Eşber ve İlknur adında iki çocuğu olan Sakine Nine’nin torunları da vardır. Fakat çocukları İstanbul’da oturduğu için onları sık sık göremez.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2008-07-17saat: 22:45
Aslan ve Kemal Başkomiser, Simge Civanoğlu’nun ölümünü ve arkasındaki sır perdesini araştırmayı sürdürmektedirler. Ölen kızın arkadaşı Sevim de tam polise itirafta bulunacağı sırada kendi evinde ölü bulununca işler iyice karışır

Battlestar Galactica Battlestar Galactica
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-17saat: 22:00
Bilimkurgu tarihinin unutulmazları arasında yerini alan Saylonlar geri dönüyor. “Battlestar Galactica”, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ikinci sezon bölümleri CNBC-e’nin yaz ekranında... Dizi her Perşembe iki bölüm peş peşe yayınlanıyor... Yepyeni Bir Gezegen Battlestar Galactica’da bu hafta sürekli korkunç kabuslar gören Tyrol bunlardan kurtulmak için bir papazdan yardım ister.

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-17saat: 21:00
CNBC-e’nin benzersiz dizisi “Nip/Tuck”ın yapımcılarından görülmemiş bir polisiye örneği. Dedektif Brenda’nın alışılmadık sorgu tekniğiyle izleyenleri büyüleyeceği “The Closer” birinci sezon bölümleri ile her Perşembe CNBC-e’de... Katil Uşak mı?

Koruma / The Doorman Koruma / The Doorman
Yerli DiziCINE52008-07-17saat: 23:40
New York film festivalinden, ödüllü çarpıcı bir yapım. Andre, askeri takımın başında görevli bir subaydır. Batı Afrika’da çıkan bir çatışmada takımından bir çok asker hayatını kaybeder. Hayatının bu kötü dönemini unutmak ve yeni bir hayat kurmak için Los Angeles’e gider ve geçmişteki kötü hatıralarını müzikle uğraşarak unutmaya çalışır.

Servet Avcısı Servet Avcısı
Yerli DiziATV2008-07-17saat: 22:40
Tekneden düşen Zeynep, Kerem tarafından boğulmaktan kurtarılınca bir kez daha oyunu bozulur. Yeni kartlar nasıl açılacaktır? Tefeci Ayı Kazım, Sadık’ı bulmak için tatil köyüne gelince işler arap saçına döner. Sadık’ın Ayı Kazım’dan kaçmak için bulduğu çözüm kılık değiştirmektir

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-07-17saat: 19:45
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

The Sopranos 2. Sezon 6. Bölüm The Sopranos 2. Sezon 6. Bölüm
Yabancı DiziE22008-07-16saat: 22:15
Efsane dizi “The Sopranos” bütün görkemiyle e2’de başlıyor. Kendine “atık işleticisi” diyen Tony Soprano hem hakiki ailesini hem de New Jersey gangsterlerinin bir “capo”su olarak öteki ailesini kolluyor. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi e2’de.

Cesaretin Var mı Aşka Cesaretin Var mı Aşka
Yerli DiziKANAL D2008-07-16saat: 20:45
Tamer’in arabasında kendi günlüğünü bulan Ebru, Tamer’in okuyup içindeki bilgileri kullandığını anlar. Saf gibi Tamer’in yaptıklarına inanmış, aynı duyguları paylaştıklarını düşünmüştür. Hepsinin bir oyun olduğunu anlayan Ebru çok öfkelenir ve Tamer’i terkeder

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-07-16saat: 20:00
Kocatüfek Ailesi’nin çocukları Cenk ve Ayşe, Galaksus’tan onları korumak için gelen Prenses Perfinya ile karşı karşıya gelirler. Perfinya çocukları onların hayal güçlerini çalmak için dünyaya gelen Santor ve Garoks hakkında uyarır. Çocuklar bunu heyecanla anne ve babalarına anlatsalar da onları inandıramazlar.

Hustle dizisi Hustle dizisi
Yabancı DiziTNT2008-07-16saat: 20:00
Hapisten yeni çıkan Mickey Stone’un evliliği çatırdamış olmasına rağmen sırtını dayayabileceği güçlü bir ailesi var... Bu aile - çocuk kadar masum görünen deneyimli Albert ve Ash ile güzel ve açıkgöz Stacie- Mickey’in aynı zamanda suç ortakları..

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-16saat: 21:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

Avrupa Yakası dizisi tekrar bölümü Avrupa Yakası dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-07-16saat: 20:40
Burhan bir tesadüf eseri dergideki saat çekiminde el mankenliği yapar ve bunu ciddi bir kariyer seçeneği olarak düşünür! Manikürcüsünün tavsiyesi üzerine artık ellerine çok iyi bakmakta, hatta mantar veya siğil geçer korkusuyla kimsenin elini sıkmamaktadır!
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı