Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Emret Komutanım dizisi Emret Komutanım dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-11saat: 21:50
Bütün askerler yaz sıcağı altında sağa sola koştururlarken zavallı Fınduk’un yapacak bir işi yoktur. O bunun keyfini çıkarmak yerine "niye bana iş vermiyorlar" diye dert eder kendine... Sonunda da dertsiz başına dert alır. Pastanenin yeni bir müşterisi vardır. Yakınlardaki bir birliğe atanan yüzbaşı, silahlı kuvvetler adına gaziler ve aileleri için yardım toplamaktadır.

Elif dizisi yeni bölüm Elif dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-07-10saat: 20:40
Notun değiştiğini bilmeyen Ahmet Elif’ten telefon bekler. Gelmeyince sabah yazlığa döner; ama geç kalmıştır, kızlar onlardan hemen sonra İstanbul’a dönmüştür bile. Ahmet’te onların ne telefonları ne de adresleri vardır. Elindeki tek ipucu Nilgün’ün manken olmasıdır. Hemen kataloglardan ve internetten aramaya başla

Hepimiz Birimiz İçin dizisi yeni bölüm Hepimiz Birimiz İçin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-07-10saat: 20:45
Nazım, Emir, Ege, Mine ve Serap, ‘mucize operasyonu’nun sabahında kendilerini bir anda nezarethanede bulurlar. Ege’nin gelinlikle ortalıkta koşturması yüzünden yakayı ele veren gençler, bir anda hapse atılma tehlikesiyle karşılaşırlar. Onları bu zor durumdan Zeynep kurtarır. Mine ve Serap, Zeynep kendilerini eve almadığı için geceyi çocuklarda geçirmek zorunda kalırlar.

Hayat Güzeldir dizisi yeni bölüm Hayat Güzeldir dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2008-07-10saat: 21:15
Ömer Bahtiyar, dört çocuğu, baldızı Hülya ve kayınbiraderi Ziya ile birlikte İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yaşamaktadır. Fakir de olsalar, Bahtiyar ailesinin küçük dünyası, huzurlu ve mutludur. Bahtiyar ailesi için “Hayat Güzeldir!”... Ömer boğaz kıyısında balık tuttuğu bir gün yaşlı bir kadının intihar etmeye hazırlandığını görür. Hiç tereddüt etmeden kendini kadının önüne atar ve yaşlı kadını kurtarır...

Süper Babaanne dizisi Süper Babaanne dizisi
Yerli DiziTRT 12008-07-10saat: 20:50
“Süper Babaanne”, bir tesadüf sonucu süper güçlere sahip olan Sakine Nine’nin macera dolu hikâyesini anlatıyor. Sakine Nine, küçük bir kasabada yaşayan, günlerini artık hayatta olmayan kırk yıllık hayat arkadaşı Ethem’in hasretiyle geçiren iyiliksever, tatlı bir ninedir. Eşber ve İlknur adında iki çocuğu olan Sakine Nine’nin torunları da vardır.

Servet Avcısı dizisi tekrar bölümü Servet Avcısı dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-07-10saat: 22:40
Aşka, sevgiye olan bütün inancını, zengin bir kadın uğruna terk edildikten sonra kaybeden Zeynep, oyunu, bu inançsızlığı üzerinden bir “Servet Avcısı” olarak oynamaya başlar ve bir tatil köyünde amacına ulaşmak için kolları sıvar. Kerem, amcasının kendisini zengin ama sevmediği bir kızla evlendirme baskısına dayanamaz ve gitarını alarak evden ayrılır.

Prenses Perfinya dizisi Prenses Perfinya dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-07-10saat: 20:30
Kocatüfek Ailesi’nin çocukları Cenk ve Ayşe, Galaksus’tan onları korumak için gelen Prenses Perfinya ile karşı karşıya gelirler. Perfinya çocukları onların hayal güçlerini çalmak için dünyaya gelen Santor ve Garoks hakkında uyarır. Çocuklar bunu heyecanla anne ve babalarına anlatsalar da onları inandıramazlar.

Mevzuhal Mevzuhal
Yerli DiziTV82008-07-10saat: 22:00
Mevzuhal, pop müziğin ünlü isimlerini, bestecileri, şarkı sözü yazarlarını ağırlıyor… Zuhal Olcay’la birlikte ilk kez sahne alan meslektaşları, izleyenlere, benzersiz yorumlarıyla bir müzikal tadında, muhteşem konserler veriyor. Gürol Ağırbaş’ın müzik direktörlüğünü üstlendiği Mevzuhal’de, tadına doyulmaz renkli sohbetler yapılıyor, sanat dünyasının sorunları masaya yatırılıyor

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-07-10saat: 19:45
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2008-07-10saat: 21:20
Samanyolu’nun yeni dizisi Tek Türkiye, yokluklar içinde yaşayan Güneydoğu insanının yardımına koşan kahraman bir doktorun hikayesini anlatıyor. İstanbul’dan Güneydoğu’ya uzanan macerada başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur. İmkânsızlıklar içindeki bu köyde bambaşka hayatlarla tanışan genç doktoru, bir dizi sürpriz de bekleyecektir.s

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-09saat: 21:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

Cesaretin Var mı Aşka dizisi yeni bölüm Cesaretin Var mı Aşka dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-07-09saat: 20:45
Ebru’ya yakın olmak için yer aldığı çevreci eylemde, kendini Ebru’yla direğe zincirleyen, üstelik anahtarları yutan Tamer, yakınlarına konmuş olan bir bomba yüzünden gerilimli anlar yaşanmasına neden olur. Her karşılaştıklarında başı mutlaka belaya giren Ebru, Tamer’i bir daha karşısına çıkmaması konusunda kesin bir dille uyarır.

Büyük Patron Büyük Patron
Yerli DiziSTV2008-07-09saat: 23:00
Bruce Lee severler ekran başına! Cheng, Bangkok´da yeni bir hayat kurmak için bir buz fabrikasında çalışmaya başlar. Ancak fabrikanın sahibi yasadışı işler yapmaktadır. Cheng, bu yolsuzluklara son vermek için harekete geçer. Aksiyonseverleri tatmin edecek bir çalışma..

Avrupa Yakası Tekrar Bölümleri Avrupa Yakası Tekrar Bölümleri
Yerli DiziATV2008-07-09saat: 20:30
Avrupa Yakası’nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar.

Prenses Perfinya dizisi Prenses Perfinya dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-07-09saat: 20:00
Galaksus gezegenin kötü diktatörü Vektor, Kraliçe Tarayı tahtından indirdiği günden beri gezegeni kötülükle yönetmekte. Enerji kaynağı olarak da hayal gücünü kullanmaktadır. Fakat Galaksus’un enerjisi bitmek üzeredir ve Vektor’un koltuğu tehlikededir.

Küçük Kadınlar dizisi yeni bölüm Küçük Kadınlar dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-07-08saat: 20:45
Köşkün diğer mal sahibini birden karşısında gören Sami’nin eli ayağına dolanır. Sami, Amerika’dan gelen hissedarı yeniden kandırmaya çalışır. Fakat adamın tavrı nettir. Kızlar köşkün gerçek değeri hesaplanıp satılana kadar köşkte kalacaklardır.

Pulsar dizisi Pulsar dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-07-08saat: 20:40
Çağlar ve ailesi, dedelerinin çiftliğine giderken, aniden yola fırlayan bir adama çarparlar. Orhan ve Nermin, kimi kimsesi olmayan bu adamı yalnız bırakamayıp evde misafir etmeye karar verirler. Ancak Pulsar, bu davetsiz misafirden hoşlanmaz.

Supernatural Dizisi Supernatural Dizisi
Yabancı DiziTNT2008-07-08saat: 20:00
Daha çocukken, annelerini gizemli ve şeytani bir güce kurban veren iki kardeş... Birisi babasıyla karanlık güçlere karşı savaşmayı, diğeri sakin bir hayatı seçmiştir. Babalarının kaybolduğu gün ikisi için de yeni bir dönem başlar.

Yalancı Romantik dizisi Yalancı Romantik dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-08saat: 21:50
İpek hamile olduğunu öğrenmiştir ve Ahmet’e müjdeyi verme hazırlığındadır. Ahmet ise küresel ısınmanın etkilerinden dolayı çocuk isteğinden tamamen vazgeçmiştir. Hamilelik haberi artık üzerinde düşünülmesi gereken büyük bir karara dönüşmüştür.

Baba Ocağı dizisi tekrar bölümü Baba Ocağı dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-07-08saat: 22:30
Halil Efe, Murat ve Güven ‘in Ziraat Fakültesi’ nin kantininden ve kızlarından başka bir şeyiyle ilgilenmediğini anlar. Bütün dersleri alttan almaktadırlar. O zaman asıl dersi Halil Efe’ den alacaklardır. Murat ve Güven apar topar köye geri döner. Cemile Köyde Hasretle Murat ‘ı beklemektedir.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2008-07-08saat: 19:45
Hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler…Sırlar Dünyası, aynı zamanda televizyonun en uzun soluklu programlarından biri olarak dikkati çekiyor.

Servet Avcısı dizisi yeni bölüm Servet Avcısı dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-07-07saat: 20:30
Aşka, sevgiye olan bütün inancını, zengin bir kadın uğruna terk edildikten sonra kaybeden Zeynep, oyunu, bu inançsızlığı üzerinden bir “Servet Avcısı” olarak oynamaya başlar ve bir tatil köyünde amacına ulaşmak için kolları sıvar. Kerem, amcasının kendisini zengin ama sevmediği bir kızla evlendirme baskısına dayanamaz ve gitarını alarak evden ayrılır.

Arka Sokaklar dizisi sezon finali tekrar Arka Sokaklar dizisi sezon finali tekrar
Yerli DiziKANAL D2008-07-07saat: 20:00
Murat’ın kimliği ortaya çıkartılmıştır. Ekip olay yerine vardığında ne Murat’a, ne de gençlere ait bir iz bulamazlar. Peri ve Olcan köşeye sıkışmış durumdadır. Zeynep ve ekipteki arkadaşları, Murat’ın kurtulması için ellerinden geleni yaparlar. Rıza Baba, Pınar’a gelen teklifle oldukça zor günler geçirmektedir.

Spooks Spooks
Yerli DiziTNT2008-07-07saat: 20:00
Bu aksiyon dolu dram, bizi MI5’in heyecan dolu dünyasına, gizli güvenlik servisinin ve kendi seçkin takımlarını kuran insanların hayatlarının derinliklerine götürüyor. Organize suçlar, terrorist faaliyetleri, elçilik kuşatmaları, silah üretimleri, yıkıcı faaliyetler, anarşistler ve uyuşturucu kaçakçılarının yer aldığı bu dizide arka planda anlaşmazlıklar ve güç çatışmaları var...

Milyonda Bir dizisi yeni bölüm Milyonda Bir dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-07-07saat: 20:40
Hastanede karışmış ve birbirlerinin hayatını yaşayan Sinan ve Ali, her şeyden habersiz, Burcu için büyük rekabete girmişlerdir. Sinan Burcu’nun sempatisini kazanabilmek için hediyelerle geldiği gün Ali’yle karşılaşınca artık ondan kurtulabilmek için yeni planlar yapması gerektiğini düşünür. Ve hazırladığı planı dâhice uygulayarak iki arkadaşın birbirine küsmesini sağlar

Ateş Ve Barut dizisi yeni dizi Ateş Ve Barut dizisi yeni dizi
Yerli DiziFOX TV2008-07-07saat: 20:00
Ekibe yeni katılan Nehir, komiser Ateş’in yedi yıl önceki sevgilisidir. Nehir’in ondan bir çocuğu vardır ama Ateş bunu bilmemektedir. İlk karşılaşmaları sarsıcı olur. Rasputin lakaplı bir katil, internette ağına düşürdüğü evli kadınları otellerde öldürmektedir.

Elif dizisi tekrar bölümü Elif dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-07-07saat: 22:30
Elif, babasının yanarak can verdiği yangını çıkarmakla suçlanır ve üç buçuk yıl yattığı cezaevinden tahliye olur. Artık tek hedefi vardır: Bu suçu üzerine yıkanları bulmak! Kuzeni Nilgün’ün yanına yerleşen Elif’e kendini aklayana dek mutlu olmak haramdır

Aşkım Aşkım dizisi yeni bölüm Aşkım Aşkım dizisi yeni bölüm
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-07saat: 21:40
Şenol kedinin yuttuğu yüzüğü çıkartmak için ona bol bol mama yedirir. Şener Levent ile Laylayı ayırmak için dâhiyane bir plan yapar. Levent Şenerle bol bol vakit geçirecek ve bu durumdan sıkılan Layla Leventi terk edecektir. Makiko Hadiseye Necatinin evlenme teklif etmek için romantik bir yemek hazırladığını söyler.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-07-07saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-07saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı