Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-05saat: 21:45
Ramiz ve Fatma, Zarife’yi Aleks’le ilişkisi konusunda sorguya çekerler. Zarife zor durumdadır. Ancak Ramiz, Baytar Efendi’yle konuşmaya gittiğinde Aleks’in bir nişanlısı olduğunu öğrenir. Bu haberi duyan Zarife yıkılır. Mustafa Dimitri ve çetesi tarafından kaçırılmıştır. Ramiz ve ailesi her yerde Mustafa’yı ararlar ancak bulamazlar. Mustafa son anda çetenin elinden kurtulup yapacakları bir baskını önler.

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-05saat: 20:00
Hayat Bazen Ölüme Benzer Zenan ve Suat’ın evlilik kararı, Ela’yı çok sevindirse de, kendi ilişkisi hakkında düşünmeye itmiştir. Ancak Levent Ela’nın kaygılarının farkında değildir. Ela kendisini bu konuda yalnız hissedince, ondan hiç beklenmeyen bir şey yapar. Zenan evlilik kararını açıklamak konusunda hala çekimserdir. Suat’ın ailesinin negatif yaklaşımı Zenan’ı iyice ürkütmüştür. Ancak Arslan’ın patavatsızlığı sayesinde, bu meseleyi daha fazla düşünmesine gerek kalmaz, işler kontrolünden çıkar.

Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-05saat: 22:00
Ekber, Poyraz’ın sakinleşmesi için O’ndan uzak durmaya karar verir. Poyraz, Hilal’in çektiği acıların farkına varır. Çünkü o mangal yürekli olabilir ancak taş kalpli değildir. Oya ile Seher arasındaki gerilim iyice tırmanmaktadır. Muhtar ve Cahit’in adamları Ekber’e köyde pusu kurar. Poyraz’ın, Hilal ‘in oğlu olduğunu öğrenen Demir deliye döner. Gerçeklerle yüz yüzedir.

İki Aile Dizisi tekrar bölümü İki Aile Dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-05saat: 20:00
Ferit’in evi geçindirmek için yaptığı bütün dalavereler ve üçkağıtlar bir bir ortaya çıkınca,Damla düğün öncesi evi terk ediyor.Köşke bütün davetliler geliyor,her şey hazır,damat ve gelin ortada yok....Tahir Ağa ile Oğuz’un arası fena geriliyor,düğün stresinden Eda fenalık geçiriyor.Oğuz’un keyfi yerinde davası ise iyiye gidiyor,matbaa için Ergin ile yer bakıyor.

 Aşk Eski Bir Yalan Aşk Eski Bir Yalan
Yerli DiziFOX TV2007-11-05saat: 19:45
Zeyno, köşkün sahibi zannettiği dayısının köşkün aşçısı olduğunu öğrenir. Sinan, Zeyno’nun evde kalmasına izin verir. Ancak Zümrüt Hanım, ani bir kararla köşke dönüp, Sinan’ı başka bir kızla yakalar. Zümrüt Hanım, kendi yokluğunda Zeyno’nun köşke yerleşmesine nasıl tepki verecek

Yemin dizisi yeni bölümü Yemin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-05saat: 21:50
Cihan’ın kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını bilen Mahir’in verdiği mücadele sayesinde Menderes’in hayatı kurtulur. Ailesinden ve sevdiği kadından sonra işlerini de birer birer kaybettiği gerçeği ile yüzleşen Cihan, son kozunu oynamaya çalışacaktır. Asuman, Selim’le olan yakınlaşmasıyla ilgili hiçbir uyarıyı dikkate almaz.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-04saat: 20:00
Cemre, Eren, Gülçin ve Yasemin, Füsun’u teselli etmeye çalışırken, Füsun’un eşi Metin’in eve gelmesiyle işler daha da karışır. Füsun’a destek olmaya karar veren kızlar, Füsun Teyze’nin tavırlarındaki ani değişiklik karşısında ne yapacaklarını bilemez. Kocası tarafından aldatılan Füsun, bir erkek düşmanına dönüşür. Teyzesini anlamaya çalışan Gülçin, Füsun’un garip davranışlarının altında yatan önemli sırrı ortaya çıkarır

Senden Başka dizisi yeni bölümü Senden Başka dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-04saat: 22:20
Erhan’ın büyük aşkının Elif olduğunu öğrenen Orhan ve Rüya yıkılmıştır. Heyecanla hazırlanmış akşam yemeği büyük bir tartışmayla noktalanır.. Elif evi terk eder.. Her şeyden habersiz Erhan onun peşinden gider ama bulamaz. Erhan acı gerçeği Rüya’dan öğrenir. Rüya’ya göre Elif, Orhan’dan intikam almak isterken onu kullanmıştır. Erhan önce bu duruma inanmasa da sonra parçaları birleştirir ve Elif’in ona oyun oynadığından emin olur..

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-04saat: 19:55
Kemal kafenin kapatılmasından sonra çocukları dışardaki tehlikelerden korumak için yeni bir yol bulur. Okulun uzun zamandır katılmadığı basketbol turnuvasına katılmalarını teklif eder. Çocuklar başta karşı çıksa da Kemal biri dışında hepsini ikna etmeyi başarır. Takıma katılmayı reddeden Oktay’dır.

Oğlum İçin dizisi tekrar bölümü Oğlum İçin dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-04saat: 22:00
Kaybedecek birşeyi olmayandan daha güçlüsü yoktur!”Başrollerini Fatma Girik ve Emrah’ın paylaştığı “Oğlum İçin” heyecan dolu bölümüyle, Show TV ekranında

İstiklal dizisi yeni bölümü İstiklal dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL72007-11-04saat: 19:40
Söz konusu vatansa gerisi teferruattır bilinciyle ölümü düğün bayram sayan, yokluklar içinde var olma savaşı veren bir halkın hikayesi; İstiklal İki yıl süren hazırlık ve çekim aşamalarından sonra büyük bir prodüksiyonla Kanal 7 de ekrana geliyor. 1878 -1923 yıllarının yani Türk tarihinin en acılı ve aynı zamanda en destansı döneminin anlatıldığı İstiklal'in her bölümü müstakil filmlerden oluşuyor.

Küçük Adımlar Küçük Adımlar
Yerli DiziTRT 12007-11-04saat: 18:30
Okul, aile, hastane üçgeninde geçen farklı hayatlardan farklı yönlere pencerelerin açıldığı Küçük Adımlar’da, günlük sorunlarıyla mücadele ederken çocuklarının yaşadığı olaylara seyirci kalamayan duyarlı aileler, eğitim dünyasında yaşanan sorunlar, büyük kentlerde yaşanan ekonomik ve sosyal problemler de mercek altına alınıyor….

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-03saat: 22:00
Sevilen dizi “Genco”nun bu bölümünde; Pınar’ın Tibet’le evlenme kararı aldığını öğrenen Genco büyük bir duygusal yıkım yaşıyor. Pınar’ın teklifi Tibet’i çok mutlu eder. Ancak Pınar’ın aldığı bu ani karar karşısında şüphe duymaktan da kendini geri koyamaz. “Pınar, Genco’dan intikam almak için mi kendisi ile evlenmeyi istemektedir?” sorusu içini kemirir.

Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-03saat: 20:00
Ömer aşkı seçiyor, ya Ayşe?Kanal D’nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Zoraki Koca”nın bu bölümünde; Ömer her şeyden vazgeçip aşkı Ayşe’ye koşuyor. Tüm olanlardan sonra Ayşe’nin buna nasıl bir tepki vereceği ise bilinmiyor.

Bez Bebek dizisi tekrar bölümü Bez Bebek dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-03saat: 21:00
Maskeli baloda dans ettiği kadını bir türlü aklından çıkartamayan Hakan ve nişanlısının kiminle o romantik dansı yaptığını merak eden Simge, balonun gizemli misafirinin kimliğinin peşine düşerler.Okulda ise Gamze’nin ağzından, okulun en yakışıklı çocuğuna bir aşk mektubu yazan Özge, hain planıyla herkesi biribirine düşürür.

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-03saat: 22:00
Çocuklar, babalarına ulaştıklarında, iradesinin alınmış olduğunu ve yaşam destek ünitesiz yaşayamayacağını öğrenir. Bir çözüm bulana kadar Düşler Diyarı’na götürmeye karar verirler. Semih Düşler Diyarı’na kabul edilir. Daha önce muhafız olmayan birinin iradesinin geri yüklendiği ortaya çıkar

Yalan Dünya dizisi yeni bölüm Yalan Dünya dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-11-03saat: 22:00
Ömer ve Azra’ nın Aşk ÇıkmazıAvni’nin izini sonunda bulan Nezih, onunla konuşmaya yaşadığı yere gider. Avni’yi eski yaşantısına geri dönmeye ikna etmek için elinden gelen her şeyi yapan Nezih’in işi bu defa o kadar da kolay değildir. Çünkü Azra’nın verdiği karardan dönmeye hiç de niyeti yoktur. Avni, Nezih’in ikna turlarına başlaması için Azra’yla birlikte Nezihlere yemeğe gider.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-03saat: 20:00
Bahar diklenmesine dayanamayan Fikret, sonunda kızına sert bir tokat atmıştır. Bahar bu sefer kararlıdır. Evi terk eder ve sevdiği adama koşar. Kızının kendisine sırt çevirmesini hazmedemeyen Fikret, Salih’in hayatını zorlaştırmak için elinden geleni yapacaktır.Büyük bir servetin içinde büyüyen Bahar, beklide hayatında ilk kez bu kadar mutludur.

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-03saat: 19:50
Evlenmelerine engel oldu, sıra her şeyi telafi etmede...Farklı formatıyla dikkati çeken Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yıllarca kötü bir insan olarak yaşadıktan sonra üzerindeki kul haklarından kurtulmak isteyen Murat, bu hafta, çocukluk arkadaşlarından helallik istiyor.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-02saat: 22:00
Mustafa ve Kadir, Menekşe ile Halil’i buluyor Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Mustafa ve Kadir, Menekşe ile Halil’in saklandıkları yeri buluyorlar ve bu kez Mustafa hiç düşünmeden silahını ateşliyor.

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-02saat: 20:00
Kanal D’nin, başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç’in oynadıkları yeni dizisi “Asi” bu akşam ikinci bölümü ile ekrana geliyor.Çekimleri Antakya’da gerçekleştirilen dizi, Akdeniz’in, doğanın, toprağın, el değiştiren burjuvanın, emeğin ve büyük bir aşkın hikayesini anlatıyor

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-02saat: 22:10
Ayrı geçirdikleri yıllara inat, aşklarını yeniden, doyasıya yaşamaya başlayan Yasemin ve Ahmet kötü günlerin bittiğini düşünüyor..ancak hiç beklemedikleri bir gelişme, küçük Rüya ile Yasemin’in arasını iyice açıyor! Diğer yandan gençlerin birbirlerine nefreti gün geçtikçe artıyor ve olaylar geri dönülmez bir noktaya doğru hızla ilerliyor!

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-02saat: 20:00
Ağalığın alınmasının ardından Boran ve ailesi aşiretten de atılırlar. Böylece aşiret içi meselelerde Boran’ın hiçbir söz hakkı kalmaz. Bundan böyle her şey Zinar Ağa’nın ağzından çıkacak sözlerle belirlenecektir. Ailesinin de tam desteğini alan Boran için, yüzünü, Sıla ve Bedirhan’la birlikte kuracağı aydınlık geleceğe çevirmekten başka seçenek yoktur: El ele verdikleri süreçte, hiçbir güç onları inandıkları yoldan döndüremez.

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-02saat: 20:00
Bankasına ve diğer tüm mal varlığına el konulan Ahmet Muhtar ne yapacağını şaşırır. Cebindeki parayla yolda kalan Ahmet Muhtar’ın parası otelde kalmak için bile yetmeyince, Yıldız; Ahmet, Murat ve kızını eve davet eder.Ayperi ile Murat, balayı için Barbados’a gitmekten vazgeçerler ve uçağa binmezler. O akşam televizyonda binecekleri uçağın düştüğü ile ilgili haberi duyunca sevinsinler mi üzülsünler mi bilemezler.

Pusat dizisi yeni bölümü Pusat dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-02saat: 20:00
Poyraz’ı kafesten kurtaran Pusat bu oyunun hesabını sormaya kararlıdır. Özkan’ın Poyraz’ın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ancak karşısındaki engel Arif olur. Özkan ve Arif yarım kalmış bir hesabı tamamlamak için karşı karşıyadır. Kont ise yine büyük bir oyunun peşindedir. Bu kez hedefi Pusat’tır.

Eşref Saati dizisi tekrar bölümü Eşref Saati dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-02saat: 22:00
tekrar/Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği dizide, can dostu bildikleri birbirlerine direnen iki inatçı adamın, asri zamanlarda hala “bir zamanlar”ı yaşayan iki eski zaman kabadayısının hikayesi anlatılacak. Aynı mahallede doğan, aynı eli öpüp aynı raconla büyüyen, hiç uzlaşamayan ama hiç de ayrılamayan iki kabadayı olan Sarı Eşref ve Kara Eşref’in hayatı, bolca güldürecek, bazen hüzünlendirecek.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-01saat: 22:00
Kurtlar Vadisi Pusu’nun geçen hafta yayınlanan 14. bölümünün nefes kesen finalinde, insan tacirlerinin elinden kurbanları kurtarmaya giden Polat Alemdar ve ekibi, Muro’nun kurduğu pusuyla yüz yüze gelmişti. Zafer ve Muro’nun kirli ilişkilerini ortaya çıkarmaya çalışırken tehlike üzerine tehlike atlatan Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu geceki bölümünde, derin çetelerin ve terör örgütünün bağlantılarını gözler önüne serecek.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-01saat: 20:00
Süper Kahramanlar Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Aslı bir yandan, bilgisayarın tamamen iptal olduğunu Kerem’e nasıl anlatacağını düşünürken, bir yandan da Deniz’in Mine’yi aramasının şaşkınlığını yaşamaktadır. Gelen telefonla Mine’nin şaibeli bir şekilde evden çıkıp gitmesi Aslı’nın Deniz ve Mine üzerindeki kuşkularını iyice arttırmıştır

Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-01saat: 20:00
Müzmin bekarlar Lütfü ve Şükrü ile evlenmek istemeyen Reyhan ve Ceylan evden kaçmış, Şadiye’ye sığınmıştır. Sarı Eşref ve Kara Eşref bacılarını almak için Şadiye’nin kapısına dayanır. Ancak Şadiye kızları vermemekte kararlıdır. Şadiye’nin planı Eşreflerin burnunu iyice sürttürmek, onları kızlara mecbur etmektir. Çaresiz kalan Sarı Eşref ve Kara Eşref zor günlerinde çareyi birbirlerine destek olmakta ararlar

Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-01saat: 22:20
Mustafa kucağında yaralı Vahide’yle Ramiz’lere gelir. Ramiz ve Fatma şoktadır. Mustafa Vahide’nin omzuna saplanan kurşunu çıkarmak zorundadır. Ancak bu sırada Komutan Cezmi olanları haber almış ve Mustafa’yı yakalamak üzere Ramiz’lere doğru yola çıkmıştır. Mustafa, Komutan Cezmi’ye yakalanmakla , sevdiği kızı; Vahide’yi kurtarmak arasında bir seçim yapacaktır
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı