Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Binbir Gece Dizisi yeni bölüm / Yeni sezon Binbir Gece Dizisi yeni bölüm / Yeni sezon
Yerli DiziKANAL D2007-09-11saat: 22:00
Ekrana geldiği ilk günden itibaren Türkiye’nin gündemine damgasını vuran “Binbir Gece”nin yeni sezondaki ilk bölümünde, Şehrazat ile Onur’un masal gibi başlayan düğünleri kabusa dönüşüyor.Düğün öncesinde patlayan skandal haber herkesi şoke eder. Şehrazat büyük bir sarsıntı geçirir, Onur ise panik içindedir. Yaşanan kargaşada Şehrazat kendine bir çare aramaktadır. Kerem de tıpkı Şehrazat gibi Onur’a atılan iftiraya inanmaktadır. Bennu, Kerem’in Şehrazat’a yakınlaşmasından tedirgin olur.

Genco dizisi tekrar bölümü Genco dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-11saat: 20:00
Genco”nun bu akşam ekrana gelecek bölümünde; sakladığı sırrının altında ezilen Genco, Özge’ye ağabeyi olduğunu söyleyip söylememek konusunda ikilemde kalıyor.Pınar, Genco’yu babasının suçsuz olduğuna inandırmaya çalışır. Onu babasının depremzedeler için yapıp bağışladığı siteye götürür. Ancak bu ziyaret kısa sürer.Ahmet’ten gelen telefon Genco’nun paniklemesine neden olur. Özge geçmişini hatırlamak için Yalova’ya gitmeye kararlıdır.

Yersiz Yurtsuz dizisi yeni bölüm Yersiz Yurtsuz dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-11saat: 22:20
Suna, töre gereği Mehmet Emin’in öldürdüğü adamın ağabeyi Celal ile evlendirilir. Geçmişi yüzünden Celal’in gerdek gecesinden sonra Suna’yı sağ koymayacağını bilen Emrullah ve Meryem, kızlarının ölüm haberini beklemektedir. İshak, Suna’yı geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Celal’in bir şartı vardır.

Ezo Gelin dizisi yeni bölüm Ezo Gelin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-11saat: 22:00
Ezo, oteldeki yolsuzluğun ortaya çıkmasına yardımcı olunca Kadim onu parayla ödüllendirmek ister.Ezo kabul etmez.Bunun üzerine Elçin,para yerine bir hediye almasını önerir Kadim’e.Bu arada Ballı, Nur’u alıkoyarak Seyit’den karşılığında Meryem’i ister.Her bölümünü severek izlenen Ezo Gelin yeni bölümüyle 11 Eylül Salı saat: 22.00’de Show Tv’de..

Benden Baba Olmaz dizisi yeni bölüm Benden Baba Olmaz dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-11saat: 20:00
Anne babasının barışması için sünnet olmayı bile kabul eden Efe amacına ulaşamamıştır. Fakat Efe'nin pes etmeye hiç niyeti yoktur. Kadife ile kafa kafaya vererek onları barıştıracak yollar aramaya başlarlar. Aylin'in kafası, sünnet düğününde başka bir kadınla çok samimi olan Doğan konusunda çok karışmıştır. O ayrılığı düşünürken Doğan da özür dilemenin yollarını aramaktadır.

Oğlum İçin dizisi yeni bölüm Oğlum İçin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-11saat: 20:00
Başrollerini Fatma Girik ve Emrah’ın paylaştığı “Oğlum İçin” heyecan dolu 2. bölümüyle, Show TV ekranında.Uğruna ölmemeyi göze aldığı oğlunun, bir başkasına baba demesi Kemal( Emrah)’i derinden yıkar… Hayattaki en değerli ve tek varlığı da elinden alınmıştır. Aldığı kurşun darbesi asıl şimdi yaralamıştır Kemal’i… Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Kemal, bundan sonra ne yapacaktır…?

Suçsuz dizisi yeni bölüm / innocent Suçsuz dizisi yeni bölüm / innocent
Yabancı DiziTRT 12007-09-11saat: 22:05
TRT, tüm dünyada ilgiyle izlenen kaliteli dizileri ekrana getirmeye devam ediyor.BBC yapımı “Suçsuz-İnnocent” adalet adına savaş veren bir grup hukuk öğrencisinin soluk kesen maceralarını anlatıyor.Yönetmenliğini Bill Anderson’un üstlendiği yapımda Lloyd Owen, Luke Treadaway, Ruth Bradley, Oliver James, Chrıstıne Bottomley ve Stephen Graham rol alıyor. İdealist bir grup hukuk öğrencisi, Profesör Jon Ford liderliğinde bir takım oluşturarak, suçsuz yere mahkum olmuş kişileri kurtarmaya çalışırlar.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-11saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-09-11saat: 17:15
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-09-11saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Fesupanallah dizisi yeni dizi ilk bölüm Fesupanallah dizisi yeni dizi ilk bölüm
Yerli DiziATV2007-09-10saat: 20:00
İki samimi arkadaş olan Gülüm Arif (Cem Davran) ve Doktor Tırtıl Necmi (Kadir Çöpdemir), İstanbul’un eski semtlerinden birinde, mütevazi bir evde otururlar. Gülüm Arif’in tatlı diliyle, Doktor Tırtıl Necmi’nin buluşlarıyla kıt kanaat geçinen ikilinin canına garibanlık tak eder. Kısa yoldan yırtmak için planlar yaparlar. Ancak işler, hiçbir zaman umdukları gibi gitmez. İki kafadar tam hayattan umutlarını kestikleri sırada, bir parkta önlerine konan beyaz bir güvercinle kendilerini yeni bir maceranın içinde bulurlar...

Komiser Nevzat - Kanun Namına dizisi tekrar bölümü Komiser Nevzat - Kanun Namına dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2007-09-10saat: 22:20
Sizi heyecan dolu bir yolculuğa davet ediyoruz... Günümüz İstanbul’unda yalılardan, gecekondulara; üniversite çevrelerinden, bitirimhanelere kadar farklı mekanlarda her türlü sosyal kesimden insanın başından geçebilecek olaylardan oluşan öykümüz sizleri suçluların ve masum insanların dünyasında heyecan verici bir yolculuğa çıkaracak..

Yemin dizisi yeni bölüm Yemin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2007-09-10saat: 21:30
Yıllarca bebekleri ile mutlu bir aile olmayı hayal eden Leyla ve Menderes, Cihan’dan gizli bebekleriyle beraber yalnızca bir kaç dakika geçirebilirler. Menderes aşık olduğu kadının gözlerinin içine bakarken, Leyla kendine hakim olmaya çalışır. Onları böylesine bir sürgün hayatına mahkum eden Cihan ise, Menderes’in Leyla’nın yanında olduğunu öğrenir ve deli gibi eve döner.

Arka Sokaklar dizisi tekrar bölümü Arka Sokaklar dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-10saat: 20:00
“Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizide bu akşam; Zeynep’in yaşadığı buhran giderek büyürken, Ekip’i de yine birbirinden zorlu görevler bekliyor.Zeynep, hastaneden çıkar ve evde istirahat etmeye başlar. Herkes derin bir nefes almıştır. Murat, Zeynep’in toparlanması için onun yanında bir an olsun ayrılmaz ve her türlü desteği verir.

Annem dizisi tekrar bölümü Annem dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-10saat: 23:55
Bakan Musa Bayri’nin annesi Emine Hanım, aradan 16 yıl geçmesine rağmen Musa ve Zeynep’in boşanmalarını kabullenememiştir. Emine Hanım, Zeynep’ten haber alamamıştır ve onu merak etmektedir. Musa’nın hayatında ise ayrılıklarının ardından çok şey değişmiştir. O artık bir bakandır ve evlenmek üzeridir.Zeynep ise pazarda köftecilik yaparak kızını bakmaya çalışmaktadır.

İki Aile dizisi yeni bölüm İki Aile dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-10saat: 20:00
Hamilelik testi yaptıran Eda şokta. Güzel başlayan tatil çocukların birbirleri ile didişmesi ve Oğuz’un Ferit’i bir türlü kabullenmemesi sonucunda kabusa döner. Babasının sürekli Efe ve Timur’la ilgilenmesini kıskanan Merve, ilgiyi üzerine çekebilmek için kendince bir yöntem bulur. Efe Ceren’le konuşmamaktadır.Oğuz’un Ferit’e yaptığı kötü muameleye daha fazla dayanamayan Damla babasına rest çeker.Ferit konusunda çok ileri gittiğini anlayan Oğuz pişman olur ama artık iş işten geçmiştir.

Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölüm Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-10saat: 22:00
Sevgilisi Seher’in telkinleriyle silahını bırakan Poyraz, silahını bıraktığı gün babasını hain kurşunlara kurban vermiştir. Poyraz deliye döner. İhale kurulunu basar. Polise yakalanır ve hapise düşer. Ekber aynı gün Poyraz’ı hapisten gizlice çıkarır. Poyraz, yeni tanıştığı Ekber’in ona bu denli tehlikeli bir yardımda bulunmasına anlam verememiştir. İntikam yolunda kendisini engelleyeceğini düşünen Poyraz, Ekber’in elinden kaçmayı başarır.

Zelihanın Gözleri dizisi yeni bölüm Zelihanın Gözleri dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-10saat: 22:00
Zeliha’nın Gözleri bu hafta, sıradan gibi görünen bir cinayetin arkasındaki akıl almaz gerçekleri görüyor. İki genç kızın geçirdiği trafik kazasının ardındaki gerçek ne? Kadın satıcısı bir adamın öldürülmüş olmasının bu kazayla ne ilgisi olabilir? Rehan ve diğer polisler bu olayı aydınlatmak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişiyorlar.

Dudaktan Kalbe Dizisi yeni bölüm Dudaktan Kalbe Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-10saat: 20:00
Hüseyin Kenan, gizli hayranının Kınalı Yapıncak dediği küçük kız olduğunu anlamıştır.Daha sonra ettiği bütün yeminleri unutturacak, hayatının aşkı olacak olan Kınalı Yapıncak’a çocuk gözüyle bakmaktadır.. Bu ilgisizlik küçük Lamia’yı günden güne Kenan’a daha bağlayacaktır.. Hüseyin Kenan, Gün’ün dönüşüyle dayısı Saib Paşazade’nin evinde fırtınalar kopmak üzeredir..

Ghost Whisperer dizisi Ghost Whisperer dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-10saat: 20:00
Yardım İsteyen Ruhlar!Melinda Gordon’ın çocukluğundan beri sahip olduğu bir yetisi var. O bu dünyayı terketmiş ruhlardan mesaj alabiliyor. Ruhlar Melinda’dan tamamlanmamış işleri için yardım almaya geliyor... Ziyaretleri bazen antika bir eşyada ya da doğrudan evine gelerek gerçekleşiyor...

Without A Trace Without A Trace
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-10saat: 21:00
Jack Malone ve ekibi yeniden kayıpların peşine düşüyor. Daha önce olduğu gibi çözümü DNA’da, fiziksel kanıtlarda ve laboratuvarlarda aramak yerine, kurbanların yakınlarıyla ya da düşmanlarıyla konuşarak arayacaklar...Çıkmaz Sokaklar

Cumbadan Rumbaya Cumbadan Rumbaya
Yerli DiziTRT 12007-09-10saat: 20:30
Peyami Safa’nın hayatını kazanmak için Server Bedii imzasıyla yazdığı aynı adlı romanından uyarlanan “Cumbadan Rumbaya” adlı dizinin yönetmenliğini Yücel Çakmaklı üstleniyor. Senaryosunu Halit Refiğ’in kaleme aldığı dizinin müzikleri ise Melih Kibar’a ait.Türk toplumunun modernleşme süreci içinde, geleneksel hayat tarzından batılı tarzı modern hayata uyum sağlama sürecinde geçirdiği eğlenceli, dramatik olaylar anlatılıyor.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-10saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-09-10saat: 17:15
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-09-10saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

 Hepsi Bir Dizisi Yeni Bölüm Hepsi Bir Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-09saat: 20:00
Sil Baştan Kayıtların çalınmasıyla panikleyen kızlar, hemen karakola ve stüdyoya koştururlar! Ancak yapımcının sözleri herkesi şok eder. Albüm zamanında tamamlanamadığı için iptal olmuştur! Kızlar bu duruma çok üzülse de, kısa sürede kendilerini toparlar ve ne olursa olsun başarılı olacaklarına dair yemin ederler. Bu arada, Yaseminin sık sık başının dönmesi, kızları ürkütmeye başlar.

24 dizisi 24 dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-09saat: 22:00
Bir Gün Bitiyor, Jack İçin Herşey Yeniden Başlıyor!Her bölüm gerçek zamanda bir saati işleyen ve bütün sezon bir gün içinde başlayıp biten 24ün son saatinde, mücadelesine devam eden Jack doğrudan başkana giderek onun son 24 saat içinde gelişen olaylardaki parmağını ortaya çıkarmayı ve gerçekleri itiraf etmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

CSI: NY dizisi CSI: NY dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-09saat: 20:00
Dizi iki bölüm birden ekrana gelecek. Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Menekşe ile Halil dizisi tekrar bölümü Menekşe ile Halil dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-09saat: 22:45
Almanyada başlayan büyük kaçışAşk ile başlayan büyük kaçış…Menekşe ile Halilin Berlinden İstanbula kaçış öyküsü herkesi derinden etkileyecekKanal Dde bugün yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği, Ece Yörenç ve Melek Gençoğlunun senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktarın yaptığı “Menekşe ile Halil” adlı yepyeni dizi tekrar bölümüyle ekranlarımızda

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-09saat: 18:00
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı